Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mladý psycholog (JH Anglade) poslouchá každý den příběhy svých pacientů, často přitom spí, nechává si za to platit, a protože jde o zaměstnání opravdu náročné, navštěvuje občas svého psychologa. Jenomže všechna rutina končí, když se náš hrdina probudí během seance a jeho krásná pacientka leží bez dechu na kanapi. Jelikož si není jistý tím, že by ji v podvědomí nezabil, raději se chce mrtvoly zbavit. Jak už to na světě bývá, nikoho z nás to ve škole neučili, ani psychology, náš hrdina se přitom pořádně zapotí. (f1)

(více)

Recenze (3)

Snorlax 

všechny recenze uživatele

Nádherně surrealistické dílo mi občas připomínalo film Dellamorte Dellamore, ale svým plytkým závěrem si zkazilo možnost být srovnáváno. ()

PAGE 

všechny recenze uživatele

Výborný film, protínající několik žánrů, se skvělým scénářem. Moc mě to bavilo. Jsou v něm úžasné scény, kdy jsem se smál až jsem brečel. Opravdu masakr. ()

f1 

všechny recenze uživatele

Asi nejstravitelnější Beineixův film. Herci nemají chybu, story je docela vtipná a sem tam se objeví geniální scény připomínající Divu. 5 * hlavně za scény na hřbitově, excelentní zážitkový masakr. ()

Reklama

Reklama