Láska je slepá (TV pořad)

Love Is Blind

Soutěžní / Reality-TV / Romantický

USA, 2020

1. série - 60 % Nápad je to skvělý. Obával jsem se, že nám show nabídne jen prostředí buněk, ale příběhy dvojic se rozvíjeli dál a dál, takže se o nudě rozhodně bavit nemůžeme. Je to trochu přehnané, ale přeci jenom to je americká show. Chvílemi jsem si myslel, že se jedná o herce, ale stačí chvilku pátrat na webu a poznáte pravdu. Spíš na tom ujížděla má žena, ale originalita se nezapře.(17.3.2020)

• Arsenal83

U nás niečo podobné vyšlo na TV Narkóza pod názvom Svadba na prvý pohľad a už tam som mal nezastaviteľný reflux. Toto je na udávenie sa zvratkami. Žiaľ bezmozgoví ľudia to budú naďalej pozerať, nevediac, že je to všetko vlastne aj tak dopredu natočené podľa určeného scenára a protagonisti nie sú ani herci, sú to reálne prostitútky a prostitúti.(13.4.2020)

Pominu neustálé upozorňování na to, že jde o velký experiment, což je samozřejmě jen tvrzení, které má pomoci tomu, abyste se nestyděli za to, že sledujete reality show, u které doufáte, že se někdo pohádá nebo rozejde. Poté, co jsem dokoukal první řady The Circle a Too Love to Handle, jsem vyzkoušel Láska je slepá a musím se přiznat, že mi chvíli trvalo, než jsem tomu přišel na chuť (epizody z Mexika mi přišly vysloveně nudné), ale nakonec nelituji, protože ve finále to nabralo hodně velké obrátky. Mimochodem, chtěl bych dělat moderátora, manželé Lacheyovi se tedy moc nenadřeli.(26.4.2020)

Měl jsem jisté pochybnosti, po posledním dílu se ještě navýšily, že jde o hru, kterou s námi tvůrci a produkce sehráli. Těžko říct. A pokud nastalo to, co píše OG Swifty, že dva páry byly zcela odstřiženy, tak to je velký podraz - že by ty nejméně atraktivní pro kameru?! Mně asi nejvíc vadilo, že chlapi byli vesměs submisivní ufňukánci anebo maminčini mazánci. Nebudu lhát, jako u řady zdejších uživatelů, i v mém případě tenhle počin vybírala moje milovaná partnerka, takže jsem se s ní díval a stejně jako ostatní jsem byl nesmírně zvědavý, jak to dopadne, i když mě spousta věcí neskutečně srala - především všechno typicky americké a Jessica, která se asi přihlásila do špatné soutěže anebo jí bylo dobře zaplaceno, aby sehrála takovou nesympatickou mrchu.(3.4.2020)

• OG_Swifty

Libi se mi komentar nize "tohle vybrala manzelka" - lze to aplikovat i na nas, jen jeste nejsme svoji... koho bavi vztahovy "reality show" typu Bachelor(ette), The Circle nebo Love at First Flight, tak ten si prijde dozajista na sve. Bandu uspesnych single lidi zavrou do koji a ti se vzajemne seznamuji tim, ze si povidaji pres zed. Pokud v sobe dva lide (HETERO) najdou zalibeni, preskoci seznamovani fyzicke a rovnou se zasnoubi. No a pak uz nasleduje zabava, kterak na sebe sezdane pary reaguji a jestli se opravdu ozeni / provdaji. Co povazuju za hnusny je to, ze se v ramci 30 lidi dalo takhle dohromady 16 (= 8 paru), s cimz produkce poradu nepocitala a tudiz dva pary (nahodne vybrane, systematicky vybrane, nezajimave nevim) uplne odstrihla - vubec nedostali v show prostor, nedostali zadnou dovolenou / byt na seznamovani atd. Totalni podraz. Co povazuji za podobne sokujici je to, ze tahle kokotina ma velmi dobre ratingy a tudiz asi budou nasledovat dalsi rady... PS: Jessica je stara kunda a cernobilymu paru fandim, at jim to vydrzi co nejdyl.(9.3.2020)