Bezstarostný pohodář Nyles (Andy Samberg) se na opulentní kalifornské svatbě kouše nudou. Stejně jako nevázaná a mírně cynická sestra nevěsty Sarah (Cristin Milioti). Když spolu uvíznou v časové smyčce a prožívají ten samý svatební den znovu a znovu, hledají způsoby, jak se zabavit, nebo alespoň nezbláznit. Ať udělají cokoliv, ráno neponesou žádné následky, a tak postupně ztrácejí veškeré zábrany... Chytrá i ztřeštěná letní komedie vás rozesměje nahlas a zároveň vám připomene, že i když zdánlivě na ničem nezáleží, stojí za to zachovat si aspoň trochu lidskosti a lásky. (Aerofilms)

bourec

Časovejch smyček sem viděl už spousty. Tahle je pojatá poměrně originálně, a když se k tomu přidaj pro mě zcela neokoukaný tváře v hlavních rolích, pocit z filmu nebyl špatnej. docela povedený.60%. ()

Streeper

Filmů s časovou smyčkou už ár natočeno bylo. Většinou mě to strašně frustruje, jak se postava neustále probouzí na stejném místě, tady mi to až tolik nevadilo. Film má docela příjemné tempo, hezky utíká, ale ničím nepřekvapuje, což tomu hodně ubližuje. Není tam žádné překvapení, zvrat, všechno už divák očekává. Herci jsou příjemní a sympatičtí. JK byl skvělým zpestřením. Hodnotím jako lepší průměr, na nudné odpoledne je to fajn film, ale že by ve mě zanechal nějakou stopu, to se říct nedá. ()

honajz2

V průběhu (asi?) roku jsem to tak nějak zhlédl celé, skrze občasné přepínání programů v televizi, kdy na jedné nejmenované stanici snad ani nic jiného neběželo. Z toho plyne, že jsem to musel vidět v dabingu, takže moc nedokážu posoudit, jak moc by mě bavili herci, kdybych je slyšel mluvit v originále, každopádně po nějaké době přemýšlení, jestli to vůbec hodnotit, jsem si nakonec řekl, že jo. To vysoké hodnocení mě překvapuje i nepřekvapuje. Hraje si to na "jinou" komedii s tématem časové smyčky (btw, proč to je označené jako fantasy, když je to dost jasně sci-fi?), ale ta jinakost je v tom v podstatě minimální a po pochopení zvoleného humoru i nepřekvapivá a mdlá. Mdlá je vůbec atmosféra celého filmu, která si tak nějak podivně plyne až do konce a čeká, že jen na základě toho, že to skončilo, budu dojat. Přitom hlavní postavy si mé sympatie za celou dobu získat nedokázaly, gagy fungují jak kdy a že bych se bůhvíjak bavil říct opravdu nemůžu a jedno zhlédnutí mi stačilo víc než dost, až si říkám, že bych to ani jako dobrou jednohubkou neoznačil. Tohle je jako kdybyste na kolečko z rohlíku namazali máslo, prdli na ni třeba mrkev a mysleli si, že to stačí. Snaha i potenciál tam vidět jsou, ale výsledek je příliš nevýrazný na to, aby z něj bylo něco víc. A taky na to, abych mu vůbec dal tu třetí hvězdu, protože už teď nevím, za co bych ji dal. Snad jediné, co se mi hodně líbilo, byla kamera - což je celkem smutné, vzhledem k tomu, že je to komedie a že se tu s ní nijak žánrově nepracuje. Ale těch 72% asi chápu - spousta lidí to viděla v nejhorší době covidové pandemie a nejspíš si řekla, že to není nic extra, ale je to asi to nejlepší,.co za tu dobu vzniklo... Ono je třeba jít někdy mimo mainstream, ale nebudu tady šířit zlou krev, jednak mi to přijde zbytečně a taky si myslím, že pro většinu lidí to účel splnilo a pobavilo je to, což je samozřejmě dobře. Ale mě to holt neoslovilo... Lepší 2* ()

C0r0ner

Zajímalo by mě, proč v popisku není sci-fi, protože novodobá varianta Na Hromnice o den více přece jen není úplně každodenní příběh, že? Jinak to byla po dlouhé době excelentní komedie s perfektní ústřední dvojicí, obrovskou haldou fórů, bezva tempem a příjemnou stopáží. Paráda. 90% ()

campix

Příjemná žánrová jednohubka. Nečekal jsem od celovečerní premiéry Maxe Barbakowa s Andy Sambergem v hlavní roli velké divy, ale ve finále je to hodně zábavná podívaná. Motiv časové smyčky už dnes asi nikoho tolik nepřekvapí, ale přesto působí poměrně svěže. Samberg je překvapivě hodně fajn, nejde se vyloženě až na komediální dřeň a nepůsobí to tak nijak nucené. Milioti a Simmons jako sidekickové také na výbornou, takže nezbývá než doporučit všem, kteří hledají nenáročnou zábavu, která zvedne náladu. ()

