Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Co by se stalo, kdyby se Odin neujal Lokiho a Thor byl vychován jako jedináček? (kebabvchlebu)

Recenze (24)

CheeseFigure 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Keby ste si mohli položiť otázku ,,Čo keby" v Marvel Cinematic Universe, čo by ste chceli vedieť? Čo keby Hydra vyhrala? Čo keby Captain America na konci Prvého Avengera neskončil v kocke ľadu ? Čo keby sa Avengers nerozpadli počas občianskej vojny? A pýtal by sa niekto, čo keby vyrastal Thor bez Lokiho? Je to proste o tom, ako by vyzerala celoplanetárna párty, na ktorej by sa mihli rôzne postavy z MCU, či už to dáva logiku, alebo nie. Ale klamal by som, keby som povedal, že som sa pár-krát nepousmial. Za najlepšie veci na tejto epizóde považujem Darcy a súboj Thor vs. Captain Marvel, i keby mohol byť dynamickejší. A mám pocit, že nebyť toho konca, tak by sa o tejto epizóde toľko nerozprávalo. ()

MiniMinion 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Bolestivě promarněný potenciál. Thor bez Lokiho a bez zkušeností, které by sám nezískal, je hrozně zajímavý koncept, nabízí spoustu možností, a oni z toho udělali… party? Vážně? Párkrát jsem se pousmál, to ano, potěšil mě návrat Natalie Portman (v Endgame jsme ji viděli, tady jsme ji slyšeli… dostáváme takové ochutnávky před Love & Thunder), a souboj mezi Thorem a Captain Marvel byl čistý fanouškovský sen, který působil jako z Contest of Champions, a sám o sobě vytáhl bodové skóre o něco nahoru. Bohužel žádná další slova chvály nemám, zbytek epizody bych popsal třemi slovy: “nuda, infantilnost, cringe”. Jo, je to animák, ale to po Doctor Strange epizodě neberu jako omluvu. 45%. ()

Reklama

Simon.Dobes 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Toto bola veľká jazda. Spomedzi všetkých epizód to bol len taký úlet vedľa, ale som za to rád - zasmial som sa a opäť rád videl všetky tie postavy. Howard the Duck a Darcy sa zobrali? Takéto hroty chceš vidieť. Bolo to ale na druhej strane trošku detinské a Loki bol nemsierne trápny. Pokojne ale uvítam takýchto úletov viac. ()

AloeB 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nakonec vítězí nadhled. Jednoduše sranda. Skvělá vesmírná kalba. A ti fanoušci, kterým se to nelíbí, by měli spálit své garáže plné starých komiksových sešitů a uvědomit si, že tak jako tak jde o blbou zábavu. No a mně vesmírný hangover se Skrully, Surtrem objímajícím sochu svobody a mým oblíbeným superhrdinou jednoduše těžce sedne. ()

filmfanouch 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

V roce 2017 vzal Taika Waititi Thora a v jeho třetí sólovce Thor: Ragnarok s postavou pracoval ve velmi odlehčeném komediálním duchu, který Waititi zcela jistě dodrží i v chystané čtvrté sólovce Thora s podtitulem Love and Thunder. Ještě předtím se ovšem Thor vrací v sedmé epizodě animovaného seriálu What If...? Jak moc velký vliv mělo na Thora vyrůstání s Lokim? Tato alternativní ukázka ukázala, že vlastně dost velký. A z Thora se bez Lokiho stal zcela jiný asgarďan.   Po temnějších epizodách What If...? s Doctorem Strangem a Zombies je sedmý díl s Thorem vyloženě naplněný komediálním duchem. Působí přesně takovým dojmem, že by to takhle celé natočil samotný Waititi. Je tam spousty komediálních nápadů a celé je to vyloženě odlehčené. Je to ovšem vlastně k prospěchu věci?   7. epizoda What If...? je skutečně uvolněná, kdy je ve středu dění v podstatě intergalaktická pařba, která může mít katastrofální důsledky a dojde na konce solidní souboj Thora s Captain Marvel. I známý Loki se nám ukáže v novém světle a ukáže se, že by mu v této realitě bez vyrůstání na Asgardu možná bylo o poznání lépe. Právě těchto pár momentů tahá celou epizodu nahoru, jinak to ovšem celé přeci jen tak trochu smrdí nevyužitým potenciálem. A člověka snadno napadne, že se s tímhle alternativním Thorem mohli dít rozhodně zajímavější věci.   Je tam spousty cameo roliček a pomrknutí, které v podstatě ve finiši nemají pořádné opodstatnění, návrat Jeffa Goldbluma do role Grandmastera vlastně za řeč nestojí a v téhle komediální formě ani dvakrát nepotěší. Nejzajímavější moment nastane v samotném finále, které láká na závěr celé 1. série What If...?, jinak je celá epizoda vlastně jen zajímavá snaha o párty komedií ve světě Marvelu. V tomhle případě si tak v Marvelu trochu mohli vyhrát s tímto žánrem, které na velkém plátně pravděpodobně nikdy neuvidíme a v součtu 7. epizoda What If...? neurazí.   7. epizoda zatím patří společně s první a šestou epizodou mezi ty nejslabší z celého seriálu, přesto se v ní ovšem dá rozhodně objevit pár zajímavých elementů. Jen by divák od této epizody s alternativním Thorem neměl mít dvakrát velká očekávání.....     ()

Galerie (34)

Zajímavosti (15)

  • Jane o S.H.I.E.L.D.u v této epizodě věděla. Ve filmu Thor (2011) ale o této organizaci nikdy dřív neslyšela. (Kubaaa97)
  • V této epizodě mají cameo Skrullové, Yondu, Mantis a Skurge. (Kubaaa97)

Reklama

Reklama