Na Pavláska (TV pořad)

Zábavný / Talk-show

Česko, 2020, 45 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (23)

Českých talk show je na trhu mnoho a když započítáme internet, jsou jich mraky. Jejich kvalita je dost různoroda a často jsou téměř identicke (včetně hostů) Na Pavlaska je takovy uhlazený format, ale diky moderátorovi to docela jde poslouchat, když u toho něco delate smysluplnějšího.(12.3.2020)

• carlos 2010

Ten smiech obecenstva nasilu je kontrapruktívny(27.3.2020)

Nemám ráda tento typ zábavných pořadů, ale Pavláska můžu. Jak jsem časem zjistila, nejen že neumí tančit, ani zpívat a jako čtenář jeho knížek a veršů musím přiznat, že neumí ani psát či básnit. Je to ale sympaťák a snaží se pobavit své čtenáře, diváky a posluchače. To se cení. U mne dobrý. Je lepší než Kraus a jen o málo horší než Šíp a rozhodně lepší než rádoby zábavná Partička s Geňou a Suchánkem. Nutí své hosty, aby něco předvedli a umí si udělat legraci ze sebe, což se cení.(27.2.2020)

• tuntavala

Na stojaka jinak.(25.2.2020)

Velké překvapení, za mě naprosto super. Pavláska mám rád a jako moderátor svého vlastního pořadu je výborný, výběr hostů je zatím vynikající a navíc je to fakt zábava. Ale klidně by to mohlo být delší, aspoň by hosté měli větší prostor. Na rozdíl od šílené Marty je tohle opravdu výborný a skutečně zábavný pořad, ty stand-upy jsou taky fajn, takže já rozhodně Pavláska budu sledovat pravidelně. Pevně doufám, že to hned nezruší, byla by to škoda.(22.2.2020)

• Jierl

pavláska mám rád, ale tohle je úmorná nuda, hosti jsou šílený naprosto, těžko si ještě někdy pustím další díl. Jen jsem rád, že díky koroně jsem nebyl na žádném live.(28.8.2020)

• lubospoti

Pavlásek je komik typu "popleta". A tento typ se opravdu příliš nehodí k moderování talkshow.(16.8.2020)

Show Jana Krause a Na Pavláska zaručená zábava. Jejich humor je skvělý.(18.2.2020)

Lukáš si ze sebe umí udělat srandu a umí si ji udělat i z hostů. Vítám i komunikaci hostů mezi sebou.(29.2.2020)

• gorerated

Neco, co funguje v zamori uz nekolik desitek let. Nemuze u nas fungovat ani 30 let po plysaku. 99% nasich "znamejsich" lidi, jsou vlastne uplne stejne nezajimave bezduche "chrchle" jako ja, ty nebo kdokoliv koho proste potkame na ulici. Tak proc by me melo bavit je jeste navic poslouchat, jak se bavi o uplnem nezajimavem hovne a do toho navic byt iritovan publikem a jejich smichem "na prikaz". Protoze ty tri stovky prece nedostanou jenom za to, ze tam budou drepet na prdeli. Cokoliv co se objevuje v nasi televizi, je stejne otravne jako cyklon B. Co se tyce moderatora skoda mluvit... Pavlaska mam rad kdyz dela stand-up, ale ve vsem ostatnim na me bohuzel pusobi jako koncetina v poslednim stadiu gangreny - kdysi jsem ji mel rad, ted uz me ale jen pomalu zabiji a chci ji dat do prdele.(19.2.2020)

Za mně lepší než p.Kraus. Pavlásek je správný " mamlas,, co mne baví..plus je i to, že všichni hosté komunikují navzájem. Jediné mínus je hudební vložka..(25.2.2020)

Všichni ostatní (Mareš, Kopta, Marta...) si na zařazení vedle Krause a Šípa vylámáli zuby, ale Pávlaskovi se to povedlo a určitě si na české scéně 3.místo v talk show zaslouží. Super nápad zapojit hosty do konverzace navzájem. Jeho standup scénky talk show oživují i přesto, že vykrádá sám sebe z pořadu Na stojáka.(5.3.2020)

