Pomoc! Vražda!

Horor / Thriller

USA, 2000, 88 min

Keith Holland
  • JohnnyD

To, že sa to odohráva v kempe a že vrah má hokejovú masku sa má brať vážne? Inak riadny trash, miestami celkom zábavný. Povinnosť pre fanúšikov camp slasherov.(12.9.2005)

No jo je to blbost ale fanoušek camp slasheru si to užije, jedná si téměř přeci jen o amatéřinu, ale s láskou udělanou už jen citace některých známějších hororů stojí zato rozhodně film nedoporučuji lidem kteří těmto filmům nehoví, já si to užíval. A je jedno že vraždy jsou dofláklé herci děsný a hudba neposlouchatelná...(5.6.2011)

• Odpadlik

Klasická teenagerovská vyvražďovačka na letním táboře ... ale kolikrát už tady tohle bylo?! Tohle dílo bohužel nepřináší vůbec nic nového, všechny "momenty překvapení" jsou předem jasné, tvůrci se prostě starou dobrou dějovou osnovu vůbec nesnažili něčím ozvláštnit. Použili postupy již tisíckrát obehrané (autu dojde v noci v lese benzín, strašidelná hra, opdivné zvuky, mizející oběti, atd.) Charaktery jsou celkem bezbarvé a tak je vám vlastně jedno, kdo přijde další na řadu a potažmo i kdo je tím vrahem, i když už je to od poloviny (skoro) jasné. P.S. vzkaz pro Lhurgoyfa - ta motorová pila tam je, hned na začátku (ale jen tam).(9.5.2005)

• Wacoslav1

Pomoc! Píčovina! Já mám náhodou slabost pro podobný slashery obzvlášť z tématem letního tábora, ale takhle nudnou odfláknutou a domrdanou amatérštinu aby jeden dohledal. Fuj blivajz! 0%(11.9.2014)

• Mimesis

Co to bylo? Krev tam byla viděná jenom jednou. Takže název filmu "bloody murder!" je vlastně klamavá reklama, kterou rád napíšu malými písmenky. Zajímavé byly teorie ohledně vražd, která jednotlivé postavy ve filmu pořád vymýšlely. Na jejich základě dokonce policie zatýkala :-D Hodně scének bylo naprosto debilních a náš hlavní "vrah" byl spíše zákeřná komická potvůrka, která sem tam přeřezala lano, po kterým někdo chtěl šplhat... No jo, když v táboře nejsou pedofilové, tak jsou tam vrazi... Neuvěřitelná kravina :)(10.5.2009)