Kočičky

Trailer 2

Jedenáctileté Amy se začne líbit svobodomyslná taneční skupina a vzepře se proto konzervativním rodinným tradicím. (Netflix)

Trailer 2

verbal

Když nejde Francie k Senegalu, musí Senegal do Francie. Taxem si konečně pustil to drsné a ukrutně skandální pedofilní porno. Oblékl jsem si na zcela nahého pederasta svůj šik šedý baloňák se zaschlými sqrnami od jogurtu, z něhož mi tak seksy vyčuhují křivé, chlupaté, sýrově bílé holeně, nageloval přehazovačku, připnul kolárek, připravil si pěkně bandu papírových kapesníčků, na pozadí ohulil Dádu, obložil se Bárbinama a … Kurva, ani nedrnknul! Žádné děti se tam totiž nakonec neprcaly, jen nějaká parazitická černá huba natočila vcelku děsivé sociální drama o tom, jak degenerativním internetem vypláchlé jedenáctileté bílé socky pod starostlivou výchovnou péčí a s genetickou výbavou všech těch uklízeček, pásových dělnic, štětek, kopáčů, řidičů hovnocuců, nekvalifikovaných pracákovců a narkomanů, co je zplodili, kazí jedenáctileté negerské socky pod starostlivou péčí islámu a s genetickou výbavou všech těch udržovaček ohně, multimanželek, závodních hlavonosiček, vyhrabávaček kořínků, pasáků koz a děvek, bývalých dětských vojáků, profesionálních žvýkalů a distributorů katy a vysokou školou subsaharského života převzdělaných pobíračů sociálních podpor. A v té multikulturní válce nakonec spravedlivě zvítězí mohamedánský vesnický dril nad nechutnou zkažeností západní civilizace, kdy si hlavní pičinka, urvaná z muslimského řetězu a urputně se snažící být francouzštější než francouzská spodina, uvědomí, že ač by ve své zemi byla už v devíti vdaná a prcaná nějakým stoletým kmenovým náčelníkem, pasákem či majitelem největšího stáda velbloudů, tak v jedenácti ještě až tolik netouží vydělávat si profesionálním kroucením prasečí prdele jako Kardašianky ani ukazovat na internetách kundu, chce být vlastně ještě chvíli islámem vyplachované dítě a nechat se vyměnit za krávu až třeba ve čtrnácti. Poměrně silný a vcelku nestranný matroš, z něhož vyplývá hrozivý fuckt, že pro kulturní zkázu je v podstatě úplně jedno, jestli si tu necháme přemnožit bílé vypatlance nebo si sem naimportujeme nějaké ty afroškrkavky. Každopádně považovat za propagaci pedofilie pár nakrucujících se zmalovaných jedenáctek v pitkáčích může snad jen šosácký konzervant či náboženský fundamentalista, co se v létě v Evropě nikdy neprošel po venku. ()

kiddo

Jelikož kritika se tu většinou zaměřuje na hysterické konspirace o tom, jak Netflix propaguje prcání dětí, a nikoli na to, že si režisérka několika zbytečnými záběry jaxi podkopává premisu, usuzuju, že ten film nejspíš skoro nikdo neviděl. Asi když vidím, že evropská sexuální kultura může mít poněkud nechutný projevy, zdvořilá reakce je předstírat, že jsem si toho nevšim? ()

Slasher

Máme tu tisící příběh trablí dospívání dětí z rozvrácených rodin a v podstatě nic, než smutný odraz reality, jenom prostě v roce 2020 se toho chytne banda tupých white pride kreténů, konspiračních trotlů a bohabojných pravičáckých vloček, no a člověk má hned ve vlně vyhrocených novinových titulků (a zdejších "komentářů") dojem, jak je to odpadový film a co neuvidí za ohavně satansky zvrhlou pedofilní čočku... FAKT NE. Bu bu bu, zasr*ná lůzo. #cancelyourself ()

Karlos80 odpad!

To je ten novy svět podle Netflixu? Děkuji nechci. Netflix je jen nástroj liberální agendy neomarxismu, který pouze dopředu a propagačně ukazuje, jak bude od roku 2024 vypadat i samotná tvorba Holyúdu. Rozbíjení starého světa je v plném proudu a Brave New World pod institucí v světového zionismu je na dohled. ()

Marigold

Vy všichni pohoršení odpadáři, mám pro vás přátelskou radu, za kterou mi jednou poděkujete. Vyserte se na hodnocení nezávislých filmů. Nemáte na to buňky, podobně jako prase nemá buňky na algebru. Nejste schopní pochopit ani elementární významy. V případě Cuties třeba to, že se nejedná o žádnou obhajobu multikulturalismu, nového světa, pedofilie a dalších zvrhlostí, které jsou jen ve vaší hlavě. Je to úplně jednoduchý a archetypální příběh o vzpouře a volbě mezi dvěma světy, které mají na jedné straně podobu "senegalských svatebních šatů" a na straně druhé kurvího kroje z luxusních hudebních klipů. Cuties vypráví o dvou krajnostech a k oběma je film různým způsobem kritický, protože se negativně podepisují na těle a myslí hlavní postavy. Ta nakonec musí projít tradiční trajektorií "coming of age" - k uvědomění, že žádná kulturní uniforma nepřináší vykoupení a odpověď na otázku "kdo jsem". Jinak je to hezky natočený, osobní, scenáristicky malinko naivní indie bijáček. Kdo tam vidí pedofilii, sionismus, neomarxismus a co já vím ještě by měl vyhledat nejbližšího veterináře a nechat si komplet vyměnit mozek. Jo a milí blbečci, není to film Netflixu, Netflix ho koupil už natočený po uvedení na Berlinale a Sundance. Tak si opláchněte přirození vlažnou vodou. Muck. ()

• Scénář byl napsán už v roce 2017. (Bragha)