Motokáry

Scénografie:

Colin Gibson, Herbert Pinter

Kostýmy:

Terri Lamera

Chcete relax? Tak si dejte Motokáry. Richard Roxburgh toho rozervanýho závodníka hraje skvěle a v rámci rodinného námětu je to celé docela fajn. Teda až do srdceryvného závěru v dešti, který je spíš k smíchu, ale co bychom Austrálii nedokázali tolerovat, že?(29.3.2020)

Dětská verze Le Mans. Nicméně povedená.(15.3.2020)

Film pro ty, kteří mají rádi závodění a kinetickou energii. Tedy je to vyprávění , které potěší davy. Ale už vzniklo hodně hloupějších dětských filmů na tématiku "srdce zahřívající příběh" dětského sportovního dramatu. Kolik ještě bude pokračování Karate Kida v další bizarních sportech? Středem příběhu je chlapec , který chce v něčem vyniknout , vyrovnává se se ztrátou otce , pokouší se navázat nová přátelství a dělá všechny věci ve schématu "nový kluk ve městě". Herecké výkony jsou dobré, postavy sympatické. Ale příběh je trochu zmatek.(4.5.2020)

NETFLIX - Svými 4* se hodnocení posunulo z 57 na 58%, jooo. S rodinou jsem byli maximálně spokojeni. 80% (with A+J)(2.5.2020)

• Aljak

Pre priaznivcov motoršportu to bude celkom príjemná oddychovka, ale pre ostatných to bude asi nič moc. Inak je to klasická športová šablóna o cieľavedomom chalanovi, ktorý má síce talent, ale nie zázemie. Priamočiary dej s klišovitou zápletkou napokon speje k tomu, čo býva na záver takmer každého športového filmu. Ja mám motoršport rád, takže ma to bavilo, ale od kvalitného filmu to má stále ďaleko. Toto bolo také príliš idealistické...(10.4.2020)

Nenáročné pokoukání, které se občas blýskne roztomilým špičkováním "šup, šup", a které naštěstí ani v těch slabších pasážích není nijak extra pitomé. Ano, vše je jasné od začátku (snad až na to, proč se rozhádají hlavní hrdinové, což byla teda slušná prkotina), a film nepřináší ani zbla nového (možná až na slušné záběry závodů), ale jde o rodinnou pohodičku ke gauči a chipsům.(14.5.2020)

• Johnny.ARN

So zaujímavým počinom došli protinožci. Teda skôr témou. Inak je to šablónka, od nekompletnej rodiny cez budovanie nových vzťahov až po cestu na vrchol. Čavo čo v tom sedí prvý krát cupuje na kúsky chalanov, čo tomu venovali celý život a podobne. Ale bolo tam veľa pretekov a málo sentimentu. 1 z 5(16.3.2020)

Motokáry vlastně vůbec nebyly nijak zlé. Scénář sice 1000x použitý v různých variantách, ale v tomto případě dobře zpracovaný a zábavný. Mimo to Richard Roxburgh byl skvělý.(25.3.2020)

• Arsenal83

Mimo môjho žánru, mimo môjho záujmu. Film skôr pre dospievajúcu mládež a fanúšikov motorizmu. Ale fakt skôr pre tie deti. Milým prekvapením bolo vidieť Frances O'Connor, ktorá aj po päťdesiatke vyzerá veľmi dobre. Platí to o to viac, že je to Angličanka, a naozaj sa na obraze príliš nelíši od toho, čo sme ju videli v Prúde času alebo v Zmluve s diablom pred dlhými, dlhými rokmi.(17.3.2020)

velmy prijemny filmik o motokárach taka pohoda zajazdil by som si(18.7.2020)

• Olík

Karate Kid na kolečkách aneb místo plotů natíráme garáže. Na novém místě s novým učitelem a novou láskou proti novým nepřátelům…..ozajstná nová zápletka :D Stokrát recyklované téma, tentokrát přenesené do prašného prostředí Kart racingu. Co myslíte…..příjde, uvidí a zvítězí? Já mylím, že ano….a taky získá vysněné srdce a bla, bla, bla.(7.4.2020)

• netWoor

Kamera fajn. To byl asi jedinej dospělej, co se natáčení zúčastnil. Bo scénář jistě psalo dítě a jiné děti se podílely na zbytku. Ve filmu samotném se děti chovaj dospěle (excelentní, nejlepší mechanik světa je 12ti letá holka) a dospělí dětsky. Scénárista v mládí jistě ujížděl na Karate Kidovi, takže trénink je v duchu ... natírání baráku štětcem na helmě (v Kidovi to byl tuším plot a rukou). Tam cvičil zápěstí, tady přetížení. No proboha ...(6.4.2020)

„Go Karts“, samozrejme v moderných šiat, efektívne zužitkuje jednotlivé kúsky iných filmov, natočené v tomto žánru. Film vás v ničom neprekvapí – príbeh s klasickými prvkami a jednoznačným vývojom. Slabšiu trojku dávam z dvoch dôvodov: 1) ja osobne tu nevidím prehnanú snahu o predanie filmu so štítkom „ordinálny obsah pod taktovkou Netflixu“; 2) Hra hercov nebola úplne márna a ich postavy neboli totálne nesympatické. Osobné hodnotenie: 70% (***) (17.3.2020)

Go Karts mi pripomínal filmy, ktoré chodili kedysi na markíze, prípadne na nove v sobotu doobeda. Je to pozerateľné, je to fajn, avšak je to jednoduché, predvídateľné a skôr pre mladšie publikum. Ale pospomínal som si na svoje detstvo. 5,8/10.(18.3.2020)

Dějově až skoro dětská pohádka, nicméně sledování je záživné a přes jasně předvídatelný děj, jsem se nenudil. Herci spíše průměrní, tak mi z toho vychází tři hvězdy, 55%.(20.3.2020)

Dobře x-krát natočený film ala Karate Kid s motokárama. Jelikož si sám film sám ze sebe dělá legraci odkazem na Mr. Miyagiho tak ***. Film určen pouze pro děti, dospělí si z toho moc neodnesou...(26.4.2020)

Film pre mňa čisto priemerný, skôr zameraný pre fanúšikov auto-moto, no najmä asi pre deti a možno mládež. Trochu pobavil, nenudil a to je asi všetko..(28.3.2020)

Karate Kid po australsku, ktery bylo neskutecne predvidatelny, a ktery sem si s detma uzil.(10.5.2020)

• Oldass_

Jsem alergický na ty béčkový dialogy. Trapný film, od začátku až do konce.(22.3.2020)

Pro děti povedené, proto hvězda navíc. Český dabing hlavního hrdiny byl tak agresivní a nepřátelský, že se pomalu nedal poslouchat. Divákům mezi lety 11-12 to zjevně nevadilo.(4.4.2020)

<< předchozí 1 2