Reklama

Reklama

Další

(studentský film)
všechny plakáty
Trailer

Hrdinka je objednaná na potrat, ale je konfrontována se zlem ztělesněným nerudnou zdravotní sestrou. Jak se pohybovat v prostředí, které ženám nedovolí rozhodovat o vlastním těle a kde jsou potřeby jedince ignorovány? Socialistické Československo jako hororový film. (Brněnská 16)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

Jur_a 

všechny recenze uživatele

Milé slečny, dámy, ale i pánové, jestli Vás tohle bude někdy čekat, nezapomeňte si prosím tlakové punčošky. Radši si to třikrát zkontrolujte a pořádně si přečtěte maila. A kdyby se náhodou chyba vloudila, tak nebojte, nakonec Vaši zapomětlivost omluví závěrečné titulky. ()

xxmartinxx 

všechny recenze uživatele

Velmi, velmi marně se snažím najít spojnici mezi závěrečným titulkem a způsobem, jakým se to režisér rozhodl artikulovat. Přijde mi taky až trochu perverzní od režiséra takhle manipulovat s tak intimním ženským tématem pro nějaké jeho hysterické režijní cvičení. (Mimochodem z 12 nehereckých pracovních pozic 11 obsazeno mužskými jmény - možná proto to má nuance na úrovni atomového výbuchu? Ale já samozřejmě nejsem ten, kdo by se měl soustředit na tuhle kritiku, to musí udělat někdo jiný.) ()

Reklama

Galerie (7)

Reklama

Reklama