• hellstruck

Barvičkami hýřící fraška pro děti. Když film pojmete takhle, je to koukatelné. Na tomhle filmu mne nejvíc mrzí, že herci působili, jako kdyby se dohodli, že to bude propadák a předem to vzdali. Clooneymu právem náleží nálepka "nejhorší Batman", celou dobu koukal do země a ani se nesnažil. Vypadal, že své účasti litoval už od začátku. Uma Thurman šíleně přehrávala, až z toho bolely oči. Alicia Silverstone jako Batgirl? Příšernost a kýč v čele s neherečkou. Ta bloncka prostě hrát neumí. Paradoxně překvapil Arnold, který si svoji šílenou roli viditelně užíval. Ovšem jediný skutečně kvalitní výkon podal Michael Gough jako Alfred, dvě hvězdičky hlavně pro něj!(23.2.2019)

Pro mě naprostá nostalgická klasika, barevný neonový město, Švarcík jako záporák co chce všechno zmrazit, Thurman co dává polibky smrti, Robin a sexy batgirl a jak je Batman aka Clooney dobrej, super 90s soundtrack a parádní vtipný hlášky jako ,,zdravíčko jsem batman". Miluju tohohle Batmana a nikdo mi to nezkazí ani neveme. Schumacher dělal nejlepší a nejzábavnější Batmany...ta pohádková barevnost.. ty kostýmy (až na ty bradavky) noaco.. prostě komiks.(30.3.2012)

• Kaka

Oproti prvním dílům z toho režisér udělal jen směšnou frašku s dobrými triky a hvězdným obsazením. Atmosféra je pryč a temnost taky. Děj je pro smích, ale na druhou stranu George Clooney je ok, O'Donnell mě osobně v roli Robina sedí a je tam taky krásné ženské duo Thurman, Silverstone. Schumacher tuhle Batmanovskou serii nicméně téměř zabil.(6.11.2003)

Sic s odřenýma ušima, ale přesto dám tři netopýří hvizďáky. Není to sice zdaleka tak dobré jako Batmani mistra Burtona nebo o něco slabší Ušatec Navždy, ale ač nejsem fanynek do komixů - natož Netopejrů - vcelku kvituji s povděkem a nemám důvod tenhle díl nějak zavrhovat. Prostě zase jen tak chvílemi zábavné, chvílemi efektní, chvílemi milé, chvílemi pitomé... Prostě hollywoodské... Nic víc. . . . No a co. Proč tolik hysterie? Poison Ivy je rozkošná a jasně že ta Batmanda tam nemusela za každou cenu být, ale... Blablabla... Průměrný americký zábavný komixový film. Průměrné hodnocení. S odpadem se musíte rochnit v jiné žumpě. Ach ty mindráky...(14.10.2005)

George Clooney jako postarší Batman, Arnold Schwarzenegger jako chladný Mr. Freeze, Uma Thurman jako mrška Travička Ivy, Chris O'Donnell jako mladý Robin a Alicia Silverstone jako sexy Batgirl. Skvělé herecké obsazení, slušná režie a znovu výborně napsaný scénář. Hlášky: Mr. Freeze: "Ledový muž přichází." / (Batman po vstupu do vykrádaného muzea.) "Ahoj, jsem Batman." / Robin: "Chci taky auťák. Na ty holky letěj." Batman: "Už vím, proč je Superman sám." / (Batman s Robinem zjistí, že Travička Ivy není tak hodná holka, jak se zdálo.) Robin: "Takže jsme se zamilovali do zloducha?" Batman: "Zlá možná je, ale duch rozhodně ne." - 90%.(9.4.2017)

• - Natáčelo se od 12. září 1996 do 27. ledna 1997 v Kalifornii, Vermontu, Texasu, Kanadě a ve Vídni. (Varan)

• - Během honičky v Gothamu si lze všimnout, že jedna z oněch velkých soch ve městě náramně připomíná sovětskou plastiku zvanou Matka vlast volá. Jde o sochu ženy v rozevlátém rouchu a se zdviženým mečem v ruce. Skutečná socha stojí od roku 1959 nad Volgogradem jako památník bitvy o Stalingrad. (fifox)

• - Julia Roberts, Sharon Stone a Demi Moore byly zvažovány pro roli Poison Ivy. (Karlos80)