Skvely mix roznych filmovych zanrov,to sa fakt velmi vydarilo,krasny pribeh dvoch mladych ludi z Islandu,ktorym nikto neveri,no oni sa aj napriek tomu nevzdavaju a chcu vyhrat Euroviziu,Rachel McAdams a Will Ferrell boli perfektni,hudba nadherna a ta finalna pesnicka bola ohromna,ani slzam som sa neubranil,zabavna zalezitost pre celu rodinu,srdecne odporucam...:-)(3.7.2020)

Náhodou docela příjemnej a na pohodu feel good filmeček. Netflix konečně zase po nějaké době vyprodukoval něco nadprůměrného. Zákulisí Eurovize jakož to prostředku k rychle nabité slávě mám zmapované slušně a nepohoršuje mě to. Přidat ještě víc vtipných situací, tak bych šel i na 4*, takhle dávám nakonec 65%(2.7.2020)

• Esgalnor

Hrozně promarněná příležitost, potenciál toho filmu je naznačen v závěrečných patnácti minutách (finále je sice dost kýč, ale v tomhle typu filmu funguje dobře), které horko těžko kompenzují to utrpení, které tomu předchází. Místo aby to byla chytrá a vtipná satira hodně osobité hudební soutěže, nebo sympatický feel-good film se srdcem, je z toho jenom nesourodý mišmaš s debilním příběhem a absolutně nefungujícím humorem. Will Ferrel je nesnesitelný ve všech scénách, ve kterých se vyskytuje, Rachel McAdams je fajn, když je bez něj. Písničky jsou docela OK, jedou sice podle šablony, ale jsou zábavné a paradoxně jde asi o nejlepší momenty filmu. Ten je jinak hrozně dlouhý, brutálně trapný (vážně se ještě někdo směje padajícím lidem, vtipům o penisech nebo slovu sex?) a se scénářem, který se ani nesnaží dávat smysl. Ten film mohl dopadnout dobře, ke konci to solidně naznačil, ale ve finále to je jen dvouhodinové zklamání a hrozně promarněná příležitost, u které mi dvakrát cuknul koutek. A Ferrel tady teda vypadá echt otřesně. Hvězda za závěr, ABBU a místy snesitelnou Rachel.(29.6.2020)

Filmová Eurovize je takový kočkopes. Vyloženě vtipných momentů tu až tolik není, parodie této bizardní soutěže je to tak napůl a některé scénky navíc působí hodně roubovaně, aby se Ferrell měl možnost alespoň trochu vyřádit. Na druhou stranu je tu několik momentů hrající vyloženě na vážnější nótu, stále roztomilá Rachel McAdams a slušný soundtrack, přičemž Husavik song bych bez váhání poslal rovnou na Oscary.(28.6.2020)

• Lacike

Trochu mi to pripomenulo Blades of Glory len si tu Will Ferrell namiesto krasokorčuľovania robí srandu zo spievania na súťaži Eurovision Song a jeho hrdina je podobný lúzer ako Eddie the Eagle. Prvým problémom filmu je, že ja na tieto súťaže nie som a príliš ma nebavili všetky tie hudobné výstupy. A druhým problémom je, že to vlastne ani nie je príliš vtipné. Ono sa to väčšinu filmu berie dosť vážne a vtipov je tu minimum. Na druhej strane hlavným kladom filmu je, že má srdiečko a všetky tie klišé o tom ako lúzer v nejakej súťaži porazí ostatných a prekoná pri tom rôzne prekážky, fungujú a ja som mu fakt fandil. Naviac hlavný hrdina nie je full retard a v určitý moment prizná, že si uvedomuje jak na tom skutočne je, ale aj tak si ide za svojím snom. Takže keby to bolo buď kratšie alebo o triedu vtipnejšie, tak by som tomu dal aj tretiu hviezdičku. Takto je výsledkom tesný podpriemer, ktorý príliš často nudí. 4/10.(26.6.2020)

• - Film mal mať pôvodne premiéru v máji 2020, aby šiel ruka v ruke s Eurovíziou 2020. Avšak kvôli COVID-19 pandémii bola šou zrušená a film bol posunutý na koniec júna 2020. (drake31)

• - Když Demi Lovato zpívá píseň „In the Mirror“, můžeme si všimnout, že se nakonec koukne na svoji pravou ruku. Tu pak následně můžeme vidět po výbuchu lodi a snadněji tak identifikovat, komu patří. Tento detail navrhl manažer zpěvačky Scooter Braun. (ClaireWhite)

• - Při vyhlašování výsledků v semifinále se mezi zeměmi nachází i Česká republika, v dalším záběru ovšem zmizí a pak se znovu objeví až jako postupující země do finále. (Mara97)