Reklama

Reklama

Přetlak

Trailer 1

Příběh se odehrává v Londýně během 24 hodin a sleduje muže na jeho riskantní cestě k sebeosvobození. (Canal+ Action)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (30)

AppleCore 

všechny recenze uživatele

Film s vyloženě hnusnou, nepříjemnou, úzkostnou a tíživou atmosférou. Whishaw přenáší svým výkonem svoje maniakální psychický stavy na diváka, totéž dělá kamera i soundtrack. Určitě nečekejte zábavu, spíše se připravte na hloubkovej ponor do zničený mysli, na jehož konci - jakmile se vynoříte - budete znovu objevovat realitu skutečnýho světa kolem vás. ()

sochoking 

všechny recenze uživatele

Surge je 24 hodinovou adrenalínovou jazdou po  Londýne. Totálna šupa! Chlapíkovi sa po návšteve svojich rodičov začnú diať totálne podivné príhody, ktoré vyústia do čoraz bizarnejších a zbesilejších situácií. Osobne by som rád poukázal na jednu z nich, na svadbu. Tam som nevdel, kde je sever! Svadba bola ozajstným umeleckým mindfuckom, aký som ešte nevidel! (Treba upriamiť pozornosť na ženíchovho hlavného družbu.) ()

Reklama

pornogrind 

všechny recenze uživatele

Tak mám za sebou další z filmů u kterýho může dát divák mozku voraz. Dalo by se říct, že tenhle snímek nemá v podstatě žádnej děj. Divák prostě jen sleduju co to pako potom co mu rupne v bedně zase udělá. A mě tahle jízd do neznáma celkem bavila. B. Whishaw byl dobrej psychouš a jeho nevyzpytatelný jednání způsobuje to, že divák absolutně netuší jakým směrem se bude film vyvíjet dál. Spíše pro okrajové publikum. ()

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Každý aspoň průměrný mobil má už dneska více či méně kvalitní stabilizaci videa, ale filmy se neustále tvrdošíjně točí skákajícími kamerami bez stabilizace. Schválně. Ba navíc se jimi ještě schválněji co nejvíc hýbe a třese a zoomuje a švenkuje, aby byl výsledek pokud možno co nejvíc trhaný, tedy "nervní" a "autentický". A tenhle film je toho bohužel extrémním příkladem. Říkám bohužel, protože bych mu býval z fleku napařil plný počet, podobné syrové psychárny zbožňuju. Nervové zhroucení a propuknutí manické psychózy v přímém přenosu. Psychika ústřední postavy (excelentní Whishaw!) je stejně jetá a vyšinutá, jako kameramanovy pracky. Takže hodně. Bohužel. ()

Houbiczska 

všechny recenze uživatele

Těžko hodnotitelná záležitost. Na jednu stranu atraktivní a poutavý výkon hlavního herce v roli bláznivého maniaka, na stranu druhou je to vlastně jen 100minutové pobíháni sem a tam, které nemá smysl a které rozhodně není ani divácky zábavné. Taková ta věc, kdy si herec film sice užije, ale obecenstvo už daleko méně. Film pro okrajové publikum, ale za mě zbytečný počin bez ambicí či pointy. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama