V síti: Za školou

• Slovensko V sieti: Za školou

Speciální verze filmu V síti určená pro diváky už od 12 let. Tři dospělé herečky, které vypadají na 12 let, se připojí na sociální sítě, aby v přímém přenosu zažily, co se děje v online světě. V kopiích dětských pokojů chatují a skypují s muži, kteří si je na netu našli a napsali jim. Drtivá většina těchto mužů požaduje sex přes webkameru nebo posílá erotické fotografie a videa. Herečky dokonce zažívají vyhrožování a vydírání. Nejsilnější momenty z oficiální celovečerní verze dokumentárního filmu jsou doplněny o praktické rady, návody a komentáře hereček, které si zkušeností se sexuálním obtěžováním na internetu samy prošly. (Aerofilms)

Daniel.Homol

Dokument v síti: za školou, ukazuje dětem jak je bezpečnost na internetu důležitá a já osobně si myslím, že to dělá tím asi úplně nejlepším způsobem co může. Dokument V síti: za školou není dokument v tom pravém slova smyslu. Nejsou tam jen oběti tohoto trestného činu, ale máme tu rovnou naservírovaný onen čin. Celý film je neuvěřitelně napínaví. Celý čas promítání sem seděl jako přikovaný k sedadlu a napjatě očekával, co se bude dít dál. Celému filmu dávám zasloužených 10/10 ()

Blueeyes

Uf, nekouká se na to snadno a jste-li rodičem, budou se vám doslova ježit vlasy hrůzou. Oceňuju informační hodnotu snímku a i to, že v této verzi aktérky přímo promlouvají k dětem s radami, jak postupovat, aby se nedostaly do internetových nesnází. I co dělat dál, když už přece jen v potížích jsou. ()

pepo

Je to sila. A som rad za tie zjemnenia a chapem aj ten vysvetlovaci komentar. Povinnost pre kazdeho rodica aj ked sa na to skutocne neprijemne pozera. Originalnu verziu by som asi nerozdychal. A to nemam deti. 9/10 ()