Milá Sarah

• Česko Milá Sára (více)

Kdo má lásku k pečení, k tomu přicházejí další dobré věci... Devatenáctiletá Clarissa zůstala bez matky, ale je odhodlána splnit matčin sen. Ta toužila otevřít si pekárnu v londýnském Notting Hill a ten sen Clarisse nedá spát. Ví, že sama by ho těžko dokázala zrealizovat, a tak spojí síly s matčinou nejlepší kamarádkou Isabellou. Má i babičku Mimi, problém je však v tom, že spolu dlouho nemluvily. Mít ale vlastní pekárnu na půvabném místě a uctít si tím milovanou Sarah, je něco, co tyto tři generace žen spojí. Musí překonat smutek, pochybnosti a rozdíly a vydají se na cestu za splněním voňavého, barevného snu s láskou a nadějí. (JOJ Cinema)

silentname

"Love Sarah" nie je veľmi originálnym filmom. Viete mnohé scénky celkom jednoducho odhadnúť a výsledok filmu je jasný. Je tu možno pár menších prekvapení v bočných dejových líniách, no to je asi tak všetko čím vie film prekvapiť. Na druhú stranu sa mi páčili postavy, a jednotlivé dezerty vyzerali vynikajúco. Priam som mal chuť sa do niektorých z nich zakusnúť. Mňam. Natočené je to kompetentne, dá sa to jednoducho sledovať a nijakým spôsobom film neurazí. A myslím si,že pri ňom môžete celkom príjemne stráviť čas. Je to ale niečo výnimočné, čo nevypustíte po chvíli z pamäte? Nie. Myslím si, že na druhý deň na film zabudnete. Okrem toho je tu jeden vážny problém pri sledovaní a to je tempo filmu. Trvá 98 minút, no miestami pôsobil, že trvá viac ako dve hodiny. A to by sa stať nemalo. Scénky sú predvídateľné a potom strácajú tempo, ktoré by nás vedelo udržať pri pozornosti. Som rád, že som film videl? Áno. Nemyslím si, že sa k nemu vrátim, ale na jedno pozretie ho môžem odporúčať. Ale nič viac od toho nechcite. Hodnotenie: B- ()

Marze

Dost predvidatelne obcas humorne  drama o trech pratelich, ktere vas zahreje u srdce s peknymi okamziky pro ty, kteri maji radi sladke filmy. Uvidite hezke tvaricky a mnozstvi lidi jezdicich na kole. Pro vsechny ty, kdo nekdy meli velky sen a ztratili nekoho draheho a o drihych sancich. ()

angel74

Tak tohle je nesmírně milý film, při jehož sledování se vám v ústech začnou sbíhat sliny na všechny ty dortíky a laskominy. Veskrze příjemně působí i herecká sestava, která se zde sešla. Příběh sice nepatří k nejoriginálnějším, ale má své nepopiratelné kouzlo, což mi za dané konstelace bohatě stačí, abych byla spokojená. (70%) ()

veverysiak

Celkom milá romantika, ktorá sa však stratí v záplave podobných kúskov, a preto ju zrejme čaká podenkový osud, ale chlapom nie je čo vyčítať, je to urobené remeselne kvalitne, aktéri sú príjemní, príbeh nezaťažujúci premýšľacie bunky, akurát ten presýtený trh, takže 35%. ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 6/10. ()

akni76

Neskutočne nápadité! Hlavná hrdinka (1 z 2) zomrie na bicykli skôr, než začne hrať. Samozrejme na jej počesť sa plánovaná reštaurácia otvorí. Jej matka, s ktorou predtým nekomunikovala, sa - navštívená vnučkou - dá obmäkčiť a zasponzoruje to. Potenciálny otec dievčiny je úplnou zhodou okolností michelinský kuchár a hoci po tom ako sa konečne a nepredvídateľne vyspí so spoločníčkou svojej ex, ktorú - ako inak - po celý ten čas jedinú miloval, síce príde i zopár dramatizujúcich prekážok, napokon upečú čajové palacinky istej Japonke a tá je zrovna kritičkou a šéfredaktorkou časopisu o kulinárii. Všetko sa na dobré obráti a všetci hlavní, nehlavní aj pohlavní hrdinovia budú žiť šťastne až do smrti a niektorí ešte dlhšie!!! Priznám sa, ani neviem za čo dávam tie dve hviezdičky... ()