Epizody(15)

Dodge (Liam Hemsworth) sa zúfalo snaží postarať o svoju tehotnú manželku skôr, ako podľahne smrteľnej chorobe. Prijme ponuku na účasť v hre o život, v ktorej čoskoro zistí, že nie je lovec, ale korisť. (Game90)

JohnCZ

Dost podobné, jako The Fugitive od stejných tvůrců. Honičky nicméně dobré, záporáci jakbysmet, akorát je to teda příšerně neoriginální, předvídatelné a často i hodně za vlasy přitažené. ()

MoiJe

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Dobrý nápad, dobrí herci. Ale omg aké hlúpe prevedenie. Nič počas lovu nedáva zmysel a Dodge sa chová tak, že by sa rozhodne nad priemer dostať nemal, vyviazava len úplne debilnými náhodami ako z animovanej skeče. Nemala som problém dosledovať, ale pocit premárneného potenciálu bol silný. Čo si tak spomínam, ako alternatívu odporúčam skôr The Player z 2015. ()

Mamlas

Když se ty díly spojí, tak z toho vyjde monotónní film o hře na schovávanou s předpokládanou zápletkou a předpokládaným koncem. Díky rozsekání na 8minutové epizodky to člověka donutí zabavit se neustálým přepínáním dílů a tak se jakoby ta nuda a monotónnost omezí, ale je to jen trik, jak ozvláštnit podprůměrnou naháněčku. (12%) ()

vyfuk

Quibi vstoupila na trh lehce nešťastně. Ať už v rámci světové pandemie a nebo určitým nezájmem publika. V něčem si za to může sám, jako příklad v tom, že mnoho obsahu je víceméně nezajímavý. Nebo nekvalitní. Ale začátek nebyl tak špatný. Zrovna tento počin se dá jednoduše brát jako jeden normálně dlouhý film, ale s nepřirozeně velkým množstvím zvratů. Které ale v koncepci tohoto jakoby seriálu to nějak funguje. Nutno říci, že mnoho věcí je bláznivých, nelogických a irelevantních, ale nějaké nápady hezké, neotřelé a s postřehem. Je to dosti zvláštní, ale toto dohromady dává jeden z mála seriálů letošního roku, který mě vlastně bavil. Hlavně kvůli malým dopaminovým dávkám seriálových epizod. V celku hezky rozprostřený vesmír příběhu, který by si klidně zasloužil spin-off nebo pokračování. Ale jako vždy si dokážu představit jak by ho dosrali. Malé, úderné, v celku originální, dobře zahrané s příjemnými tvářemi. U mě dobrý. Někdy tragicky divný, ale dobrý. ()

LIVINGDEAD

Skvělý, napínavý film s dobrým hereckým obsazením. Ani chvilku jsem se nenudil. A uhlazený zabíják Chris Webster byl nejlepší. ()

• Inšpirované rovnomennou poviedkou z roku 1924 od Richarda Connella. (Game90)