SuperStar je zpět! Poprvé v historii nejoblíbenější pěvecké show v Čechách a na Slovensku usedne za porotcovský stůl hned pět velkých osobností česko-slovenského showbyznysu: moderátor a showman Leoš Mareš, zpěvačka a finalistka 1. česko-slovenské SuperStar Monika Bagárová, skvělá herečka Patricie Pagáčová, výjimečný muzikant a bavič Marián Čekovský a legendární Paľo Habera. Buďte společně s nimi na začátku hledání nové SuperStar! (TV Nova)

MM_Ramone odpad!

Tak už je to tu zase! Opäť sa hľadá superstar. Tento krát ju má objaviť tupohlavá porota v zložení: socialistický pop rocker Paľo Habera, šalený východniar Marián Čekovský, vyšumelý český moderátor Leoš Mareš a akési dve hlupane, o ktorých som v živote nepočul. Mimochodom jedna z nich je cigánka, aby to bolo trendové a korektné. Ja im na to serem! Prdím na ich debilnú "SuperStar 2020". Fakt nemám chuť čumieť na bandu hlúpučkých somárov, čo si myslia, že z nich budú spevácke hviezdy. Je to opozerané, je to nudné, je to odpad! ()

castor

Každá série přinese nějaké milé oživení, ať se to samozvaným intelektuálům líbí nebo ne. Tou největší novinkou je bezesporu počet porotců, který se navýšil na pět. Naposledy bavil pohotový Matěj Ruppert, letos to vypadá na muzikanta Mariána Čekovského, který prostě „ví a zná“. Habera se dál nebojí pravdy, kritizovaná Patricie Pagáčová je přirozená a bezprostřední a jen debil od ní může očekávat odborné hodnocení zpěvu. Showbyznys je o řadě dalších aspektů a je potřeba i jiný pohled. Porce zesměšňování nesoudných soutěžících je naopak podstatně menší. Pravidelným divákem se nestanu, ale s vínem se to dá, navíc všem erudovaným chytrákům troufám poradit jednoduchý návod – tlačítek na televizním ovladači je dost. Jsou mnohem škodlivější formáty televizní „zábavy“. ()

Lukrecie odpad!

X let jsem tento formát neviděla a nehodlám to již opakovat. DÁVÁM ODPAD, a to ne kvůli soutěžícím, ale KVŮLI POROTĚ. Její hodnocení je velmi prapodivné. Nechají projít průměrného ničím nezajímavého soutěžícího nebo jen někoho, že je dobrý týpek, ale zpěv nic moc. A pak tam zkoupou téměř hotovou zpěvačku, že je jen hezká tvářička. Habera si nevidí na špičku nosu v porotě má hezkou tvářičku - nezpěvačku. Kritika Pagáčové (i když jako herečku ji mám velmi ráda) je zde zcela na místě. To je jako kdyby u taneční soutěže hodnotil někdo, kdo tanci vůbec nerozumí. To ubírá soutěži na úrovni a věrohodnosti. Zákulisí této soutěže musí být pěkný hnus a prosakuje k divákům právě v chování poroty!!! Habera je nechutně hnusnej, nepříjemnej a zlej. Chápu, že má jako předseda velkou zodpovědnost a asi i nějaký scénář, ale má za to královsky zaplaceno, tak se má ovládat. Ale nemá právo se na někom vybíjet, zchlazovat si žáhu nebo dokonce i ponižovat. A pokud nemáte na "hvězdnou pěchotu" tak to pak nemůžete házet na nadějné zpěváky. Ta už tam dávno nemá co dělat. Nebo někoho hanit za jeho názor např. na ekologii! Největší pohodář, profík a sympaťák poroty je Marián a pak Monika. Zahraničním formátům nesaháte ani po kotníky. Tam jsou totiž vyzrálé osobnosti, profíci, co se chovají slušně, lidsky a empaticky. A nakonec - ti nejlepší se prosadí i bez vaší stupidní a slizké soutěže! ()

SOLOM.

