Mladý pár se zoufale snaží zachránit svoje manželství a rozhodne se přestěhovat. Jenže v novém domě snů se brzy začnou dít věci, které odhalí jeho pohnutou minulost. (Netflix)

Lula.cz

To byla teda spoušť! Bohužel hrozně nevyvážený děj, kdy chvílemi by hodnocení bylo na krásné tři hvězdy a pak zas na odpad. Nakonec nemohu jinak, než takto nízké hodnocení. Dost dlouho jsem nevěděla, jestli mám čekat duchařinu nebo ne, ale ve výsledku to bylo stejně jedno. Celkově na mě film působil jako pokus o studentský projekt, kde nejsou finance, čemuž odpovídají herecké výkony, střih i hudba. ()

Mamutol

Nestydatá vykrádačka filmů Hrůzná minulost (2012) a V domě (2016). Navíc je to dlouhé, nudné a nehororové. ()

Mikecat

Diana Hopper by sa mi do hlavnej role viac hodila. Výborná ducharina! Mladý pár sa chce dostať z krízy, tak kúpia dom, kde sa stala vražda. Pomáha im sestra, začne brchať pes na šatníkové dvere, ona sa smeje: bee je tam mrtvola. Začnú sa diať divné veci: otvárajú sa dvere, presúvajú sa predmety, počuť kroky avšak u niektorých s logickým vysvetlením, až človek nevie, či je to naozaj duch alebo tej babe prepína. "Spala jsem na hovno, vypadám nahovno". Sestra sa dosmeje, keď stráži dom, sama sa spustí voda, niekto lomcuje kľučkou, zhasne svetlo... Po inštalácii kamier dokonca vidieť bielu ruku spod postele, prichádzajú nezmyslené SMS a zásielky. záver trocha sklamal svojou otvorenosťou, mohla sa zachovať tajomnosť. Jedna posteľná scéna bez viditeľných pŕs. ()

Taron

Není to ani zdaleka nic originálního, ale u 90% filmu mi to vůbec nevadilo. Atmosféra byla hustá, člověk nevěděl co je realita a co ne. Téma nevěry bylo taky hodně realisticky vyobrazený. Klidně bych dal i 5*, kdybysme se dočkali nějakýho super zakončení. Jak ta "neoriginalita" celýho filmu nevadila, tak závěrečný vysvětlení, který jsem viděl už minimálně ve třech filmech, mě vyloženě nasralo. Škoda. ()

Facerr

Dlouho jsem váhal mezi třema a čtřma hvězdama. Sice se to nejdřív jeví jako klasická duchařina, ale nakonec se z toho - vedle dramatu, vyklube něco trochu jiného - neméně děsivého. Málokdy film dokáže v "hounted housu" nahnat husí kůži, jako v tomhle případě. Zatímco jinde nadávám, že nic nebylo vidět, tady dokázali tvůrci vykouzlit atmo i z obyčejného posouvání ramínek:). Navíc obsazení je víc, než sympatický. ()

bonovox

Nie príliš vydarený thriller o strašidelnom dome, ktorý nemá žiaden nápad či moment, ktorý by vedel zaujať. Ani tí herci nie sú moc sympatický. Slabé... ()

Seffi

Děj se táhnul jak smrad z popelnice. Půlka filmu se řeší rozpadající se manželství a v druhé, že jim někdo leze po baráku. Facepalm. 15% ()

Accuphose odpad!

Vezmu to šmahem, nemužskej herec a role, hrozná nuda, která se táhne, dialogy psané v taxíku na dovolený, uvažoval jsem o jedné hvězdě, než mě to začalo ke konci srát, pak když to šlo do finále, tak jsem měl chuť to vypnout, ale vydržel jsem i za vás... kteří si to díky mně nepustíte. ()

kotrlak odpad!

Furt přemejšlím kam si ten neučesanej santusák chodil ráno pro rohlíky a kde si kupoval fusekle a trenky??! ()

Gravediggger

Moc nechápu, že to nemá lepší hodnocení, mi se to celkem líbilo. Úplně originální to nebylo, ale nebylo tam nic stupidního nebo nedomyšleného. PS: ve filmu hrál jeden fíkus lyrata, co cestoval po všech lokacích. Byl v hale, v ložnici, u někoho jiného doma, v nemocnici... Ten fíkus je hvězda ()

Frenk

(Spoilery) Líbilo se mi, že nejdřív nejde poznat, jestli jde o slasher, či duchařinu. Připomenulo mi to film The boy, kde probíhá více méně o to samé. Ve Spoušti ale nedostaneme vysvětlení a celou dobu se jen děje něco nepochopitelného z neznámeho důvodu. Proč ten podivný muž zůstal v útrobách domu a dělal zle nevinným lidem? Na spoustu otázek nemám odpověď. I přes tyhle nesrovnalosti se mi to ale líbilo. Vsěchno bylo zajímavě propojené a příběhově nápadité. Strašidelných a napínavých scén jsme dostali nezvykle hodně. *bledý smajlík vyjadřující spokojenost* ()

lineker

Na to jakou jsem čekal Netflixackou unilou sračku bez chutě a zápachu, jsem dostal vcelku kvalitní stravu, která sice nebyla nikterak originální, ale byla uvařena profi kuchařem, který dokázal standardní ingredience vkusně promichat a pospojovat. ()

angelle

Atmosféra bola už od úvodných tituliek úžasná, sem-tam to ani veľmi nepripomínalo horor, ale skôr nejakú drámu o nešťastnom páre snažiacom sa zachrániť svoj vzťah, ale tešila som sa, čo z toho vzíde a konečné rozuzlenie a vysvetlenie údajného strašidelného domu bolo také úbohé a nezaujímavé, že viac ako 3* odo mňa nechcite. ()

gggggg

Film išiel od začiatku veľmi dobre až som bol prekvapený. Potom prišli klasické hororové klišé z dverami a tieňmi, ale na to som čakal a tešil sa na to. Skvelo sa stupňoval dej až prišiel záver a tam sa to pokazilo. Síce to bolo prekvapivé ale bolo tam veľa faktov podaných nelogicky, tak ako aj následný vývoj deja, s ktorým som vôbec nebol spokojný. ()