PavelVanekArt

Sympatická komedie, co nenabízí z ranku time loop nic navíc, ale taky o nic míň. Milioty cute, Simmons mohl dostat víc prostoru, repertoár na to má. Taková letní jednohubka, kterou už nikdy neuvidím. Na Hromnice o den více v tomhle pořád vede. 4* a.k.a 75% ()

zette

Nekdy mam taky pocit, ze jsem v casove smycce a kazdy den ziju jako pres kopirak. Jen s tim rozdilem, ze ja musim do prace a hlavni hrdinove na svatbu:-). A to je hodne velky prostor pro poradnou zabavu! A to si myslim, ze nebylo uplne vyuzito. Parkrat me nejaka situace pobavila, ale postavy mi celkove sympaticke nebyly a i pres kratkou stopaz zde bylo hned nekolik hluchych mist. ()

Juto

Zastrešujúca zápletka Palm Springs nie je nijako zvlášť novátorská, ale každá scéna je jednoducho sladká, zábavná a dementná natoľko, že vás bude stále prekvapovať. 8/10 ()

Pajky3

Časové smyčky jsou většinou zábava, navíc to dobře sedí dohromady i s romantikou a je to i dobře obsazené. Oba hlavní hrdinové mi seděli a pasovali mi k sobě. Příjemně se na to kouká, mám z toho fajnový feel-good pocit a humor je povedený. A i když to nebude nejlepší film, co jste kdy viděli, tak to stojí za podívání. Takových pohodových filmů by se mělo točit víc. ()

Martrix

Na Hromnice o den více v jiném a modernějším kabátku. Takže žádné sci-fi, ale drobná scénáristická fintička s časovou smyčkou. Tohle není příběh o fyzice, ale o týpkovi který potkal dívku za poněkud zvláštních okolností. Nyles v mých očích představuje poměrně vysoké procento mileniálů, kteří by v podobné situaci stejně jako on, prostě rezignovali. Kdežto Sarah je typická mladá žena, která muže pro přežití nepotřebuje...ale když je zábavný, stojí za to vyměnit ho za vibrátor. Přestože byly postavy velmi sympatické a občas se objevila vtipná scéna, nepovažuji Palm Springs za čistou komedii (jako zmiňované Hromnice). Je to pohodový příběh o mladých lidech a rozdílech v uvažování, o ztrátách, nálezech, lásce... . Jiné ambice než pobavit z toho nekoukají a nelze než konstatovat, že i když jde v případě scénáře i režie o filmové nováčky, tak to tvůrci zvládli velmi slušně. ()

Doldus

Mno, tak to vypadá, že filmy o "smyčkách" stihnuly zabřednout jak do vod komedií (tohle a Hromnice), tak do akčního žánru (Na hraně zítřka, Boss Level), tak i do hororu (Všechno nejhorší). Že se z časových smyček stane oblíbená šablona se vědělo už dávno (v podstatě už mi dnes přijde jakékoliv cestování časem poměrně vyčerpáno) a film si je toho, že má naprosto neoriginální premisu, dobře vědom. Onen ústřední princip smyčky u postav vyvolá jakýsi vykutálený nihilismus (ještě, že není ústřední duo párek vrahounů nebo tak), a ten je pak zdrojem většiny zábavy: ta nicméně docela rychle ustoupí romanci, a to je velká škoda. Ne, že by to dvojici Samberg/Milioti spolu neslušelo, ale přál jsem si více ulítlé a hrubší komedie, ke které to zdánlivě spělo a na kterou to rozhodně mělo potenciál. ()

BoXBe

Palm Springs je blbina, ale místy i vtipná blbina, svěží, veselá, nápaditá, good mood, s hezkou herečkou, ale pořád blbina. Jako krekr na večer, kdy je třeba na chvíli vypnout. ()