Dost slabá sezóna – asi ne úplně nejhorší řada, ale…Zajímavým oživením byla porota – hlavně v podání Čekovského. Haberu to už viditelně nebaví (ale love je love). Mareš a Pagáčová – tak ti tu byli vyloženě jen k nasrání diváků a zvýšení sledovanosti (ON mnohými oblíbený moderátor, ona zase herečka) – srát na to, že zpěvu vůbec nerozumí – no a pro Moniku to byli snadno vydělané prachy v těhotenství…Finálová desítka patřila mezi vůbec to nejhorší, co jsem kdy viděl. Náhodou jsem si pustil úplně finále (v domnění že jde jen o jeden z finálových dílů – neměl jsem tušení, že to tak ořezali…) a no ty krávo…jediný kdo trochu zazpíval, byl ten, co skončil třetí, zbytek hodně slabé. Jak to že vypadli takoví bratři Mrázovi, které po jejich Uspávance všichni vynášeli až do nebes…? Nejslabší vítězka jakou jsem až do teď v Superstar viděl… ()

kingik

Šukantní i kulantní porota, která zvedá (genitálie) ze židlí. A paradoxně vůbec nic neoživuje. Jediným oživením by bylo znovu nalezení Zbyňka Drdy a jeho postavení před porotu, kde by obhajoval svoje někdejší vítězství. Již léta čekám na jeho nové album a propagační materiály s ním, vzácností je zejména školní penál s jeho hlavou, mezi lidmi jich koluje jen pět, neb se jedná o limitovanou edici. Každou Snídani s Novou mám však ihned hezčí, neboť lahodné thé popíjím z hrnku, na kterém se skví Drdova vodnická hlava. A ani se mi po ránu "Láska, nechce cestovať tým vlakom", když totiž vyjdu na Ulici, sklátí mě Pagáčová, která prostě musí být hlasem (k)lidu, což je vyvážený protipól proti pokleslosti vyčpělého hledání pěveckého talentu, které zdejší pódiové luhy a háje už ani nechtějí. Na co Nově pouhých pět členů poroty, proč rovnou nenasadit dvacet členů poroty, rád bych si vyposlechl názor i Martina Pouvy a rosničky Karla Kašáka. A upřímně mě dojímá, když Bendig po letech ohne Bagárovou, když se náhle zjeví ve vstupní bráně už jen jako doprovod bratra, co za falešný tón projde dál. Dětská soutěž v oblíbeném Haberově karaoke má tedy pokračování i v roce 2020. Jen by mě zajímalo, jak bude soutěž vypadat v živých vystoupeních a zda Ministerstvo zpěvohry udělí výjimku ohledně sdružování většího počtu lidí. Ovšem bude-li to pro takové klání nepřekonatelná překážka a soutěž bude z těchto pohnutek zrušena, jsem nucen přejít na nouzový stav a poslouchat Mareše v pokleslém rádiu. A jelikož jsem spíše vizuálně orientován, tohle bude pro mě stav ztroskotání a potenciálního duetu/duelu Drda a Bendig se hned tak nedočkám. 4/10 ()

• Poprvé v historii této pěvecké show v Čechách a na Slovensku usedlo za porotcovský stůl hned pět velkých osobností česko-slovenského showbyznysu. (TheSlezy)
  • Závěrečný finálový díl soutěže Superstar sledovalo v průměru víc než milion diváků starších 15 let. Byl to nejlepší výsledek nedělního večera. (TheSlezy)
  • „Když nabídka na SuperStar přišla, tak jsem věděla, že lidé budou řešit to, že nejsem zpěvačka, že se jim to nebude zamlouvat a budou si klást otázku, proč tam jsem. Taky jsem si ji kladla. Ptala jsem se, co tam vlastně budu dělat. Produkce mi ale vysvětlila, že chtějí, abych byla hlas lidu, abych tam přinesla přirozené a bezprostřední reakce, že se ode mě neočekává odborné hodnocení zpěvu. Na to jsem si řekla, že to mi dává smysl. Teď se jen děje to, co jsme očekávali. A když si vezmu, že moje práce je vyvolávat emoce, tak je vlastně dobře, že to lidé řeší,“ prohlásila Patricie Pagáčová poté, co se na ní snesla kritika za její výkon v porotě. (Duoscop)