Trailer

user1982

mohlo to byť docela dobré, ale tak nevyužitý potenciál. Nevidieť znamená, nič sa nestane. Ed O'neill bol asi jediný pozeratelný v celom filme. ()

bobstock

Andrew Cohn udělal nevtíravej malej film, se snahou lehce se dotknout pocitů lidiček v městečku, kde se moc vzduch nehýbe. Nenadchne, neurazí, kdyby ho nenatočili nikomu by to nevadilo, takovej zvláštní pocit spíše smutného odcházení starého pána, který poznamenán starým šrámem jistým středoškolským incidentem, způsobí kauzalitu směřující mladíka na možnou cestu do života. 45% ()

Jimmi

Mal som chut na komediu ale dostal som nieco uplne ine.(Neviem preco je to vobec oznacovane ako drama/komedia) co ma takmer vobec nebavilo ale mam vo zvyku dopozerat film do konca. Tak som ucinil aj v tomto pripade ale celkom to lutujem..kludne som mohol ist spat a tento film ani nemusel vzniknut. ()

Arsenal83

Posledná šichta. Ktorý zamestnanec sa neteší na tieto slová? Žiaľ pri dnešnom nastavení systému a pôrodnosti si aktuálna stredná generácia tieto zázračné slovíčka povie až po sedemdesiatke. Ak to teda stihne. Čakanie na dôchodok však je určite zábavnejšie ako tento film o nespokojnom černochovi vo fast-foode. Príbeh, ktorý opäť mení stereotypný pohľad na farby. Odteraz bude čierna vždy len dobrá a biela vždy len zlá. Iný zmysel asi film nemal, pretože bol akosi bez deja, čisto postavený na konverzáciách bez zmyslu či cieľa. ()