Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Rodinka, která se živí podvody a krádežemi, přizve do akce novou parťačku. Ta se ale rychle spřátelí s jejich zanedbanou dcerou a obrátí tak rodinné vztahy vzhůru nohama. (Netflix)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (16)

Thomas_xxxxx odpad!

všechny recenze uživatele

Dlho som už ničomu nedal odpad, ale toto si to proste zaslúži aj napriek tomu, že to nie je úplne nepozerateľné, avšak neobsahuje to žiadny prijateľný dej, hlavné postavy robia všelijaké blbosti, ako je zbieranie peny tečúcej zo stropu, chodenie popod skrytý popod plot a človek si len v duchu hovorí, že WTF?. Proste bezduchá a nepotrebná blbosť, ktorá vás úplne vygumuje. ()

darkphoenix 

všechny recenze uživatele

Jeden z dôvodov prečo milujem filmy a osamelých podivínov v nich. Miranda July má jedinečný hlas a neprestáva prekvapovať. Kajillionaire má úžasné postavy a herecké výkony (Evan a Gina sú úžasné), krásnu hudbu (Emile Mosseri bude big) a neustály pocit, že neviete čo sa stane o minútu. A to je viac než si cinephile v roku 2020 môže priať. Toto je gem! ()

Reklama

Marze 

všechny recenze uživatele

Kajillionaire nikoho neobohatí, ale koho to zajímá? Je to mírně příjemně absurdní film. Buď ho snesete, nebo ne. Pokud ano, prosvištíte jím jako děcko zakusíce skutečné a sureální dohromady. Film Mirandy July je miniaturní ujetá pohádka o vztazích, vrtošivě nevyzpytatelná a sladká. Co to znamená přeladit vlastní dospělé rodičovské já. Vloudí se to do vašeho srdce a zasadí tam pocity touhy a lásky. Kajillionaire je jeden z nejpodivnějších filmů, které jsem v poslední době viděl. To myslím jako kompliment a ne kritiku. Temná, nekonvenční komedie s osobitými postavami a představivostí. ()

somnar 

všechny recenze uživatele

Je asi zbytečné od toho čekat klasický heist, tady se spíše hraje o ukradené dětství a manipulace ve vztazích, přičemž to ve svém náhledu na dysfunkční rodinu připomene leccos od Andersona či Gondryho s trochou kaufmanovské existenciální tísně a na rozdíl od takového Parazita či Zlodějů tady vzájemná vřelost v rodině zlodějíčků absentuje. Miranda July umí dialogy i humor, bohužel to u mě ale vypění ve druhé polovině, kdy to překlopí trochu jinam a celé se to zapříčí jako další coming-of-age quirky americké indie. A Evan Rachel Wood je na takovou roli už fakt trochu stará. ()

Rathalos 

všechny recenze uživatele

Kajillionaire je naozaj zvlastny,cudny a u viacerych ludi asi ani nepochopeny film,ktory nesadne kazdemu,u mna to bolo tak 50 na 50,urcite vyzdvihnem herecky vykon Ewan Rachel Wood,ktora to zahrala na urovni a aj vdaka nej udelim tri hviezdy,mozno,ak to uvidim v buducnosti este raz,tak moje hodnotenie bude o nieco vyssie...:-) ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama