poster

Motokáry

 • Austrálie

  Go!

 • USA

  Go Karts

Rodinný

Austrálie, 2020, 103 min

Režie:

Owen Trevor

Scénář:

Steve Worland

Kamera:

Peter Eastgate

Producenti:

Jamie Hilton

Střih:

Scott Gray

Scénografie:

Colin Gibson, Herbert Pinter

Kostýmy:

Terri Lamera
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (23)

 • Malarkey
  ***

  Chcete relax? Tak si dejte Motokáry. Richard Roxburgh toho rozervanýho závodníka hraje skvěle a v rámci rodinného námětu je to celé docela fajn. Teda až do srdceryvného závěru v dešti, který je spíš k smíchu, ale co bychom Austrálii nedokázali tolerovat, že?(29.3.2020)

 • Dzeyna
  ****

  Dětská verze Le Mans. Nicméně povedená.(15.3.2020)

 • Marze
  ***

  Film pro ty, kteří mají rádi závodění a kinetickou energii. Tedy je to vyprávění , které potěší davy. Ale už vzniklo hodně hloupějších dětských filmů na tématiku "srdce zahřívající příběh" dětského sportovního dramatu. Kolik ještě bude pokračování Karate Kida v další bizarních sportech? Středem příběhu je chlapec , který chce v něčem vyniknout , vyrovnává se se ztrátou otce , pokouší se navázat nová přátelství a dělá všechny věci ve schématu "nový kluk ve městě". Herecké výkony jsou dobré, postavy sympatické. Ale příběh je trochu zmatek.(4.5.2020)

 • Marsik
  ****

  NETFLIX - Svými 4* se hodnocení posunulo z 57 na 58%, jooo. S rodinou jsem byli maximálně spokojeni. 80% (with A+J)(2.5.2020)

 • Aljak
  **

  Pre priaznivcov motoršportu to bude celkom príjemná oddychovka, ale pre ostatných to bude asi nič moc. Inak je to klasická športová šablóna o cieľavedomom chalanovi, ktorý má síce talent, ale nie zázemie. Priamočiary dej s klišovitou zápletkou napokon speje k tomu, čo býva na záver takmer každého športového filmu. Ja mám motoršport rád, takže ma to bavilo, ale od kvalitného filmu to má stále ďaleko. Toto bolo také príliš idealistické...(10.4.2020)

 • Mrkvič
  ***

  Nenáročné pokoukání, které se občas blýskne roztomilým špičkováním "šup, šup", a které naštěstí ani v těch slabších pasážích není nijak extra pitomé. Ano, vše je jasné od začátku (snad až na to, proč se rozhádají hlavní hrdinové, což byla teda slušná prkotina), a film nepřináší ani zbla nového (možná až na slušné záběry závodů), ale jde o rodinnou pohodičku ke gauči a chipsům.(14.5.2020)

 • Johnny.ARN
  *

  So zaujímavým počinom došli protinožci. Teda skôr témou. Inak je to šablónka, od nekompletnej rodiny cez budovanie nových vzťahov až po cestu na vrchol. Čavo čo v tom sedí prvý krát cupuje na kúsky chalanov, čo tomu venovali celý život a podobne. Ale bolo tam veľa pretekov a málo sentimentu. 1 z 5(16.3.2020)

 • lykan9
  ***

  Motokáry vlastně vůbec nebyly nijak zlé. Scénář sice 1000x použitý v různých variantách, ale v tomto případě dobře zpracovaný a zábavný. Mimo to Richard Roxburgh byl skvělý.(25.3.2020)

 • Arsenal83
  **

  Mimo môjho žánru, mimo môjho záujmu. Film skôr pre dospievajúcu mládež a fanúšikov motorizmu. Ale fakt skôr pre tie deti. Milým prekvapením bolo vidieť Frances O'Connor, ktorá aj po päťdesiatke vyzerá veľmi dobre. Platí to o to viac, že je to Angličanka, a naozaj sa na obraze príliš nelíši od toho, čo sme ju videli v Prúde času alebo v Zmluve s diablom pred dlhými, dlhými rokmi.(17.3.2020)

 • woodsman
  *****

  velmy prijemny filmik o motokárach taka pohoda zajazdil by som si(18.7.2020)

 • Olík
  **

  Karate Kid na kolečkách aneb místo plotů natíráme garáže. Na novém místě s novým učitelem a novou láskou proti novým nepřátelům…..ozajstná nová zápletka :D Stokrát recyklované téma, tentokrát přenesené do prašného prostředí Kart racingu. Co myslíte…..příjde, uvidí a zvítězí? Já mylím, že ano….a taky získá vysněné srdce a bla, bla, bla.(7.4.2020)

 • netWoor
  **

  Kamera fajn. To byl asi jedinej dospělej, co se natáčení zúčastnil. Bo scénář jistě psalo dítě a jiné děti se podílely na zbytku. Ve filmu samotném se děti chovaj dospěle (excelentní, nejlepší mechanik světa je 12ti letá holka) a dospělí dětsky. Scénárista v mládí jistě ujížděl na Karate Kidovi, takže trénink je v duchu ... natírání baráku štětcem na helmě (v Kidovi to byl tuším plot a rukou). Tam cvičil zápěstí, tady přetížení. No proboha ...(6.4.2020)

 • BOURQUE
  ***

  „Go Karts“, samozrejme v moderných šiat, efektívne zužitkuje jednotlivé kúsky iných filmov, natočené v tomto žánru. Film vás v ničom neprekvapí – príbeh s klasickými prvkami a jednoznačným vývojom. Slabšiu trojku dávam z dvoch dôvodov: 1) ja osobne tu nevidím prehnanú snahu o predanie filmu so štítkom „ordinálny obsah pod taktovkou Netflixu“; 2) Hra hercov nebola úplne márna a ich postavy neboli totálne nesympatické. Osobné hodnotenie: 70% (***) (17.3.2020)

 • Maximilianus
  ***

  Go Karts mi pripomínal filmy, ktoré chodili kedysi na markíze, prípadne na nove v sobotu doobeda. Je to pozerateľné, je to fajn, avšak je to jednoduché, predvídateľné a skôr pre mladšie publikum. Ale pospomínal som si na svoje detstvo. 5,8/10.(18.3.2020)

 • Blazis34
  ***

  Dějově až skoro dětská pohádka, nicméně sledování je záživné a přes jasně předvídatelný děj, jsem se nenudil. Herci spíše průměrní, tak mi z toho vychází tři hvězdy, 55%.(20.3.2020)

 • Diskomuz
  ***

  Dobře x-krát natočený film ala Karate Kid s motokárama. Jelikož si sám film sám ze sebe dělá legraci odkazem na Mr. Miyagiho tak ***. Film určen pouze pro děti, dospělí si z toho moc neodnesou...(26.4.2020)

 • jokino
  ***

  Film pre mňa čisto priemerný, skôr zameraný pre fanúšikov auto-moto, no najmä asi pre deti a možno mládež. Trochu pobavil, nenudil a to je asi všetko..(28.3.2020)

 • john986
  ****

  Karate Kid po australsku, ktery bylo neskutecne predvidatelny, a ktery sem si s detma uzil.(10.5.2020)

 • Oldass_
  **

  Jsem alergický na ty béčkový dialogy. Trapný film, od začátku až do konce.(22.3.2020)

 • Heywood
  ***

  Pro děti povedené, proto hvězda navíc. Český dabing hlavního hrdiny byl tak agresivní a nepřátelský, že se pomalu nedal poslouchat. Divákům mezi lety 11-12 to zjevně nevadilo.(4.4.2020)

<< předchozí 1 2