Reklama

Reklama

The Unbearable Weight of Massive Talent

  • Slovensko Neznesiteľná váha obrovského talentu (festivalový název) (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Nicolas Cage zoufale touží získat roli ve filmu Quentina Tarantina. Kromě toho udržuje velmi napjatý vztah se svou dospívající dcerou a má spoustu dluhů. Tyto dluhy ho nutí objevit se na narozeninové oslavě mexického miliardáře, který je fanouškem hercovy práce v jeho předchozích filmech, s úmyslem ukázat mu scénář, na kterém pracoval. Když se s mužem spojí, CIA ho informuje, že miliardář je ve skutečnosti šéf drogového kartelu, který unesl dceru mexického kandidáta na prezidenta. Poté je rekrutován vládou Spojených států, aby získal informace. (TommyZR)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (164)

Fr 

všechny recenze uživatele

„BUĎ ZABIJU JÁ TEBE, NEBO TY NICOLASE CAGE…“   Tak nám Nicolas hraje sám sebe - herce se slavnou minulostí a tristní současností. Postupně to nabírá na zábavnosti – s loosera se stává normální člověk, příběh je víceúrovňovej, zaměřenej na postavy, nechybí velká drogová scéna ani akční scéna… .a všechno se tak nějak obejde bez těch monumentálních CGI sraček… Místy píčovina, která baví hlavně Nicolase a Pedra, občas píčovina, u který se musím smát nahlas. Ano zasranej Nicolas Cage se tady nebere vážně! Není to žádný bilancování ve stylu JCVD, ale… prostě toho Paddingtona 2 dám!     /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem fanda N.G. 2.) Chcu bejt neustále středem pozornosti.  ///  Thx za titule „dartomis“.                  PŘÍBĚH  ***  HUMOR  **  AKCE  *  NAPĚTÍ  * ()

POMO 

všechny recenze uživatele

Příjemná oddechovka s několika fajn momenty a odkazy na jiné filmy, ale taky s hluchými momenty a množstvím klišé - včetně tech nejojetějších z hollywoodských rodinných filmů. Nic Cage si to užívá (aby ne!) a Pedro Pascal je zde herecky ještě zajímavější. ()

Reklama

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Nick Fuckiiiiin Cage is Back! Herecká hvězda z 90. let už za poslední roky nenatočila nic kloudného, trochu se našel v béčkových hororech,což mu svědčí víc než céčkové akčňáky, které točí Willis, Gibson a další bývalé hvězdy, ale tohle je velmi příjemný film, kde Cage hraje sám sebe, dělá si ze sebe srandu a sám naráží na to, jaké sračky za poslední roky natočil. Film sám o sobě není ničím výjimečný. Příběh je prostý, akce je průměrná a humor je občas fajn, ale není ho tolik, kolik by si daná látka vyžadovala, ale ten feel good feeling, radost z natáčení, všechny ty filmové narážky na pecky Cage ( jsou top) a hrát opět po delší době ve filmu, který není levné céčko je na tom všem to nejlepší. Bavil mě vztah Cage s Pedro Pascalem, který má zde taktéž velmi zajímavou roli, oba dva předvádí slušné herecké výkony a předvádí ze sebe to nejlepší. Potěšila mě narážka na skeč Agent Nicolase Cage, kdo viděl, pochopí a na tom ten film i staví. V dohledné době bych nejspíš měl dohnat Paddingtona 2 !   Kdo má rád Nicolase měl by tomu věnovat pozornost.7/10. ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Ve výsledku vlastně dost tradiční akční buddy komedie. Až jsem z toho trochu vykolejenej, jak obyčejné to je. Podle názvu, znalosti výběru rolí Nicolase Cage poslední dekády, a faktu, že se mělo jednat o akční snímek, v němž Nicolas Cage hraje Nicolase Cage, by člověk očekával jinačí taškařici. Meta rovinu snímek samozřejmě má ... ale který ji dnes nemá, že? Sedm z deseti, pobavilo, ale vzpomínat se na to asi nebude. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Pomineme-li všeobecně známý fuckt, že je Mikuláš Klec jeblý excentrický kokot, je také naprosto dokonalým exemplářem a vědeckým důkazem Schrödingerova kašpara. Nachází se totiž v učebnicové kvantové superpozici, kdy o něm v žádném filmovém stavu nelze jednoznačně říct, jestli je brutálně přehrávajícím trapným neumětelem nebo geniálním hercem. Každopádně byl v devadesátých letech ve správný čas na správném místě, nebo měl strejdu na správném místě, tudíž se v této dekádě a počátkem milénia, dopatřením či nedopatřením, dostal do několika nesmrtelných, ba až kultovních taškařic. Načež však, jak bývá smutnou holyúdskou tradicí, nenadále spadl z lopatky i z výsluní, změnil se v námezdního prostituta céčkových sraček a vydal ve Wilišových stopách směr prdel. Možná proto, že je to jeblý excentrický kokot, se kterým nikdo nechce utahovat u pásu matice, možná proto, že pro kdysi slavné, nyní dědky není v přitroublých homixiádách prostě místo, a možná je to Mejbylyn. Každopádně si po dlouhých dvaadvaceti letech zprodukoval, patrně na úvěr, kapku egoistickou fikční píár retrospektivu svého dřívějšího, a jím samotným ani trochu pokrytecky a namyšleně determinovaného, kultu, za kterou se snad nemusí až tolik stydět a která nedonutí většinu publika otevírat si zoufalstvím u projekce žíly. Dějově spíše slaboduchá pičovinka se spoustou nostalgických referencí, určená převážně jeho dřívějším funouškům, či spíše funouškům filmů, ve kterých pózoval, ovšem pičovinka solidně natočená, ne až tolik trapná, jíž paradoxně hodně vytáhl nahoru nikoliv Klec, nýbrž jednoznačně dobrý herec - narkáčský Don Pedro. Výtlak z žumpy zapomnění a hauptka v nějakém novém zmrveleném Superdůchodci z toho pro Mikuláše asi nebude, avšak alespoň trochu důstojný a vcelku nežinantní zářez do jeho filmografie druhé dekády neomarxistického století určitě ano. ()

Galerie (110)

Zajímavosti (17)

  • Na konci natáčení dostali všichni herci dárek v podobě polštáře s tváří Nicolase Cage a jeho podpisem. (M. Caine)
  • Postava Vivien (Tiffany Haddish) byla v původním scénáři mužským agentem CIA. Jmenovala se Irving Duquesne a byla popsána jako „unavený muž s nadváhou“. (M. Caine)

Související novinky

Koho by si rád zahrál Nicolas Cage?

Koho by si rád zahrál Nicolas Cage?

16.03.2022

Následující zpráva zřejmě zdivočí představivost mnoha filmových fanoušků, i když je třeba ji brát s velkou rezervou. Nicolas Cage v předchozích dnech zavítal do texaského Austinu na South by… (více)

Vrcholný Nicolas Cage

Vrcholný Nicolas Cage

17.11.2019

Nicolas Cage ztvární Nicolase Cage v tom nejvíc nicolasocageovském filmu o Nicolasi Cageovi vůbec. Kultovní herec známý například z filmů Tváří v tvář, Con Air nebo 8 MM se čerstvě upsal snímku The… (více)

Reklama

Reklama