Reklama

Reklama

Lance

Dokumentární
USA, 2020, 202 min (Televizní verze: 96+108 min)

Obsahy(1)

Dvojdielny dokumentárny film o cyklistovi Lanceovi Armstrongovi. (RTVS)

Videa (1)

Trailer

Recenze (5)

Trevor 

všechny recenze uživatele

Plusom sú staršie zábery a rozhovory s Armstronom, v niektorých momentoch sa Lance obhajuje že v tom čase dopovali všetci, ale ak by všetci skočili do rozbúrenej rieky skočil by aj on??? Svojho času ako tínedžer som fandil jeho najväčšiemu konkurentovi Ulrichovi, avšak po prevalení celého pozadia dopingu na Tour de France a celkovo v cyklistike som na tento šport mierne zanevrel. Najmä však vďaka spomínanému lídrovi tímu US Postal, ktorého meno sa stalo synonymom slova doping. ()

Alex_01 

všechny recenze uživatele

Dokument místy klouže až moc po povrchu a nedotazuje mnohé skutečnosti. Dopoval Lance v roce 2009 nebo ne? Co si říkali s Ulrichem, když ho navštívil? Ale v zásadě vám to uvede Lancovy činy do kontextu, a sice že jste tehdy buď dopovali nebo jste nejezdili. Jeho povaha mu nedovolila říct pravdu o dopingu, což ničilo mnoha lidem život. Teď je z něj nový Lance, kterému pořád ale chybí nějaký nadhled, jaký má dnes Floyd Landis. Já ho nicméně chápu, uznávám ho jako mimořádného sportovce a odpouštím, nicméně tuhle kaňku na jeho jméně už nikdo nikdy nesmyje. 4* ()

flegmos 

všechny recenze uživatele

Velmi dobry dokument aby ste si vytvorili nazor na cirkus nazvany cyklistika. Ak nejaky dokument ukazuje Lanca aky asi je v skutocnosti tak potom asi tento. ()

Reklama

Reklama