poster

Ďábelská trojice

 • francouzský

  Trio infernal, Le

 • italský

  Trio infernale

 • anglický

  The Infernal Trio

  (neoficiální název)

Komedie / Krimi / Horor

Francie / Západní Německo / Itálie, 1974, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • masekjc
  ***

  Žánrově spíše něco mez krimi a psychologickým drama s jemným erotickým škádlením. Nicméně na svoji dobu kvalitní snímek. Scéna s naběračkou zamávala i se mnou a to jsem zvykej na ledacos :) Mimochodem osud, který potkal Romy Schneider je také hodně mrazivý...(3.7.2014)

 • DwayneJohnson
  ***

  Dobré, ale asi ne tolik, kolik jsem očekával. Jakkoliv je Romy velmi půvabná a Michel naprosto démonický, nemůžu se zbavit lehce trpkého dojmu z tohoto filmu. Hudba, i když je výborná z toho víc jak lepší tři neudělá. Jinak je tahle trojice opravdu ďábelská o tom nemůže být vůbec žádných pochyb. Na svou dobu hodně otevřený film.(25.1.2016)

 • Flego
  ****

  Žánrová všehochuť, ktorej dominuje čierno-čierny humor, aspoň takto som poňal tento film ja. Na scénu s vynášaním v kyseline rozpustených obetí nikdy nezabudnem. Bolo v nej toľko odpornosti a humoru, že sa to len tak nevidí. Hereckej trojke velí neskrotný Michel Piccoli, ktorý si to evidentne užíval.(19.10.2015)

 • Roman Albach
  *****

  Ve své době velmi kontroverzní film, za který německé publikum Romy Schneider nechválilo. Naopak nechápali, jak sladká císařovna Sissi může vůbec ztvárnit tak brutální a nelidskou vražedkyni jakou byla Philomena Schmidt. Romy Schneider s Michelem Piccolim a Maschou Gonskou vytvořili skutečně ďábelské monstrum, které v touze po penězích a luxusu je ochotné čemukoli. Pojistné podvody, vraždy, odstraňování mrtvol a užívání si sexu. Snad málokterý režisér byl do té doby tak naturalistický, jako právě Francis Girod. Scény dvojnásobné vraždy a následné likvidace těl bez skrupulí ukazují, co si většinou jenom domýšlíme. Ale postavit film pouze na této kontroverzi, to by bylo málo. Francis Girod si to uvědomuje, a tak natočil nejen naturalistický, ale taky výborně fungující sarkastický thriller.(5.2.2010)

 • borsalino
  ****

  Pěkně promyšlený příběh, ovšem neobyčekně naturalisticky natočený, že se mi místy děalo až mdlo (především scéna s rozpuštěným bývalým komplicem Chambonem v kyselině sírové ve vaně, a Michel Piccoli pak velkou naběračkou nabíral po dobu asi pěti minut hnědočervenou kaši do kýblů...). I Romy Schneider byla v této roli pozoruhodně přesvědčivá, lstivá a nelidská, až jsem si říkal, jak se oba herci k těmto rolím dostali. Film rozhodně stojí za shlédnutí, ale je to pro opravdu silné nátury.(29.10.2011)

 • Michel Piccoli

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace