poster

Singl na vdávání

 • Jihoafrická republika

  Seriously Single

Komedie

Jihoafrická republika, 2020, 106 min

Scénář:

Lwazi Mvusi

Hrají:

Fulu Mugovhani
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • oveckaoa
  **

  Spoilery představte si všechny možné klišé těchto filmů o tom, že někdo někoho opustí jen změňte hlavní herce/herečky na černé (žádný rasismus) a to je přesně tenhle film jediné co je originální je konec ačkoliv zde absolutně nepasuje . Tak, že zde máme ženskou , kterou na Valentýna opustil chlap jelikož měl jinou a neřekl jí to to tak ona je singl hledá si další chlapy najde pravého není to pravý má jinou tak ho zase opustí a podá si inzerát tam narazí na samé trotly a zjistí, že miluje toho druhého co ji opustil ten ji taky miluje a dokonce se kvůli ní rozvedl tak se vrátí k sobě ona zjistí, že ho zase nemiluje a máme tu konec. Do toho jí radí její tlustá hnusná kamarádka (to okopčily od Američanů z komedií) , která je věčně singl a souloží s chlapama na počkání s tím, že je pak kopne do prdele, ale světe div se jednou jí to nevyjde. Jediné co to zachraňuje je hlavní herečka na , kterou se dá aspoň dívat spoiler bohužel cca ve 30 minutě zjistíte, že nosí paruky a bez nich je pěkně hnusná taky tak, že pak už jsem ji vždy představil bez té paruky a už mě ten film tak nelákal. Ty 2 hvězdy jsou za zhruba 3 vtipy a scény co zde byly jedna byla jak ji opustily a dělaly si z ní srandu, že se zase stěhuje druhá byla s tím sado maso černochem a třetí jak trolila ta její kamarádka její matku. 40 procent nemyslím si, že si to zaslouží těch 33 procent co to má nyní rozhodně je to lepší než třeba Prcičky 5,6,7 a dalo by se pokračovat.(15.8.2020)

 • CaladanChmur
  **

  Klasika...najděte mi v tomhle něco co jste jinde neviděli nebo něco co se herecky dá hodnotit...já neobjevil nic...nuda...velká nuda(31.7.2020)

 • Dzeyna
  ****

  Haha, film o mně.(1.8.2020)

 • george82
  odpad!

  Je to total shit!(2.8.2020)

 • Aljak
  **

  Úprimne, ktorá z postáv vám išla najviac na nervy? Mne v podstate všetky, teda okrem Maxa - ten bol fakt sympaťák a mal správne názory a postoje. Najhlúpejšia postava však bola jednoznačne Noni, ktorá svojou "zásadovosťou" vyznievala ako totálna pozérka, ktorá má plnú hubu rečí, ale bez reálnych argumentov. Film ako taký bol ale napriek všetkému celkom pozerateľný a človek sa rozhodne nenudil, hoci niektoré veci išli fakt až do absurdna. Ale na viac ako 2* to zrejme nebude.(16.8.2020)