Série(2) / Epizody(15)

Recenze uživatele hony23 k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2017) (S01)

Naplánovat dokonalou loupež je jedna věc. Jenomže pak přijde na řadu lidský faktor a člověk nikdy neví, co se může posrat. Máme tu fakt luxusní partičku lupičů, z kterých nejde nemilovat pana Berlína, 2 sexy roštěnky, 2 mladé pyjonýry, 2 gorily a jednoho tatíka kasaře. Protipól jim tvoří skupina 67 rukojmích a sympatická policistka, která je ale stále pár vteřin pozadu za vynalézavostí Profesora, který celou loupež zvenku bravurně řídí. Střídají se neskutečně adrenalinové pasáže s těmi poklidnými, kdy do děje vstupují mezilidské vztahy, které celý děj skvěle zamotávají. Vše dohromady tvoří divácký orgasmus, který převyšuje všechny podobné seriály od Banshee po Útěk z vězení. Do Španělska posílám velké MUCHAS GRACIAS! ()

Season 2 (2017) (S02)

Těžko hodnotit 2.sezonu jinak než první, když vlastně tvoří jeden celek. Neskutečně skvělá jízda pokračuje, byť někdy jdou tvůrci ve snaze po co nějvětším napětí přes hranu jakékoliv logiky. Přesto mě to ale naprosto pohltilo a těch 9 dílů jsem dal za 2 večery. Nemohu se dočkat 3. sezony, byť mám obavu, že takto vysoce nastavená laťka udržet nepůjde. ()