• Radyo

Každý, kdo dal tomuhle filmu byť jen 1 hvězdičku, musel být pod vlivem sedativ. Tahle blitka je jedna z největších hovadin všech dob, a distributor by měl vracet peníze ze vstupného za to, že lidi včas nevaroval před případným poškozením mozku z přívalu krávovin. Arnolda tam mohli klidně domalovat, protože i jeho fotka by to zahrála líp. Uma Thurman byla sice sexy, ale vytáhla ten film pouze ze sub-odpadu do odpadu. O'Donnell v předchozím díle ještě alespoň naznačoval nějaké herectví, ale v tomhle hrál asi jako by byl dva roky po smrti. Ještě jakž takž dopadla Alicia Silverstone, ale opravdu musí mít Batman v každém dalším díle dalšího pomocníka ? To už je z něj taková troska, že si nevystačí sám ? Odpovím si - ano, je z něj troska a proboha, už netočte dalšího, protože při tom sestupném tempu (respektive pádu) úrovně by další díl nemuseli přežít ani pokusní šimpanzi při předpremiérové projekci. Říkám STOP jednou provždy !(22.7.2002)

No, osobne si myslím , že to je mohutne podhodnotené, pretože film videný s debilným dabingom bráni vyniknutiu nepreložiteľných dvojzmyselných hlášiek, ktorými ho Schumacher tentokrát napumpoval. (No ale i tak by tá časť hodnotiacich odpadom! musela fluently spíkovať ingliš! ) Ale to len za seba a hnedˇ na úvod. No a Džordžík Kloník by už konečne mohol prestať pri gentlemanských gestách pokyvkávať hlavičkou a telíčkom , ako na strunkách, zatiaľ čo guvernérov debilný akcent - Jes, jes, kil dem, kil dem, destroooj evrifink! hravo zamaskovali tým, že pre istotu jeden tiež drbli do úst i Ume. Hoci to nebolo namakané ako jednička, tuna mi to kolíše na 4,5* drahí ignorantskí priatelia!(2.12.2010)

• Gemini

Ach jo, tady zjevně někdo nepochopil, že už to stačilo.....teda ono to stačilo i před Batman Forever, který už s comicsovým noir kouzlem prvních dvou Batmanů neměl společného takřka nic kromě trademarku:)....a ono je to i se svojí kýčovitou barevností zase zpátky, ten Schumacher je snad nepoučitelnej!!!! Snaží se uchopit legendu vlastním způsobem, ale výsledek je, mírně řečeno, ale co, řekněme si to na plnou hubu, k zblití....a nezachrání to ani superhvězdy...jediné opravdové klady tak představují holčičkovitost Aliciy Silverstone a s gustem sehraná "nerdy" aktivistka Uma Thurman. 40%, a to jen když mám lepší náladu.(20.2.2003)

Nijak zvlášť dobrý film. O něco lepší než Batman navždy, bylo tu víc akce, která se ale zdála velmi často laciná. Ve většině případů se souboje nepovedly, nebyly nic moc, krapet odfláknuté řekl bych. Clooney do hlavní roce vůbec nepasoval, Robin byl otravný a Batgirl v podání miloučké Alicie byla taky navíc. Sice nám to tam trochu oživila, ale když vidíte tři netopýry vedle sebe, tak to už je moc.(19.2.2013)

• sinp

Tak v tomhle projektu zřejmě přeběhla producentům přes cestu černá kočka - Jinak řečeno: Podělalo se co jen mohlo. Je možné, že měl film dobré základy, jenže ty nebyly kvůli laxnímu Schumacherovi vůbec rozvinuty a tak se film mění v drahou pitomost, nad kterou se leda tak pousmějete. A to ani nepitvám zcela zhovadilý scénář a doslova infantilní triky. Nezbývá než doufat, že filmy na motivy komiksů si budou tvůrci lépe hlídat(22.7.2005)