Reklama

Reklama

Duch ohně

  • Velká Británie Long Time Dead (více)

Obsahy(1)

Na jedné noční párty se skupina studentů nechá vyprovokovat ke hře s ouija tabulkou a spiritismem. Zábava se ale velmi rychle začíná měnit v noční můru, když si přečtou vzkaz: VŠICHNI ZEMŘOU. Studenti se vylekaní rozjedou do svých domovů, ale jeden po druhém se stávají obětí ve znepokojivé sérii vražd. Ostatní dobře ví, že musí nějakým způsobem zastavit zlo, které probudili dřív, než dojde k dalšímu úmrtí. Čas ale neúprosně ubíhá a počet mrtvých vzrůstá. Přátelé zjistí, že nemohou důvěřovat nikomu, ani jeden druhému.čes (Bontonfilm)

(více)

Recenze (42)

tron 

všechny recenze uživatele

Otrasný a odpudivo nudný, rutinne nakrútený a bez šťavy obsadený slasher/horor o bande tínedžerov, ktorí nemajú charizmu a tak sú po jednom nudne vyvražďovaní. Tvorcovia sa snažia do deja zakomponovať akési "mocnosti medzi nebom a zemou", nakoniec je to ale obyčajná podpriemerná vyvražďovačka. Už ani poriadne neviem, či vraždil démon, alebo niektorý spomedzi mladistvých (čo zrejme o niečom vypovedá a podľa mňa nie o mne). ()

fcreading 

všechny recenze uživatele

Vynikajúca atmosferická B-čková vyvražďovačka s pekelným Djinom a plno nezabudnuťeľných scén, ktoré si vždy pripomeniete. Film som videl v roku 2002, čiže mesiac potom, kedy film vznikol. Vtedy to požičal švagor s požičovňi ešte na Vhs-ke a musím uznať, že sme boli milo prekvapený. Neviem ako by som to zhodnotil dnes, ale keby som sa k filmu ešte raz dostal, neváhal by som si ho pozrieť znovu 60 percent. ()

Reklama

cariada 

všechny recenze uživatele

Další z klasických vyvraždovaček ,skupina osmi studentů vyvolává ducha a jak jinak se jim to podaří. Jenže ten duch jednoho po druhém masakruje . Do toho je tu jednoho z nich otec o kterým si myslel že je mrtvý ,který měl s onim duchem kdysi dávno taky něco společného. Má to solidní atmosféru a akci. Konec je poměrně zajímavý a nečekaný. ()

Bobik9 

všechny recenze uživatele

Žádný převratný příběh, spíše klasické cliché, ale jedno z nejlepších ve svém oboru, co jsem kdy viděl. Skvělá atmosféra a solidní výkony prakticky neznámých herců. Od začátku bylo vlastně jasné, jak to dopadne, ale přesto se na to hezky koukalo. Žádné přehaně odporné scény any zdlouhavé napínačky. Rychle to uteklo a zabavilo. ()

Slarque 

všechny recenze uživatele

Anglický béčkový horor je tak napěchovaný všemožnými žánrovými klišé, až jsem přemýšlel, zda scénáristé nepsali parodii, jen režisér to nepochopil. Párkrát se to dokonce dostalo až do kategorie „je to tak pitomé, až je to zábavné“. Pokud se chcete bát, hledejte jinde. Pokud se chcete bavit (na účet tvůrců filmu), může to trochu posloužit. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (2)

  • Britsko-francúzsky horor nakrútil ako svoj režijný debut Marcus Adams, ktorý je súčasne aj autorom námetu. (ash99)

Reklama

Reklama