Arsenal83 odpad!

Thajsko lesbická zombie sračka, kde len pozorný divák zistí, že ide o dve ženy, keďže výzorovo sú to takí pekní chlapčekovia s polohruďou, za ktorými jazdia nemeckí obtlstlí dôchodcovia. ()

Astaroth12

Tak toto si rozhodne čierne čísla zaslúži. Skoro nič sa tu nedeje a i keď deje, tak to nieje ani vysvetlená a je to i jebnuto podane. Jedine čo je na tomto filme dobre je poster. Ináč je to lacne, nudne a celkom bez čo i len jednej slušnej sceny. 1*, len tak z rozmaru. ()

Trevor

Dvojica priateliek Sylvia a Rose sa snaží prežívať počas zombie apokalypsy v dovolenkovej destinácii...verte či nie, tento film má momentálne na imdb hodnotenie 4,8/10. Netuším ako sa mu to podarilo, ale tak sú tam dve LGBT ženy (no ženy) ktoré sa 30 minút ukazujú pri bazéne a potom trochu blúdia po ostrove, stretnú dvoch chlapov ktorých vyhodnotia ako hrozbu a zabijú ich a potom čelia skupinke zombíkov. Tak primitívne rozhovory som už teda dávno nepočul, femme fatale musí byť, LGBT a tento korektný bullshit tiež a normálny fanúšik, ktorý dáva hodnotenie odpad! sporadicky má ozajstný problém prečo ho neudeliť aj teraz. Tak komparzisti čo hrali zombíkov brali svoje úlohy celkom vážne, preto to odpad nebude a opäť by som potreboval hodnotenie nula, pretože toto ani nepovažujem za film. ()

jethrotull odpad!

Nieco tak primitivne,dementne a hlavne absolutne neherecke som snad nikdy nevidel.TOTAL ODPAD !!! Tie dve teple ohromne dbali o svoju kondicku,ale ked kracali alebo chodili tam zrejme boli po obrne 3.stupna. Proste co si neskutocne, To amateri zo zabudnutej a zapadlej viesky kdesi v horach by to urobili lepsie.Bohapusty grc. ()