Další

(studentský film)
všechny plakáty
Trailer

Hrdinka je objednaná na potrat, ale je konfrontována se zlem ztělesněným nerudnou zdravotní sestrou. Jak se pohybovat v prostředí, které ženám nedovolí rozhodovat o vlastním těle a kde jsou potřeby jedince ignorovány? Socialistické Československo jako hororový film. (Brněnská 16)

Trailer

Jur_a

Milé slečny, dámy, ale i pánové, jestli Vás tohle bude někdy čekat, nezapomeňte si prosím tlakové punčošky. Radši si to třikrát zkontrolujte a pořádně si přečtěte maila. A kdyby se náhodou chyba vloudila, tak nebojte, nakonec Vaši zapomětlivost omluví závěrečné titulky. ()

xxmartinxx

Velmi, velmi marně se snažím najít spojnici mezi závěrečným titulkem a způsobem, jakým se to režisér rozhodl artikulovat. Přijde mi taky až trochu perverzní od režiséra takhle manipulovat s tak intimním ženským tématem pro nějaké jeho hysterické režijní cvičení. (Mimochodem z 12 nehereckých pracovních pozic 11 obsazeno mužskými jmény - možná proto to má nuance na úrovni atomového výbuchu? Ale já samozřejmě nejsem ten, kdo by se měl soustředit na tuhle kritiku, to musí udělat někdo jiný.) ()