Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Pro záchranu svého syna je odhodlán podniknout cokoliv. Frank Conner je policista, vdovec a má smrtelně nemocného syna, kterého může zachránit pouze včasná transplantace kostní dřeně. Jediným vhodným dárcem je nebezpečný maniak, který si odpykává doživotní trest. Frank je však odhodlán pro záchranu svého syna podniknout cokoliv. Michael Keaton a Andy Garcia proti sobě stojí v hlavních rolích napínavého filmu. (HBO Europe)

(více)

Recenze (65)

TheMaker 

všechny recenze uživatele

:::::::::::::::::::::::::::::. Bavil jsem se velmi dobře !! Vlastně nevím, proč nedám 5 hvězd, ale něco mi k tomu brání. Skvělá atmosféra, hodně napínavé, dobří herci, kvalitní střih, skvělé scény - hlavně honička v autech na konci, která neměla chybu. Záverečná scéna mě totálně dostala a rozesmála ! :-) Kvalitní film !! "Jaké máte auto !?! " :::::::::::::::::::::::::::::::::::: ()

Phobia 

všechny recenze uživatele

Když jsem tenhle film viděla kdysi před lety poprvé, moc se mi líbil - napínavý příběh, skvělí herci, zajímavé prostředí ztemnělé nemocnice; dala bych 4*. Podruhé už to takový extra zážitek nebyl, klišé a občasné nelogičnosti ubraly z dojmu víc než skutečnost, že jsem si spoustu scén pamatovala; takže za 3*. Nadprůměrný thriller, který však mohl být lepší. 70% ()

Reklama

Kaka 

všechny recenze uživatele

Strhující a mistrovsky natočený thriller s pro mě naprosto fantastickým námětem. Dva muži na opačných stranách zákona, uprostřed klaustrofóbní budovy nemocnice, kde jsou v sázce spousty životů. Skvělý scénář, dialogy, akce, zvuk. Andy Garcia hraje starostlivého otce s famózním přehledem a Michael Keaton jako hlavní záporák taktéž nezklamal. Režie je až překvapivě zručná a hudba působivá. ()

genetique 

všechny recenze uživatele

Ďalší veľmi kvalitný priemer. Zamrzí hlavne logika akčných scén, ničím nová šablóna mačka-myš a niektoré dialógy (profesorské reči deväťročného syna k otcovi na smrteľnej posteli). Inak boli psychopatické reči a slovné hračky najmä u Keatona na vysokom stupni levela a síce som si ho ako záporáka predtým predstaviť nevedel, no teraz by som ho rád videl znova. 55%. ()

Dudek 

všechny recenze uživatele

Desperate Measures jedním z největších překvapení, jaké jsem kdy měl možnost vidět. Skvělý snímek s rychlým tempem a velmi hutnou atmosférou těží zejména z perfektního hereckého obsazení. Zejména Michael Keaton je jako psychopat úžasný a naprosto uvěřitelný. Přestože nám režisér ani scénárista nepřichystali žádné novinky, přesto však bude mít divák problém otrhnout se od obrazovky. Když si vzpomenu na ten geniální konec, leze mi mráz po zádech. Shrnuto a podrtženo, za tenhle akční thriller by se nemusel stydět ani Michael Mann. ()

Galerie (32)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se od 22. července do 13. prosince 1996 v amerických státech Kalifornie a Pensylvánie. (BMW12)

Reklama

Reklama