Reklama

Reklama

Láska je slepá

(pořad)
  • USA Love Is Blind

VOD (1)

Obsahy(1)

Nick a Vanessa Lacheyovi pořádají sociální experiment. Nezadaní muži a ženy při něm hledají lásku a zasnoubí se, ještě než se osobně setkají. (Netflix)

Recenze (70)

Ayush 

všechny recenze uživatele

Trhák to sice není, ale sociální experiment je to prvotřídní. Kam se hrabou Růžovky a podobné série, které žádný výstup nepřinášejí. Bylo moc zajímavé sledovat povahy a chování a porovnávat to pak s vlastními zkušenostmi třeba z online seznamek. Ve výsledku se mi zdá, že je jedno, jestli se lidi nejdřív vidí, nebo slyší; zamilovat se je možné a šance na úspěch/že to totálně vybouchne je úplně stejná. ()

klukluka 

všechny recenze uživatele

Ten koncept se mi úžasně líbí, výborně jsem se u toho bavil, hodně jsem se u toho dojímal. Jedna pecka dolů za hluchý místa- slušela by tomu kratší stopáž a jedna pecka dolů za ty hekťáky chlastu, který do nich nalili během natáčení. Taková Jessica je regulérní alkoholička./// Dokoukal jsem nový epizody s podtitulem Po svatbě (2 roky). Čekal jsem nějakou nudnou reminiscenci, oni z toho ale udělali málem další regulérní reality show. Zrodily se tu další zajímavý příběhy, navíc to bylo oproti původní sérii zhuštěný jen do tří částí, což znamená, že vyhověli mé prosbě a zbytečně to nenatahovali. Ale zkrátím to. Nechci spoilovat, ale jsem docela v šoku, jak moc může dvouletý manželství někoho změnit. Fakt v šoku. Vocas jeden. ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

po Circle přichází Netflix s dalším guilty pleasure.V tomhle případě je to sice ještě hloupější a neuvěřitelnější,ale přesto se na to nedá přestat koukat.Normálně mě reality show míjí poměrně velkým obloukem,ale tady jsem si to nějakým podvratným způsobem celkem užíval.Jediné co mě opravdu zarazilo byl fakt,že tvůrci konceptu hlásajícího slepotu lásky a to,že nezáleží na vzhledu,rase atd neměli koule na to,aby vybrali "normální" lidi a ne partu "modelů".Dost možná by tím dosáhli o něco větší uvěřitelnosti,ale zase by se asi nedostali k tolik vytoužené svatbě...60% ()

Pilda17 

všechny recenze uživatele

Zajímavý nápad a experiment, který dokáže pobavit. Pár slabších míst bylo to ano, ale buňky či svatby na závěr to bylo opravdu něco, co se nevidí. Navíc když se dobře zvolí postavy, které jsou sympatické a každá odlišná, máte z toho solidní porci zábavy. U svatby se teprve ukáže realita a ne pro každého je láska slepá. Solidně natočené, dobře sestříhané, zvládnuté napětí i emoce. Nebýt těch pár slabších dílů, nebál bych se dát klidně plný počet. ()

KNicole 

všechny recenze uživatele

Začíná to jako experiment, končí to samozřejmě jako nejšpinavější reality show, ale neodtrhnete od ní oči. Roky seznamování a partnerského života tady jednoduše zrychlili do 40 dnů, je to svět lidství, pudů a vztahů zakonzervovaný v deseti dílech. A samozřejmě ta nejzvrhlejší z úchylek, proto dokážu každýho zdejšího intouše pochopit za jednu hvězdičku. Jenže jsem prostě taky jenom člověk, a tak se nemám proč stydět za to, že jsem se skvěle bavila. Od začátku do konce. Z vlastní zkušenosti vím, co s člověkem udělá vytržení z dosavadního života a reality 7 miliard lidí, když ho zavřou do nového mikrosvěta, kde ho 24 hodin denně obklopuje několik furt stejných jedinců - prostě se začnou dít věci. Ale kromě dramat, jisker a taky trochu chemických neshod si v tom najdete i vzorek všech lidí. Lehkomyslných baličů, sebevědomejch koket, vypitejch třicítek bez dětí, dramatickejch holek, "hodnejch kluků" bez známky sebehodnoty a taky pár úplně, ale úplně normálních lidí, kteří si v tom cirkusu vážně našli životní lásku. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama