• Austrálie

Scénografie:

Anna Papa

Kostýmy:

Jeffrey Michael

"Love Sarah" nie je veľmi originálnym filmom. Viete mnohé scénky celkom jednoducho odhadnúť a výsledok filmu je jasný. Je tu možno pár menších prekvapení v bočných dejových líniách, no to je asi tak všetko čím vie film prekvapiť. Na druhú stranu sa mi páčili postavy, a jednotlivé dezerty vyzerali vynikajúco. Priam som mal chuť sa do niektorých z nich zakusnúť. Mňam. Natočené je to kompetentne, dá sa to jednoducho sledovať a nijakým spôsobom film neurazí. A myslím si,že pri ňom môžete celkom príjemne stráviť čas. Je to ale niečo výnimočné, čo nevypustíte po chvíli z pamäte? Nie. Myslím si, že na druhý deň na film zabudnete. Okrem toho je tu jeden vážny problém pri sledovaní a to je tempo filmu. Trvá 98 minút, no miestami pôsobil, že trvá viac ako dve hodiny. A to by sa stať nemalo. Scénky sú predvídateľné a potom strácajú tempo, ktoré by nás vedelo udržať pri pozornosti. Som rád, že som film videl? Áno. Nemyslím si, že sa k nemu vrátim, ale na jedno pozretie ho môžem odporúčať. Ale nič viac od toho nechcite. Hodnotenie: B-(15.9.2020)

• - Natáčelo se v Londýně (Velká Británie). (fanda124)