Dónika naru hibi

• Japonsko どうにかなる日々 (více)

DaweForeman

Tak tohle mi trochu hlava nebere o čem to jako mělo vlastně být. Někde jsem četl, že o náhodných láskách, ale tak nějak mi to nepřijde ani trochu uspokojující. Celkem se jedná o čtyři části (v angl. Happy - Go - Lucky - Days) a tři příběhy, kdy tu máme lesbickou lásku, gay platonickou lásku a komplikovanou lásku kamarádů z dětství. První část je celkem ještě taková příjemná až vtipná, druhá část je velice ulítlá a třetí s čtvrtou podivná. Svým způsobem jsou to takové náhodné příběhy ze života, kdy láska má různé podoby, ale člověk si z toho nic neodnese, protože to nemá vůbec čím zaujmout, protože je to takové nemastné neslané. Navíc tomu ani nepomáhá velice jednoduchá animace. Na druhou stránku hudbu bych mohl hodnotit jako slušnou. ()

Starletka

Tři příběhy, tři páry, tři velmi rozdílné stupně kvality (respektive snesitelnosti) děje. Samozřejmě vede hned ten první lesbický, protože ten jediný je relativně normální. U druhého příběhu s homosexuálním učitelem, který "má až moc rád své žáky", jsem se začala nervózně potit a u toho třetího, heterosexuálního veledíla s malými dětmi, jsem měla už jen černo před očima (a zrovna ten musel zabrat 2/4 stopáže). Za první půlku klidně něco kolem 6-7, za druhou odpad. Takže s přihlédnutím na příjemnou animaci 4/10 ()