Reklama

Reklama

Epizody(7)

Obsahy(1)

Scénáristka a producentka Vicky Jonesová natočila pro HBO nový půlhodinový komediální seriál Utíkej, který sleduje ženu, jejíž fádní život se obrátí vzhůru nohama poté, co obdrží zprávu od svého bývalého přítele z vysoké školy. Ten jí přiměje všeho nechat a setkat se s ním v New Yorku, aby naplnili dohodu, kterou uzavřeli před sedmnácti lety... Merritt Weverová a Domhnall Gleeson se představují v hlavních rolích tohoto romantického komediálního thrilleru o ženě jménem Ruby Richardsonová (Weverová), která opustí svůj obyčejný život na předměstí, aby oživila společnou minulost s bývalou láskou Billym Johnsonem (Gleeson). Právě s ním se totiž před sedmnácti lety dohodla na tom, že pokud jeden z nich napíše zprávu se slovem UTÍKEJ a druhý odpoví to samé, oba hned se vším praští a setkají se na Grand Central Station, aby se vydali na společnou cestu napříč Amerikou. (HBO Europe)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (14)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

pouze jemně naznačující trailer navnadil,ale realita je zklamání.Žánrový eintopf,který se snaží míchat dohromady drama,komedii,romantiku a snad i něco z thrilleru,ale vy finále bojuje sám se sebou a tím jak chce být vším tak nakonec není pořádně ani jedním z toho.Na thriller je Run málo napínavé,na romantiku nebo drama je dost povrchní a ani se nesnaží jít moc do hloubky (to že naznačí,že obě hlavní postavy jsou ve svých životech nespokojené nestačí) a na komedii je to zase málo zábavné a vtipné to není vlastně vůbec.Přitom Merrit Wever je sympaťanda a Domhnall Gleeson už dokázal,že zvládne jak romanci tak komedii...50% ()

Trilobitter 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Na začátku jsem si říkal "tohle mě fakt baví!". Skvělej námět, nepříliš okoukaní a nelíbiví herci, absurdní humor, střílení si z údržbářů všednosti i bizarních motivačních koučů, prostě supr. S každým dílem ale ve mně rostl velkej otazník uzavírající capslockem v hlavě napsanou větu CO TO KURVA. Korunu tomu nasadil poslední díl, kdy komplikovaně budovanej příběh zničí jedno video. Skvěle rozehraná a napsaná postava policistky zastaví dramaticky vlak jen proto, aby tahle linka úplně zmizela a najednou jsme v trapných a vyloženě odfláknutých posledních dvou minutách pracně dokoukaného seroše. Prostě to nechápu. Snad by nedalo zase až tolik práce to celý zakončit trochu důstojněji. ()

Reklama

Ponds 

všechny recenze uživatele

Z tvorby Phoebe Waller-Bridge pravděpodobně nejslabší kousek. Přitom námět je více než zajímavý a nechybí ani typický britský humor. I kdž pravda, že je ho po málu. Ústřední dvojice Billy a Ruby mi k sobě nesedí. Postrádám chemii, která by mezi nimi, vzhledem k okolnostem, měla být. Domhnall Gleeson hraje jako o život a jeho postavě fandím, ačkoliv jeho charakter není bez chybičky. Pokud jde o Merritt Wever, ta mi do oka prostě nepadla a není mi popravdě vůbec sympatická. Její postavě, jako by s každým dílem přestalo záležet na tom, co útěkem s Billym opouští a jaké by celá situace mohla mít následky. Přesto všechno je na "Utíkej" něco, co Vás donutí, seriál dokoukat. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Najprv som myslel, že podľa vizáže ide o britský seriál, ale s prekvapením som zistil, že ide o Američanov. Z toho možno len konštatovať, že hercov vyberali v miestnom obludáriu. Okrem tohto neestetického zážitku tu zažijeme mizerný námet. Po prvej časti príde aspoň zvedavosť. Nič nie je poriadne vysvetlené, takže právom očakávame v ďalšom vývoji objasnenie konania postáv. Nakoniec sa dozvieme, že dejovo to začína len osprostievať, absolútne nelogické konanie postáv, niektorým ide len o jedno a za to sú ochotní zaplatiť čokoľvek, iným zase ide len o peniaze. Piata epizóda to úplne preklopí do prazvláštneho pokusu o komédiu a thriller v jednom, pričom ten takzvaný humor vyznieva v mnohých ohľadoch trápne. Nesympatie k hlavnej predstaviteľke sa stupňujú s každým novým dielom a „romanca“ má maximálne nepochopiteľné zakončenie. Niet divu, že úvodná epizóda má 71%, kým tá posledná 49%. ()

erased 

všechny recenze uživatele

Celých šest týdnů jsem naprosto nekriticky hltal tuto v jádru prachobyčejnou romantiku z červené knihovny protože oplývala zběsilým tempem, kousavým humorem a hlavně chemií mezi skvělou ústřední dvojicí. K té se ještě v posledních dílech přidala typicky trhlá Potvora s maloměstskou policistkou. Finále ale bylo bohužel tak odfláknuté, že celý ten (rail)roadtrip docela vyšuměl, a jediné zajímavé co z něj vzejde je ta nečekaná maloměstská romance. ()

Galerie (43)

Reklama

Reklama