V síti: Za školou

V sieti: Za školou

Dokumentární

Česko, 2020, 64 min

Adam Kruliš

Je to sila. A som rad za tie zjemnenia a chapem aj ten vysvetlovaci komentar. Povinnost pre kazdeho rodica aj ked sa na to skutocne neprijemne pozera. Originalnu verziu by som asi nerozdychal. A to nemam deti. 9/10(3.7.2020)

Uf, nekouká se na to snadno a jste-li rodičem, budou se vám doslova ježit vlasy hrůzou. Oceňuju informační hodnotu snímku a i to, že v této verzi aktérky přímo promlouvají k dětem s radami, jak postupovat, aby se nedostaly do internetových nesnází. I co dělat dál, když už přece jen v potížích jsou.(9.10.2020)

Dokument v síti: za školou, ukazuje dětem jak je bezpečnost na internetu důležitá a já osobně si myslím, že to dělá tím asi úplně nejlepším způsobem co může. Dokument V síti: za školou není dokument v tom pravém slova smyslu. Nejsou tam jen oběti tohoto trestného činu, ale máme tu rovnou naservírovaný onen čin. Celý film je neuvěřitelně napínaví. Celý čas promítání sem seděl jako přikovaný k sedadlu a napjatě očekával, co se bude dít dál. Celému filmu dávám zasloužených 10/10(18.8.2020)