Perfektní odreagovačka s překvapivě výborným Willem Farrelem, krásnými záběry Islandu, pohodovou zápletkou o nejznámější evropské pěvecké soutěži a cílem zaujmout i striktně nekomediálního diváka jako jsem právě já. Netflix zase jednou dokazuje, že si už krůček po krůčku může dovolit konkurovat filmům, které se posílají do kin.(9.7.2020)

Není to žádná sláva, Eurovizi stačí vidět nejspíš jen jednou, ale některé ty písničky jsou celkem hezké. Will Ferell je možná pro tyhle role už trochu vysloužilý, ale měl i svoje světlé momenty. Například scéna s elfy mi překvapila a celkové pozadí s nimi bylo skvělý. Nebo jak se naváží do amíků. Možná kdyby se film tak o 20 minut zkrátil, byl by mnohem lepší. Aspoň jsme dostali místy islandskou přírodu, která je moc krásná a za mě osobně dík za Alexandra Rybaka, ten hodně potěšil. Jinak snímek celkově nenadchne ani neurazí.(11.7.2020)

Hodně jsem se těšil, že po delší době opět uvidím Ferrella zesměšňující už tak směšnou soutěž, stejně jako zesměšňoval krasobruslení v Ledovém ostří. Leč se k mému údivu vlastně nestalo, protože i když je Eurovize typická Ferrellovina, tak jí spíš ve filmu sklání poctu. Film je i překvapivě větší romanťárna než komedie a na můj vkus je dán i velký prostor písničkám, ale ono to celé velmi dobře funguje. Nic není odfláknuté, Ferrell si dal opravdu záležet a kdo by to byl řekl, on v tom doopravdy i zpívá a nezpívá vůbec špatně. Suma sumárum, film si 4 hvězdy zaslouží.(3.7.2020)

Bavil som sa síce menej ako na iných strelených Ferrellových komédiách, no zato sa nemôžem ubrániť pocitu, že celý príbeh nesie so sebou aj odkaz. Tiež nebolo na zahodenie, ako si autori dokázali urobiť srandu z podobných speváckych súťaží. Len to mohlo byť trocha satiricky tvrdšie a samozrejme aj bláznivejšie. Podobne ako tomu bolo pri Ľadovo ostrí (2007). Lepší priemer. 65/100(1.7.2020)

Super komédia! Najprv som si myslel, že je to len nejaký dokument o Eurovízii, ale keď som videl to herecké obsadenie a popis k filmu, tak som sa celkom potešil. Boli tu zakomponované snáď všetky klišé Eurovízie, a tých narážok tu bolo fakt neúrekom. Napriek občasnému tlačeniu na pílu, to pôsobilo skutočne vtipne a nápadito. Od Willa Ferella sa nič iné ani nečakalo, zato Rachel ma v tejto hereckej úlohe vcelku prekvapila (pozitívne), no a Piercovi to v tejto islandskej vizáži rybára skutočne pristalo. Veľmi príjemná komédia, ktorá určite splnila očakávania.(6.7.2020)

• - Film mal mať pôvodne premiéru v máji 2020, aby šiel ruka v ruke s Eurovíziou 2020. Avšak kvôli COVID-19 pandémii bola šou zrušená a film bol posunutý na koniec júna 2020. (drake31)

• - Maskérům trvalo tři hodiny, než vytvořili popáleniny na obličeji a těle Demi Lovato. Kouř byl poté dodělán pomocí CGI efektů. (ClaireWhite)

• - Když Will Ferrell oslovil Demi Lovato, aby ztvárnila postavu Katiany Lindsdottir, nebyl si jistý, zda zpěvačka roli přijme. Dokonce se jí i dvakrát ptal, jestli četla scénář a nevadí jí, co se s Katianou stane. Demi ale řekla, že se jí nápad moc líbil a právě proto roli přijala. (ClaireWhite)