Podivuhodná věda (TV seriál)

• Rusko

Incredible Science

Dokumentární

Rusko, 2018, 24x43 min

• dablju

Totální hovadina! Ruští "vědci" s vážnou tváří plácají naprosté nesmysly a dokládají to "nezvratnými důkazy". Tomu může uvěřit jen absolutní hovado. Podobné sračky točí i jiní, než rusáci. Třeba Američané se svými UFO nebo mimozemskými návštěvníky. Mimochodem, milý dj_p_j: Cílová skupina je pořád stejná: totální nevzdělanci bez ohledu na státní příslušnost či politické názory.(1.8.2020)

• Paajiik

Něco hodně málo se mi líbilo. Ale jinak je to opravdu ruská propaganda o nesmyslech, konci světa, čipování lidí, řízení a kontrole. Solární aktivita může za revoluci na Ukrajině, rozpadu SSSR, "uprchlickou" krizi, jak ti idioti v Evropském parlamentu schvalují práva pro roboty, kterým chtějí dát statut občana, roboti budou dostávat mnohem větší platy než lidé a budou si kupovat upgrady, energii. Stroje se můžou krmit lidským masem.:D No...vážně nechápu, po chvíli těch nesmyslů mám skoro ukroucenou hlavu, opravdu nechápu, že tohle opravdu Prima vysílá, ale vlastně vzhledem k tomu, jak staví zprávy a přístup k české politice se nedivím. A Rusové za tento "dokument" možná nic moc nechtěli zaplatit a jelikož na webu mají všechny díly, aniž by je po týdnu nebo jiném čase mazali, tak tady je určitě patrná nějaká podpora propagandy. S tímhle snadným přístupem můžou mozkově handicapovaní spoluobčané roznášet nesmysly o spiknutí, špatné a zbytečné EU atd.(23.5.2020)

• alien6694

súhlasím ze je to vygumovana ruská propaganda aby aj rusi mali pocit ze u nich havarovalo ufo a majú svoj bermudsky trojuholník ale ide o to ze medzi každim klamstvom je aj nejaká pravda a niektoré časti napr. časť moderná veda naozaj stála za to lebo fakt je to pravda ze v poslednej dobe ľudia doslova blbnu a skúmajú naozaj blbosti ktoré v reálnom živote človek nevyuzije, súhlasím s touto časťou na 80% lebo az príliš osocovali západných vedcou a zabudli dodať ze su aj taky ktorý naozaj prispeli k pokroku ľudstva, zároveň tu napíšem tak ako pri seriáli ANCIENT ALIENS kde mam tiež koment ze keď máte rozum v hlave tak si viete vytvoriť vlastný názor viete kedy a ktoru časť prepnut ked uz fakt tam dristaju 2 na 3 lebo je to tak,ja to pozerám iba preto lebo si vytvaram vlastný názor ze studená vojna neskončila a rusi a amici šíria takéto blbosťi len preto aby čo najviac ľudí nie krajín hajilo stranu západu alebo východu teraz je nová fronta na internete v televíziách v mobiloch a na sociálnych sieťach.......(2.7.2020)

Je to strašně zajímavé, navíc mám moc rád jazyky, čili ruštinu pro změnu vřele vítám. Je to dokument pro lidi, co se chtějí něco dozvědět, primitivové tu nemají co pohledávat. Ten kdo má potíže s důvěrou a prahne jen po důkazech, pro toho tento dokument určitě není. Dokument je pro každéhoo, kdo se chce dozvědět něco nového a neskutečného.(31.5.2020)

• MikaRybanenn

Snůška naprostých nesmyslů ve stylu, že na Václavském náměstí přistáli mimozemšťané a začali tam prodávat párky. Opravdu nevím, proč takový brak Prima Zoom vysílá. I kdyby to dostala v rámci balíku s něčím hodnotným, tak jedinou smysluplnou věcí je vyhození jako odpad. Vysíláním takového odpadu jen program snižuje svůj kvalitativní standard. Hvězdička, kterou jsem dal je za ojedinělé hezké záběry, ale to je asi tak vše. Viděl jsem jediný díl a očividně asi nemusím vyhledávat díly další.(30.3.2020)