Reklama

Reklama

Dračí srdce: Pomsta

  • USA Dragonheart Vengeance (více)

Obsahy(1)

Mladík Lukas žije se svými rodiči poklidným životem na venkově ve Valašském království. Jednoho dne je ale svědkem, jak jeho rodiče zabije skupina banditů, kteří si říkají Medvěd, Vlk, Had (žena) a Škorpion. Lukas, který se před vrahy ukryl, se vydává do města, aby zde požádal o pomoc krále Razvana. Ten ho ale odmítne. Má totiž svých starostí dost, království sužuje hladomor a on se bojí, že se poddaní proti němu vzbouří. Lukas tedy hledá pomoc v hostinci, kde se pokusí najmout námezdného žoldnéře Daria. Jejich jednání ale přeruší příchod králových vojáků. Ti se pokusí Daria zatknout, ten se ovšem brání. Lukasovi se podaří z hospody utéct a druhý den si u místního kováře obstará meč. Kovář mu také poradí, aby pomoc hledal u dračice Siveth. Ta žije v horách ve vyhnanství, kam odešla poté, co ji král Razvan označil za zrádkyni. Siveth mu totiž nepomohla a nepodělila se s ním o své srdce, když byl zraněný při pohraniční válce, která zemi postihla. Lukas skutečně Siveth najde. Dračice Siveth sice Lukasovi pomoc zprvu odmítne, nicméně se převtělí do bílého koně, kterého Lukas i se sedlem najde v lese. To se už k němu ale přidal Darius, jemuž se podařilo uniknout královým vojákům. Darius oznámí Lukasovi, že s ním bandity najde... (TV Nova)

(více)

Recenze (7)

Ryuuhei 

všechny recenze uživatele

Ne, tohle nebylo dobré. Jak se mi některá pokračování Dračího srdce i celkem líbila, tohle byl už spíš takový paskvil. Hrdina se vydává po stopách čtyř vrahů svých rodičů, nicméně není to o tom, že by musel skutečně hledat, či bloudit - všechny v podstatě potká někde po cestě. Zkrátka nezáživný, ničím nezajímavý příběh, který se snaží místy přinést zajímavá zjištění, ale nijak ho to nevylepšuje. Do toho Drak chrlící led namísto ohně, nezajímavé postavy... Už, ať radši další Dračí srdce nenatáčí, tohle stačilo. ()

PECHY15 

všechny recenze uživatele

Nechápu stupidní recenzi, o tom, jak se měl drak rozhodovat... že měl přehodnotit své společenské postavení a v rámci zachování gendrové vyváženosti korektně se evakuovat do zemí agrárních buržoázních kolaborantů a ukončit tak děj alternativním kooperačním paktem... Pořád je to pohádka, sic trochu akční... tak se nesnaž z dětí dělat odborníky na politickou emigraci, i když máš fakany na matfyzu. Na to, že pokračování jsou vždycky horší, tohle mělo supr grafiku, zvrat a hlavní postavy taky fungovaly. Takže za mě, pěkná pohádka na nedělní odpoledne. ()

Reklama

ondyGAMESTV 

všechny recenze uživatele

Příběh [9,5/10] | Scénář [10/10] | Hudba [10/10] | Kamera [10/10] | Efekty [10/10] | Atmosféra [10/10] | Herecké výkony [10/10] Sice tento díl neměl zpracování děje takové, jako předchozí 4 díly, ale za to měl úžasné postavy se skvělou chemií. Já miluju všechny postavy této série, ale nejvíc miluju postavy z 5,3a1 dílu 🐲♥️ 100% ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

První díl byl na tu dobu hit ačkoliv ani ten nebyl originální měl a ještě má kouzlo další ostatní už stojí za pendrek. Tak, že Draco z jedničky měl 7 mláďat co se vydaly do různých koutů Anglie jedna dračice se dostala až do Valašska proč až tam se neřeší a film na to nikdy neodpoví radši. Král chtěl jednou pomoct jelikož byl ve válce zraněný ona mu nepomohla (proč nepožádal o pomoc zbývajících 6 draků nevíme) a on ji uvrhl do vyhnanství proč neodletěla k těm ostatním do Anglie je mě záhadou . Film se věnuje jednomu klukovi co 4 banditi zabijou rodiče on se chce pomstít a najme si žoldáka dračice chce, aby se nemstil žoldák naopak, aby se mstil. Dračice se umí měnit v jiné zvířata jelikož je samice (feministické hovna ano nově to je i v fantasy) a jelikož nebyly prachy na oheň tak chrlí mráz. Na konci to do sebe zapadne je spokojený i kluk i dračice, která během filmu zabije desítky lidí ačkoliv hned na začátku má přednášku o tom, že zabíjení je špatné (asi to neplatí pro draky)  40 procent za tu Oanu (strašně debilní jméno asi , ale běžné ve Valašsku podle režiséra) a ani dračice nevypadá trikově špatně. P.s. režisér neměl buď prachy nebo práva na hlavní motiv z Dračího srdce tak tam pouští podělanou instrumentální verzi tomu se říká ubohost. ()

Galerie (20)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se od listopadu do 5. prosince 2018 a stejně jako dva předchozí díly se i tento snímek točil v Rumunsku, konkrétně štáb zavítal na pevnost Râșnov, hrad Bran a sopečný kráter Racoș. Postprodukce trvala do září roku 2019. (fiLLthe3DD)

Reklama

Reklama