Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Co by se stalo, kdyby se Odin neujal Lokiho a Thor byl vychován jako jedináček? (kebabvchlebu)

Recenze (28)

AloeB 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nakonec vítězí nadhled. Jednoduše sranda. Skvělá vesmírná kalba. A ti fanoušci, kterým se to nelíbí, by měli spálit své garáže plné starých komiksových sešitů a uvědomit si, že tak jako tak jde o blbou zábavu. No a mně vesmírný hangover se Skrully, Surtrem objímajícím sochu svobody a mým oblíbeným superhrdinou jednoduše těžce sedne. ()

filmfanouch 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V roce 2017 vzal Taika Waititi Thora a v jeho třetí sólovce Thor: Ragnarok s postavou pracoval ve velmi odlehčeném komediálním duchu, který Waititi zcela jistě dodrží i v chystané čtvrté sólovce Thora s podtitulem Love and Thunder. Ještě předtím se ovšem Thor vrací v sedmé epizodě animovaného seriálu What If...? Jak moc velký vliv mělo na Thora vyrůstání s Lokim? Tato alternativní ukázka ukázala, že vlastně dost velký. A z Thora se bez Lokiho stal zcela jiný asgarďan.   Po temnějších epizodách What If...? s Doctorem Strangem a Zombies je sedmý díl s Thorem vyloženě naplněný komediálním duchem. Působí přesně takovým dojmem, že by to takhle celé natočil samotný Waititi. Je tam spousty komediálních nápadů a celé je to vyloženě odlehčené. Je to ovšem vlastně k prospěchu věci?   7. epizoda What If...? je skutečně uvolněná, kdy je ve středu dění v podstatě intergalaktická pařba, která může mít katastrofální důsledky a dojde na konce solidní souboj Thora s Captain Marvel. I známý Loki se nám ukáže v novém světle a ukáže se, že by mu v této realitě bez vyrůstání na Asgardu možná bylo o poznání lépe. Právě těchto pár momentů tahá celou epizodu nahoru, jinak to ovšem celé přeci jen tak trochu smrdí nevyužitým potenciálem. A člověka snadno napadne, že se s tímhle alternativním Thorem mohli dít rozhodně zajímavější věci.   Je tam spousty cameo roliček a pomrknutí, které v podstatě ve finiši nemají pořádné opodstatnění, návrat Jeffa Goldbluma do role Grandmastera vlastně za řeč nestojí a v téhle komediální formě ani dvakrát nepotěší. Nejzajímavější moment nastane v samotném finále, které láká na závěr celé 1. série What If...?, jinak je celá epizoda vlastně jen zajímavá snaha o párty komedií ve světě Marvelu. V tomhle případě si tak v Marvelu trochu mohli vyhrát s tímto žánrem, které na velkém plátně pravděpodobně nikdy neuvidíme a v součtu 7. epizoda What If...? neurazí.   7. epizoda zatím patří společně s první a šestou epizodou mezi ty nejslabší z celého seriálu, přesto se v ní ovšem dá rozhodně objevit pár zajímavých elementů. Jen by divák od této epizody s alternativním Thorem neměl mít dvakrát velká očekávání.....     ()

Reklama

Simon.Dobes 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Toto bola veľká jazda. Spomedzi všetkých epizód to bol len taký úlet vedľa, ale som za to rád - zasmial som sa a opäť rád videl všetky tie postavy. Howard the Duck a Darcy sa zobrali? Takéto hroty chceš vidieť. Bolo to ale na druhej strane trošku detinské a Loki bol nemsierne trápny. Pokojne ale uvítam takýchto úletov viac. ()

CheeseFigure 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Keby ste si mohli položiť otázku ,,Čo keby" v Marvel Cinematic Universe, čo by ste chceli vedieť? Čo keby Hydra vyhrala? Čo keby Captain America na konci Prvého Avengera neskončil v kocke ľadu ? Čo keby sa Avengers nerozpadli počas občianskej vojny? A pýtal by sa niekto, čo keby vyrastal Thor bez Lokiho? Je to proste o tom, ako by vyzerala celoplanetárna párty, na ktorej by sa mihli rôzne postavy z MCU, či už to dáva logiku, alebo nie. Ale klamal by som, keby som povedal, že som sa pár-krát nepousmial. Za najlepšie veci na tejto epizóde považujem Darcy a súboj Thor vs. Captain Marvel, i keby mohol byť dynamickejší. A mám pocit, že nebyť toho konca, tak by sa o tejto epizóde toľko nerozprávalo. ()

MiniMinion 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Bolestivě promarněný potenciál. Thor bez Lokiho a bez zkušeností, které by sám nezískal, je hrozně zajímavý koncept, nabízí spoustu možností, a oni z toho udělali… party? Vážně? Párkrát jsem se pousmál, to ano, potěšil mě návrat Natalie Portman (v Endgame jsme ji viděli, tady jsme ji slyšeli… dostáváme takové ochutnávky před Love & Thunder), a souboj mezi Thorem a Captain Marvel byl čistý fanouškovský sen, který působil jako z Contest of Champions, a sám o sobě vytáhl bodové skóre o něco nahoru. Bohužel žádná další slova chvály nemám, zbytek epizody bych popsal třemi slovy: “nuda, infantilnost, cringe”. Jo, je to animák, ale to po Doctor Strange epizodě neberu jako omluvu. 45%. ()

Galerie (34)

Zajímavosti (15)

  • Loki oslovuje Thora „son of a witch“, protože Frigga je čarodějnicí. (Kubaaa97)
  • Když Loki říká Thorovi, že je „brother from another mother“, jedná se o odkaz na to, že občas takto Tom Hiddleston říká Chrisi Hemsworthovi, protože oba vtipkují o tom, že Tom byl adoptován do rodiny Hemsworthových. (Kubaaa97)

Reklama

Reklama