Stanix

Tohle pokračování se zkrátka moc nepovedlo, není divu že do toho Miloš nechtěl jít. Bohužel Jura Sovák to nezachránil. ()

Knor

O něco slabší než první díl, ale pro mě kultovní záležitost. To nízký hodnocení tady vůbec nechápu. ()

Havala

Nečekejte žádnou extra vyjímečnou zábavu, ale klasickou komedii 80. let. Kdo je miluje, jako já, tak určitě nevynechá občasné uvedení v televizi. Akorát škoda že Kopeckého nahradil Sovák, ikdyž i toho mám rád. Kladně hodnotím zápletku s tetičkkou z USA, ktera tem je vylíčena jako imperialistický živel schopný zkoupit celý václavák. Ale taká už byla doba, prostě se mi zdá trapné neustálé přetřásání vlivu režimu u filmů této doby. Prostě se to tak natočilo a hotovo. To bysme museli kritizovat za vliv strany na kinematogragii 80% českých filmů. Po únavném dni v Prime time na usnutí jak stvořené...77% ()

Stejšn

Bohužel to sráží přeobsazení role pana Nováka (to je unikát - film kterému uškodilo angažování JIřího Sováka!!!) a hlavně tetička z Ameriky, ta je víc než trapná. ()

Pitryx

Stejný komentář jako k prvnímu filmu. Nemá smysl jej opisovat. Prostě pecka zábava. A ano, připouštím, že obě mé hodnocení je dost zmanipulováno nostalgií a vztahem k těmto filmům vůbec. ()

Gamekeeper77

O třídu slabší než první díl, ale i přes svojí průměrnost na to vždycky kouknu, kdyz můžu. Zkrátka mám rád naše filmy, naše herce i naší filmovou minulost. 55%. ()

ostravak30

Petr Schulhoff nedovolil, na rozdíl od jedničky, hercům improvizaci. Asi těžko se dnes ptát proč, když v prvním filmu to fungovalo. Zde navíc bez Miloše Kopeckého. Ano jsou tu opět legendární hlášky a komedie je pořád komedií, přesto už méně kvalitnější. Věděl to i Miloš Kopecký, když nechtěl v pokračování hrát? Těžko říct. V zajímavostech se píše, že ano. Já osobně si myslím, že je to škoda. Pořád se u tohoto filmu dobře bavím a pořád ho mám rád, ale Zítra to roztočíme, drahoušku...! snímek nepřekonal. ()

Tominni

Volné pokračování komedie Zítra to roztočíme drahoušku - je hodně o vypočítavosti, podvodům, krádežím - zkrátka, jak někoho natáhnout. Vtipu už také není tolik. ()

smrtubohem

Opět velmi solidní věc, ve které nehledám komunismus a proto mi nedělá problém si to čas od času pustit, když v neděli odpoledne nemám co dělat a chci se nenuceně zasmát. ()

Danulinda

Poměrně zdařilé pokračování "Drahouška" s o něco horším scénářem, avšak stále pobaví. Nahrazení p. Kopeckého p. Sovákem nepovažuji za šťastné, protože typově p. Kopecký působí dojmem většího naschválníčka než p. Sovák, ačkoliv herecký výkon obou je zcela rovnocenně výtečný. ()

GoldenGecko

Pro mě tohle bylo odjakživa moc překombinovaný a divoký. A dodnes to zůstalo, musela bych se hoooodně přemoluvat, abych se na to koukla znova.... ()

waltosin

To si děláte srandu lidi, jo není to jako jednička, tady se to zaměřuje špíš na majetek a peníze. Stejně je to dobrá zábava i něco navíc a tady to má jenom 61%. Probuďte se lidi! Vynikajíci František Filipovský v roli dědečka. :) ()