LukeUp

Samberg je prostě borec, jednohubka, ale v době totálního filmového sucha naprosto skvělá věc. A vidět, že Cristin, kterou jsem od HIMYMu nikde neviděl ještě žije a vypadá pořád skvěle byl taky příjemný moment. :) ()

sir-dave

Malej Joe tady zalévá psí hovno. Filmů na podobné téma je víc, moc nového se vymýšlet nedá, ústřední dvojka sympatická. Prostředí možná trochu limitovalo vymýšlet různé absurdity. Zábavně průměrné. Na film s časovou smyčkou bych rozhodně doporučil Všechno nejhorší> ()

Remivsremi

V letošním roce je tento film jako pohlazení na duši za všechny nepříjemnosti, které se na nás vyrojili. Andy Samberg se za svoji kariéru vyprofiloval jako záruka kvality. Nemusí to být vždy nejvtipnější či nejvydařenější, ale z jeho projektu je pokaždé cítit radost a chuť pro výsledný produkt. Stal se pro mě již jakousi jistotou a vždy se na jeho nový projekt rád podívám. Cristin Milioti také dokazuje svou všestrannost. Dokáže nádherně kombinovat komediální i dramatické momenty a pokud to scénář dovolí a dá ji šanci aspoň nějak předvést své schopnosti, můžete si být jistí, že si ji zapamatujete. Film s tématem časové smyčky je už žánr sám o sobě a proto dokážu ocenit snímek, který přinese opět o něco jiný přístup. Nejde o revoluci, to asi ani z podstaty věci nejde vytvořit. Ale hlavní dvojice si dokonale sedla, příběh nesklouzne do repetitivnosti. Dokáže vždy po částech dávkovat nějaký zvrat, nový úhel pohledu či nějakou informaci, která postrčí příběh zas o kus dál. Přestože je to v mnoha momentech lehce melancholický pohled na věc, číší z filmu pozitivní energie. Je to lehce paradox, ale po zhlédnutí tomu porozumíte. Rozhodně si tento počin nenechte ujít, byla by to velká škoda. ()

Lamprea

Tohle téma je samozřejmě velmi vděčný, což filmu dost umetá cestičku k úspěchu u diváků. Každopádně se dalo jít mnohem více do hloubky a vytěžit z danýho námětu mnohem víc. Je tu spoustu věcí, která funguje opravdu dobře - herecký obsazení, dobře zvolený prostředí, pár opravdu silných komediálních momentů a o to víc zamrzí, že to všechnoh tak nějak jen klouže po povrchu. Ve druhé polovině začíná být více evidentní, že tvůrci nemají odvahu přijít s něčím "víc" a můj zájem tak těžce upadal. ()

UhLee

(7.5/10). Svěží komedie, která není jako ostatní a to se mi na ní moc líbí.. Časová smyčka je spíš záležitostí akčních bijáků (dle mého názoru) a je sranda sledovat jak si s touto šmodrchanicí poradí romantická komedie.. A bylo to příjemné pokoukání plné skvělých momentů, vtipů a postav. Spokojenost. ()

Qitek

Otřepaná "Na Hromnice o den více", která je ale tak moc příjemná díky ústední dvojici, že jsem všechno to klišé tak čistě absorboval, jak dlouho už u ničeho. Nečekaně moc příjemná záležitost. ()

Dado

Námet pojednávajúci o neustále sa opakujúcom dni spopularizoval už pred takmer tromi dekádami film Groundhog Day s Billom Murraym v hlavnej úlohe. Odvtedy sa príbeh nešťastníka, ktorý sa proti svojej vôli ocitne v časovej slučke, stal vďaka mnohým viac či menej úspešným variáciám jedným z vôbec najotrepanejších filmových námetov. Preto pri ďalších a ďalších pokusoch o jeho využitie pracuje divák primárne s alternatívou, že nejde o nič viac než snahu zviesť sa na úspechu iných. Toto však našťastie nie je jeden z tých prípadov a neznámemu režisérovi Maxovi Barbakowovi sa podarilo natočiť niečo, čo stojí za pozornosť divákov. Palm Springs je totiž veľmi príjemná a zábavná letná „oddychovka“ s nesmierne sympatickým hereckým obsadením a na dôvažok nečakanou originalitou (predovšetkým v úvode), ktorú by v tomto prípade očakával asi len málokto. Celú recenziu nájdete tu. (75%) ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (více)

Netflix ovládl nominace na Zlaté glóby

Netflix ovládl nominace na Zlaté glóby

03.02.2021

Dnes odpoledne byl zveřejněn kompletní seznam nominací pro 78. ročník Zlatých glóbů. A stále výrazněji se ukazuje, že streamovací služby v těchto oceněních upevňují svou pozici. Netflix si letos… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů