Motokáry

Nezkrotný puberťák propadne vášni střemhlavého závodění na motokárách – s partou kamarádů a mrzutým bývalým jezdcem, který se stane jeho trenérem. (Netflix)

rekkky

Very relaxed, family friendly movie with Australian specifics in the script, so you immediately recognize the fun atmosphere and therefore very simple story line is enough for you to enjoy. ()

Maximilianus

Go Karts mi pripomínal filmy, ktoré chodili kedysi na markíze, prípadne na nove v sobotu doobeda. Je to pozerateľné, je to fajn, avšak je to jednoduché, predvídateľné a skôr pre mladšie publikum. Ale pospomínal som si na svoje detstvo. 5,8/10. ()

netWoor

Kamera fajn. To byl asi jedinej dospělej, co se natáčení zúčastnil. Bo scénář jistě psalo dítě a jiné děti se podílely na zbytku. Ve filmu samotném se děti chovaj dospěle (excelentní, nejlepší mechanik světa je 12ti letá holka) a dospělí dětsky. Scénárista v mládí jistě ujížděl na Karate Kidovi, takže trénink je v duchu ... natírání baráku štětcem na helmě (v Kidovi to byl tuším plot a rukou). Tam cvičil zápěstí, tady přetížení. No proboha ... ()

BDMarty007

Taková rodinná pohoda. Všechno běží podle očekávaného plánu...ale přece jenom trochu napětí, trochu "zvratů"...atmosféra závodů, étos kamarádství a týmu. Nic inovativního, ale pro sledování se staršími dětmi ideální. ()

Arikova

Když si uděláte takhle v pracovní den takovou malou domácí party, protože jste samozřejmě z práce unaveni, a navíc toho mozek až tak moc nezvládne, pak doporučuji tento film. I když je to od první chvíle průhledné jak papír na jarní rolce, může vás to pobavit stejně jako její náplň. #starter ()

Blazis34

Dějově až skoro dětská pohádka, nicméně sledování je záživné a přes jasně předvídatelný děj, jsem se nenudil. Herci spíše průměrní, tak mi z toho vychází tři hvězdy, 55%. ()

jokino

Film pre mňa čisto priemerný, skôr zameraný pre fanúšikov auto-moto, no najmä asi pre deti a možno mládež. Trochu pobavil, nenudil a to je asi všetko.. ()

Diskomuz

Dobře x-krát natočený film ala Karate Kid s motokárama. Jelikož si sám film sám ze sebe dělá legraci odkazem na Mr. Miyagiho tak ***. Film určen pouze pro děti, dospělí si z toho moc neodnesou... ()

Heywood

Pro děti povedené, proto hvězda navíc. Český dabing hlavního hrdiny byl tak agresivní a nepřátelský, že se pomalu nedal poslouchat. Divákům mezi lety 11-12 to zjevně nevadilo. ()

Monyfik

Oceňuji za žádné zbytečnosti, jako jutůby, smratfony, fejsbůčky, instáče, drogy, alkohol, sprostá slova, asiaty a jiné kultury, jiná pohlaví... Prostě na co se lze podívat se skupinkou dětí ve věku mezi 7-9 lety a nemusíte se bát dotazů typu, co je OMG, WTF, LSD, sex, atd. ()

StandikK

Takový jednoduchý filmeček, kde nechybí nějaké to tajemství a romantika se špetkou závodění. Dobře natočeno... ()

McGuffin

Motokáry, Go! musí být už podle názvu o sportu a nepřekvapí, že jsou. Steve Worland přidá trochu lásky, kamarády, trenéra zoufalce, matku do počtu, naději, tvrdou práci, prohru a definitivní výhru, proto vše klape dle očekávání, úkol splněn a není co dodat. Takže tak. https://www.macguffin.cz/ ()