Je to skvělé. Moc mám rad tento styl pořadů a oslovilo mě to. Nudu pravidelný divák.(18.2.2020)

Já to i k mému velkému překvapení musím zvýšit o hvězdu! Říkal jsem si sice, jestli by to Sokol neměl radši vzít za Pavláska, ale ten se naštěstí přeci jen zlepšil jak v reakcích, tak ve stand-upech. Uvolnil se a hned to šlo poznat. Vtipné byly i proklady fotografiemi, když už nemůžeme mít kvůli rozpočtu klipy. Ale tak hnusné studio, aby člověk pohledal. Na něco tak hnusného se nedá dívat. Nechápu, koho to napadlo. Vypadá to jak z AZ-kvízu z 90. let. Vrcholem génia architekta je pak to rozmístění sedaček, kdy Pavlásek sedí od hostů půl kilometru a uprostřed je malý stůl, na který nejde z pohovky dosáhnout. Vyhoďte tu zeď, stůl a architekta s ním! Mám obavu že pokud tam nebude někdo, kdo ten pořad vlastně povede spolu s Pavláskem, jako nyní Sokol, půjde to zase na tři, ale zatím je to příjemné zlepšení.(19.2.2020)

U mě dobrý. Lukáš Pavlásek to zvládá bez křečí a civilně, což je mi sympatické.(20.2.2020)

• pájap

Nic moc(22.3.2020)

• Alexis74

Oproti Krausovi má alespoň střední školu knihovnickou, umí udělat záložku do knížky. Alespoň něco. Teď je otázka jestli chcete, aby tenhle člověk bez ohledu na to jak je drzý a jak je ukecaný v nějakém stand upu, urážel lidi, kteří toho dokázali víc než on? Nakolik je to vhodné, aby se vyjadřoval ke společnosti a k politice? Doopravdy si s touhle průpravou zasloužil moderovat nějaký program v tv? A nakolik jste vy inteligentní když ho posloucháte a bavíte se u toho? Nebylo by lepší si sednout u svačiny s partou třeba zámečníků a já Vám garantuji že se budou bavit a rýpat do sebe i politiky vkusněji. A oni alespoň něco umí, jsou to zámečníci. Co je Pavlásek? A co Ti co ho sledují? Toť je to, o co tu běží.(23.3.2020)

• Capitano3

Njn, když si kosočtverec zve kosočtverce... ...v době neobolševismu, neonacismu. Na východu Evropy. Tupé. Provinční. Nesvětové.(19.2.2020)

Proč ne, Pavlásek je sympaťák. Obsazení prvního dílo samo o sobě výborné. Jediný mínus jsou snad jeho vložené standupy, které každý, kdo sledoval Na Stojáka a Comedy Club už zná, takže je to opakovačka. Uvidíme co dál.(21.2.2020)

• negativ

Za mně ne. Pavlásek prostě není ten typ moderátora. Pitvořit se ve standUp je něco jiného, než si zvát a zpovídat hosty. Nevím, zda je to schválně nebo opravdu nedovede pořádně artikulovat, ale působí to trapně. Neumí reagovat na narážky hostů, a když už to nejde ignorovat, tak žalostně pozdě a slabě. Kolikrát v hospodě se vedou vtipnější a zajímavější debaty. Smích zaplaceného publika je nucený a někdy zcela nepatřičně vyvolaný. Skoro jako by se pouštěl ze záznamu. Přesto, že i Šíp už začíná být mnohdy trapný a někdy až nepochopitelně nechápavý, tak je o několik lvl výš a Pavlásek se tam nikdy nedostane. Myslím, že tento pořad brzy skončí, až dojdou "kamoši", kteří budou ochotni přijít a diváci, kteří se po původní zvědavosti přestanou na tuto zbytečnou talk-show dívat.(24.2.2020)

<< předchozí 1 2