Reklama

Reklama

Život barmana Mila je jeden nekonečný mejdan. Užívá si pařby, zábavu, kámoše, holky, každý večer jen v trochu jiném pořadí. Milo žije v noci a hodně dlouho na plný plyn. Občas, když náhodou zahlédne obyčejný život, který vedou lidé přes den, ho napadne, jestli už není na čase trochu přibrzdit. A pak to přijde. Zamiluje se. Shodou mnoha náhod potká Sunny, ženu svého života, a dokonce se mu povede ji pozvat na rande. Při prvním setkání zapůsobil a teď má jeden večer, aby se i ona zamilovala a neodjela za prací až do Ameriky. Ale kromě toho, že má šanci změnit svůj život a získat ženu snů, má Milo taky kámoše Renza. Bezstarostného, nezodpovědného chaotika. A tak přesně v momentu, kdy se důležitá romantická schůzka začne zatraceně dobře vyvíjet, objeví se kamarád Renzo a celý večer nabere úplně jiný směr. Divoký, nečekaný, plný ostrých zatáček a nárazů. Renzo má v patách partu gangsterů a strhne Mila i Sunny na zběsilou jízdu nočním městem plnou šílených momentů. Vznikající láska Mila a Sunny se i přes to všechno zdá být neotřesitelná, oba ale musí tohle rande nejdřív přežít. A zapomenout na chvíle v kostýmech elfů a na další věci. Berlín ještě nikdy nebyl tak zábavný. (Bontonfilm)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (53)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Doktor říkal, že mi nemáš nějakou dobu strkat jazyk do oka." Na tahy už dávno nechodím, ale to asi není jedinej důvod, proč jsem se nebavil. Ten nejzásadnější je Renzo. Takovýho kreténa, a to výjimečně nemyslím v dobrým, bych do svý blízkosti nikdy nepustil. Pokud by se tam přesto nějak vetřel, tak bych ho mafiánům prodal na orgány. Tak to bylo zlý. Na druhou stranu mezi piráty Milem a Sunny to celkem zajiskřilo a vítězství trpaslíků taky stálo za to. Mimo to mě zaujalo už jen užívání slova suboptimální, který jsem nikdy v životě neslyšel a tady mě přepadlo hned dvakrát. Ještě jednou a podívám se do slovníku. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Odvěcí kámoši Milo (Elyas M´Barek) a Renzo (Frederick Lau) táhnou za všech okolností vždy za jeden provaz. Tak nějak chtějí seknout s prací barmanů a zatouží otevřít si konečně vlastní podnik. Sílu jejich dlouhověkého přátelství prověří jednoho dne nepředstavitelný malér, do kterého spadne Renzo, když chce pomocí nelegálního výdělku realizovat jejich společný sen o podnikání. Poté, co svěřená zásilka drog nenadále zmizí a nedorazí na místo určení, mají rázem v zádech ruskou drogovou mafii a zločinecký gang. A noční Berlín zažije s nimi bláznivé dostihy. A nesmím opomenout, že Milo má na sobotní večer domluvené osudové rande. Sličná Sunny (Palina Rojinski) vyznává přísnou monogamii, což nebyl případ její poslední známosti, takže nepromiskuitní Němec s arabsko-italskou vizáží má dvířka do jejího klína otevřené dokořán. Největší slabinu představuje skutečnost, že většina situací má velký náběh i potenciál být co možná třeskutě nejvtipnější, jenže se tak děje málokdy. To ale neznamená, že film trpí nezábavností. Má to sice vlažné proluky, začátek je takový celkem roztahaný až utahaný, od 45 minuty se ale děj začne stupňovat a nabírat na spádovosti. A dostaví se i jeden malinký závěrečný zvrat. Spolehlivě zábavný tandem M´Barek a Lau přibral do své stíhací jízdy sympatickou Palinu Rojinski, která dodala romantické rozpětí. A občasné vtipe vylez skutečně po čase začne v přiměřeném měřítku fungovat. Rezignovalo se na fekální a přisprostlý humor, prostor dostávají povětšinou poněkud infantilní vtípky, ovšem jejich komické podání je zdárné. Režisér Simon Verhoeven od posledně razantně změnil žánr, a neudělal žádný velký komediální přešlap. Smíchy sice nezemřete, dobrá nálada po tomto kousku dramaticky neklesne. 8/10 ()

Reklama

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Německá odpověď na Noční hru, která mi však svým humorem a příběhem sedla o trochu méně než její americký protějšek. M'Barek a Lau si po výtečných Téměř dokonalých tajemstvích střihli tentokrát komedii se špetkou gangsterské akce a spontánní romantiky, u které jsem se sice vyloženě neválel smíchy - byť mě sekvence s herním večerem vskutku pobavila - ale i tak se jednalo o sympatickou oddychovku, kterou snad jen trochu zhyzdil (na můj vkus) odfláknutý konec gangsterské linie. P.S. Bacha na asijské jídlo a koktejlová paraplíčka! ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Elyas M'Barek je zárukou kvality na poli Německých komedií a ikdyž Fakjů pane učiteli zůstane jeho největším hitem, povedlo se i tohle. Sympatické postavy, fajn zápletka, místy nečekaně napínavé, finále přineslo jeden slušný zvrat a po stránce humoru to sice není taková nálož, že bych se válel smíchy na zemi, ale je na úrovni a vrcholem je nejspíš scéna ala game night, kde sjetí geekové hrají dračí doupě :D Velmi zábavné, sympatické i přítomná romantika je víc než fajn. 8/10. ()

Eliott 

všechny recenze uživatele

Další super komedie, aneb pan Fak jú učitel již pro mne představuje jistou záruku kvality. Ačkoli to na první pohled působí spíše jednoduše, přeci to má všechny důležité aspekty, které dobrý film potřebuje. V prvé řadě je to dostatečně poutavé i zajímavé. Dále pak projdou hlavní postavy velmi sympatickým vývojem, přičemž jejich sblížení působí velice přirozeně. K tomu humor funguje takřka bezchybně a hlavně jsem na bláznivou jízdu podobného typu naladěn prakticky kdykoli. Na konec nemám téměř, co bych mohl vytýkat. 72% ()

Galerie (17)

Zajímavosti (4)

  • Keď nemecká vláda povolila, aby v rámci lockdownu mohli byť otvorené autokiná, film sa stal najnavštevovanejším titulom roka v tejto kategórii - 66 000 platiacich divákov. (Arsenal83)
  • S kasovým výsledkom takmer 3,2 milióna eur počas prvého premietacieho víkendu sa film stal najpredávanejším titulom v rámci nemeckej kinematografie. (Arsenal83)
  • Po 3 týždňoch predal film v kinách už viac ako milión lístkov, keď odrazu boli všetky kiná kvôli lockdownu zatvorené. (Arsenal83)

Reklama

Reklama