Švédská trojka (E01) (epizoda)

Komedie

Česko, 2020, 25 min

• Timak

Kozy v tílku má Motlová úžasný. Jinak je to teda takový trapný pokus o komedii. Alespoň myslím :) nechápu pohnutky Igora v tom hrát. Nouzí nejspíš netrpí, když Partička celkem obstojně šlape ...(3.2.2020)

• Clara

Probůh, co to je? Takovej super nápad a výsledek není ani trochu vtipnej. Ani když se na to podívám ze všech úhlů, který jsem schopná mít, tak to není vtipný. Herci se tu ztrapnujou, naprostý dno. To už se víc pobavíme u Uplne debilnich zprav. Než koukat na toto, tak si radši sednu naproti zdi a najdu tam lepší nápady.(10.2.2020)

• filmsim

Největším problémem seriálu jsou nezajímavé postavy, nudné dialogy a nepřesvědčivé herecké výkony v epizodních rolích. I přes umírněnou stopáž necelé půl hodiny mě seriál v několika momentech nudil a místy až rozčiloval amatérstvím, které se před kamerou odehrávalo. Ústřední herecké obsazení je na tom naštěstí o poznání lépe, ale problémem je nezábavný scénář, který v pilotní epizodě nepřinesl téměř žádné vtipné momenty a vypointované dialogy. Jedinou komediální záchranou zbyl mozek v podání Igora Chmely, jehož pár scének vyvolalo střídmé pousmání. A to je bez debat na komediální seriál málo.I přes nevytěžený koncept mozku a prozatím nezábavné dialogy i příběhové linky mám po prvním dílu dojem, že by se v nadcházejících dílech mohl seriál zlepšit. Ne, že by se z něj mohla rázem stát komediální bomba, na kterou se bude za pár let vzpomínat, avšak alespoň průměrný komediální seriál s několika vydařenými scénkami by se z toho ještě vyklubat mohl. 3/10 Mé kompletní první dojmy najdete na webu Fadíme Seriálům.(7.2.2020)

• Yokolobuna

Rozhodně to není vtipné, bohužel ani trapně vtipné, pouze bizarně trapné. První díl působí jak z dílny studentů filmařiny bez špetky talentu či vkusu. Perfektní lajdáky Mottlové to vážně nespasí.(6.2.2020)

• nudlis

Tvl co to je? To se zas (jako v případě Úplně debilních zpráv) sešla banda feťáků, od dealerů sehnali prachy a sesmolili tenhle vejmrd. A jestli si Prima myslí, že tohle je to pravý pro týnejdžry, tak potěš koště co znich vyroste, když budou čumět na takovýhle sračky! Sledování dalších epizod je ztráta času, to si pudu radši zaběhat nebo zmlátit souseda.(4.2.2020)