Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Co jsou to trapasy? Stal se vám někdy nějaký? Že ne? Tak to zase Miloši Kopeckému ano. A ne jeden. Znamenitě vás o tom přesvědčí v této „reportážní“ komedii. (mrLotus)

Recenze (9)

Marthos 

všechny recenze uživatele

Série drobných nedorozumění, omylů a trapasů s neodolatelným Milošem Kopeckým v roli průvodce i nebohého účastníka nepříjemných situací. To je pan Kopecký. – Milostivá paní matka, že? – To je moje paní. – Ale vypadá ještě výborně, že? Promiňte, milostivá paní, v tom případě jsem dal květiny vaší služce. – To je moje dcera. – To je slečna dceruška? No ovšem, to je vidět na první pohled! Ta ústa, oči! – Viďte! To bude asi tím, že je z Mirkova prvního manželství! ()

evapetra 

všechny recenze uživatele

Několik povedených hraných jednohubek ze světa lidské trapnosti a netaktnosti je vtipně zabaleno do formátu fiktivní reportáže, ve které Miloš Kopecký zpovídá spoluobčany a táže se jich na ten jejich největší trapas. ()

Reklama

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Půlhodinka napěchovaná opravdu kvalitní zábavou, při které jsem se více než dobře bavil. Zajímavě vymyšlený formát filmu. A Miloš Kopecký prostě nemá chybu. ()

Oskar 

všechny recenze uživatele

Miloš Kopecký promlouvá na kameru k divákům a vstupuje do děje, plného nebezpečí společenských faux-pas. Celá léta mezi prvním a druhým viděním této věci jsem byl přesvědčen, že šlo o seriál. Je to sice jednorázová epizodická komedie, ale těch epizod je v ní opravdu přehršel. Trapasy působí jako černobílá demoverze filmu Já už budu hodný, dědečku!, s jedním rozdílem. Kromě scénky s květinářkou nemá postava "alternativního Miloše Kopeckého" nic společného s cholerikem z pozdějšího filmu a do trapných situací se dostává většinou bez vlastního přičinění. Jinak jde o tentýž humor a až na výjimky (zbytečně protahovaný trapas Jiřího Hrzána) je k popukání. 80% ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama