Miss Americana

Lana Wilson

Emily Topper

Alex Somers
  • Bajo.

Splnila si sen a stala se slavnou...Ale showbyznys není pro "hodné holčičky",které svým milým kukučem zabrání tomu,aby se do nich někdo navezl nebo nějak ztrapnil to je velice mylná představa.Bohužel tím to trápení nekončí první polovinu Taylor pořád dokola obhajuje svoji osobu,což jí na bodech moc nepřidá a naopak v druhé polovině se z dokumentu o Taylor stává AntiTrump dokument ,asi za účelem ovlivnit letošní volby..Navíc v dokumentu mi chybí spousta archivních záběrů a zmínky o tátovi rodině partnerech/partnerkách, no co si budem to by to musel mít na starost Asif Kapadia,aby to nějak vypadalo.Navíc zde není ani zmínka o těch největších hitech jako Shake it off a Everything Has Changed .Za mě velký zklamání a na závěr: Ano Bioncé měla lepší klip ,ale žádných 25% neodčítám,zpěvačka to je fakt hodně dobrá(24.2.2020)

Rozhodne patrim k fanusikom Taylor Swift, avsak dokument ma nijako zvlast nenadchol. Je to skoda, mohlo to byt lepsie a zaujimavejsie, lebo Miss Americana zaujimava je. Dokument zahrna obdobie od jej zaciatkov country spevacky az po making of the Lover album. Viac pozornosti sa venuje Taylor ako osobnosti nez jej hudobnej ceste na vrchol. Je o jej rozhodnuti nemlcat a vyuzit to kym je, aby mohla nieco zmenit...50%.(5.2.2020)

• Handle

Taylor Swift mám jako zpěvačku rád, ale tenhle dokument mi bohužel přišel nezáživný. Vlastně si nemyslím, že jsem Taylor nějak víc "poznal" a z dokumentu si nyní vybavuju už jen to, že je Kanye West idiot a že se Taylor asi po deseti letech své kariéry odhodlala vyslovit svůj politický názor. No nevím, asi jsem prostě náročnější divák na tyhlecty životopisné dokumenty a radši si dám znovu její CD... :)(21.2.2020)

Taylor Swift znám jen jako osobnost a zpěvačku v jedné osobě, nikdy jsem neslyšel žádnou její píseň. Což mě však neodradilo od sledování dokumentu, konec konců není vůbec na škodu skočit do něj s čistým štítem. Bohužel jsem se dočkal podprůměrného příběhu o jedné slavné zpěvačce, která má problémy. Která celebrita je nemá? Samotná Taylor mi připadá jednoduše nezajímavá, ať už svou osobností nebo hlasem. Alespoň poslední třetina, kdy se Taylor vyklube je zajímavá.(22.2.2021)

Jupí, tak už aj Taylor Swift má svoj dokument. Ani neviem, prečo som si ho pustil, keďže Taylor počúvam väčšinou iba keď mi ju pustí Spotify v nejakom playliste. Každopádne sa mi páčilo, že to nebolo iba o nej ako speváčke, ako sa z malého dievčatka s country v srdci stala multihviezdna osobnosť a ikona, ale že to bolo aj o jej pádoch, neistotách a ku koncu aj postojoch. Dokument ako taký nie je urobený nejako extra, ale ten obsah a posolstvo obstoja. Buď ju nenávidíte a uveríte médiám, alebo ju budete milovať, pretože uveríte jej, alebo si urobíte vlastný názor. 7,5/10.(2.2.2020)

• - Po zhlédnutí dokumentu se komička Nikki Glaser zpěvačce Taylor Swift veřejně omluvila na Instagramu za své komentáře, které byly použity v montáži archivních záběru, kde o Taylor a jejích kamarádkách mluvila jako „nerealisticky příliš hubených“. Taylor omluvu veřejně přijala. (hansel97)

• - Poprvé za svou kariéru je v tomto dokumentu Taylor Swift slyšena používat slovo „fuck“. (hansel97)