Shojo no harawata

• USA Guts of a Virgin (více)
Japonsko, 1986, 72 min

Traja fotografi a tri modelky sa cestou z terénu stratia v hmle a rozhodnú sa prespať v opustenom dome. Ich pokec pri zažnutej lampičke sa zvrhne v znásilňovanie a sexuálne orgie. V tom prichádza na scénu zálesácke monštrum s veľkým penisom, ktoré pánov fotografov zmasakruje a prevezme ich znásilňovací džob. Vrcholom filmu je scéna, kedy modelka masturbuje s odtrhnutou rukou jedné z fotografov a potom je monštrum vytiahne cez vagínu vnútorosti. (POMO)

POMO

Ako zvrhlá soft-porno komédia by Guts of a Virgin ušli - japonská sexuálna uletenosť má svoje kúzlo. Je roztomilá. Pre ňu dávam jedna hviezdu. Ale hororová línia v druhej polovici je smiešna a trápna. Lesné monštrum vizerá ako hlinou natretý posledný mohykán a gore efekty a strih scén s vraždami je katastrofálny. Lacná amatérska hovadina. ()

Tsunami_X odpad!

Ráb bych řekl, že toto veledílo je lepší kvality než díl druhý, jenž jsem viděl přednedávnem, ale bohužel. Je ještě horší, stupidnější a o stupínek výše inklinuje k pornu. Sex, znásilňování, orgie ale hlavně neskutečně nudná amatérská filmařina, která vás donutí pošilhávat po vašem přehrávači a nakonec to s největší pravděpodobností, stejně jako já, nevydržíte a některé pasáže přetočíte. Samotná brutalita, kterou se snaží snímek pobavit je stejně k smíchu jako monstrum. Ehm monstrum, nevím zda je to přesná definice zabláceného Japonce. Prostě ubohost a opravdová ztráta času. ()

Ruut

O něco lepší než druhý díl a tohle jsem jakžtakž dokoukal, sice za pomoci rychlopřetáčení, ale dokoukal. Opět spousta sexu a nějaké to násilí a vrchovatě nechutností. A zaco ta jedna hvězdička. No místy jsem se i trochu bavil a přecejen jsou i větší zhovadilosti ( Guinea Pig). Takže tak. ()

SOLOM.

Japonci jsou co se týče sexuální tématiky velice otevření a jejich zvrácená představivost nezná mezí. Na své si zde přijdou především příznivci soft porna, kolem kterého se točí převážná část děje. Přiznám se však, že sledovat hodinu souložící Japonce je hrozná nuda, zvláště když vše probíhá v nehorázně nudném tempu. Měl jsem co dělat, abych u toho neusnul. Místy mi to přišlo jako amatérské instruktážní video o Kamasutře, ze kterého mají největší požitek žáci základních škol a senilní důchodci. Když v zápětí došlo konečně i na hororovou část příběhu, začaly na mě jít mrákoty. Jsem už zvyklý na ledascos, ale sledovat zabahněného asiata s velkým ptákem, bylo už i na mě moc. Jakýkoliv pokus o navození potřebné atmosféry ztroskotal vždy v samém počátku. Mohli za to především i stupidní výkony herců a hereček, špatná kamera a téměř nulová hladina napětí. Sem tam se sice objevil jistý náznak zlepšení, ale spíš než horor mi to připadalo jako nějaká černá (úchylná) komedie. Viz scéna masturbace s utrhlou rukou. ()

eraserhead666

V podstatě japonský, jen trochu více gore (masturbace utrženou rukou), Porno Holocaust o skupince fotografů a jejich modelek, kterým skříží cestu podivné monstrum z lesa. A to morduje (chlapy) a przní (ženy). Na 20 % horroru 79 % soft porna a 1 % zlatého deště . Zajímavé záběry a různé prostřihy. Na svou dobu patrně dost otevřené. 2.5* ()

kaylin

Film „Shojo no harawata“ není vyloženě odporný, je vyloženě bizarní a musím se přiznat, že se mi líbily některé nápady, které se zde objevily. Ne proto, že by to bylo pěkné, ale že to jsou prvky, které vás prostě nenapadnou, na které musíte mít trochu posunuté myšlení. A já tuhle originalitu prostě obdivuji. Jsou to šílenci, kteří zacházejí o něco dál, ale dokud to není skutečný snuff, je to přijatelné. ()

rykardo

Ackoliv nerad, musim jenom potvrdit, " Guts of a Virgin " + " Guts of a Beauty " jsou dve naprosto neuveritelny slataniny, s az tak spatnymi " hereckymi " vykony, naprosto odflaklymi spec. efekty a naprosto neuveritelnou storyline, ze jsem se vazne divil, proc se tak zasadni label, jakym bezesporu v Evrope holandskej " Japan Shock " je, propujcil k vydani techto dvou nudnejch nesmyslu....Naprosta ztrata casu a to hodnotim jako zarytej fanda japonske hard-core/exploitation...Ten jedinej bodik je za trailery, ktery byly socasti disku, nikoliv tedy za film... ()

TERRORDROME

Ono je to akože horor, skupinka ľudí strávi noc na chate uprostred lesa kde operuje aj jeden šialený vrah a znásilňovač. Fajn, lenže keď takmer celú stopáž zaberajú erotické scény s olizujúcimi sa japoncami, divák sa predsa len začína "trošičku" nudiť. Tá erotika nie je zle natočená, len je jej strašne veľa a na ten sľubovaný horor sa čaká dóóóśť dlho. No a potom nastúpi na scénu zablatený atlét s obrím čurákom a konečne tú bandu pozabíja. Pár scén je zábavných, napríklad tá kde po jačiacom chlapíkovi na tenisovom kurte hádže vrahúň taniere ( klasické kuchynské ). Nahá nymfomanka cmúľajúca odrezanú hlavu a masturbujúca odrezanou rukou si to s bažiňákom rozdá a on jej ako prídavok vytrhne črevá cez ... presne odtiaľ! Inak je to ale chujovina. ()