Trigonometrie (TV seriál)

Trigonometry

Komedie / Drama / Romantický

Velká Británie, 2020, 5 h 47 min (Minutáž: 42–44 min)

Náhodou - mně se to docela líbilo, zase něco jiného a další pohled na vztahy........a byť jsem některému z protagonistů občas vůbec nerozumněla, tak nakonec....3 je přece jen víc než 2, ne? :-))(21.1.2021)

Slabší, v podstatě vážnější, napodobenina You, me, her. Slabší hlavně v tom, že tu v podstatě neustálé drama zabíjí jakékoli odlehčení, díky kterému je právě Netflixovská verze téhož výborná, ikdyž možná méně uvěřitelná. Jestli tu ale něco oceňuju, tak špinavý Londýn bez patosu a zbytečných záběrů na jeho slavné centrum. 50%(4.10.2020)

Families come in all shapes and sizes, even rectangles. Vypadalo to nenápadně (a civilnost, ač v seriálu o jednorožcích, byla jedna z věcí, kterou jsem ocenil), ale téma mě zaujalo, protože reprezentace vztahové diverzity je tristní a zamiloval jsem si to od prvního setkání… Postavy jsou správně „trhlé“, autentické, bezprostřední, navzájem se za to omlouvají a nevidí, jak se díky tomu zamilovávají a já do nich. Neplánovaně, nevědouce a vlastně nechtíc si spolu vytvoří domov a rodinu. Bylo to dojemné, když já to už viděl a oni ještě ne, protože se ještě orientovali na nevyšlapané cestě. Rodiny (mámy, tátové, sourozenci...), přátelé, zaměstnání, vnitřní coming outy, vnější, znamení… a trocha food porn. Jo a nechybí ani ginger kočka. To vše je součástí trigonometrie.(8.12.2020)

• Marze

O moderním melodramatickém milostném trojúhelníku. Hlavní je, že se mají všichni rádi. Obrazově je to pohledné. Je to politicky korektní, takže většinu ansámblu tvoří černoši. Pobavili mě telenovelové výroky jako „To, co k ní cítím, je zahlcující, její tělo mění moje tělo“.(3.2.2021)