• klerik

Joel Schumacher a jeho zvrátený zmysel pre štýl a akciu. Temnota je dávno preč a ostáva popcorn... Nezvládnuté parodovanie nahlodávalo už predošlý BATMAN NAVŽDY, ale tu už tvorcovia prestrelili a vôbec nepochoili temnú stránku netepierieho muža... Clooney ako hláškujúci a usmievavý hrdina vôbec nefunguje...(13.1.2006)

• Deimos

TV/// Obsazení 5/10 Děj 1/10 Hudba 4/10 Efekty 4/10/// +závěrečné finále, výprava, Batgirl v podání Alicia Silverstone a její prozření -dialogy, toporní herci, nudné scény, jsou to trapné, strašné a nechutné omalovánky/// Tohle je nudná neonová stračka ze které je mi k zblití. Fakt jsem z toho tak nechutně otráven, že si dám od filmů na chvilku pokoj. Jestliže předešlé tři díly měli výbornou úroveň, tak tohle je úplný protiklad. Už nikdy víc. Zmrzni Fatmane./// Celkem 29%///(2.2.2008)

• Enšpígl

To by mě zajímalo jestli já jako Batman bych byl trapnější než tenhle film? Chris O'Donnell je herec ? Ale ne to bude nejspíš apríl.Konec filmu je asi jen pro "skutečné fajnšmejkry" a to já nejsem. Spíše mám podezření, jestli Joel Schumacher neměl něco proti Batmanovi a nechtěl se mu takto pomstít, jinak nevím.(31.8.2006)

Já teda nevidím nijaký extra rozdíl v tomhle díle a v těch předcházejících. Proto se divím takovému propadu v hodnocení. Chvílemi se člověk opravdu pobaví, nesmí se samozřejmě dívat na logičnost. Ta by se tam hledala marně. Jediný problém bych viděl v dosazení Clooneyho do role Batmana, na ní se totiž vůbec nehodí.(17.1.2014)

• Psema

Shit, shit, shit. Jestliže předchozí díl měl aspoň trochu rozumu a slušný scénář, tak tohle nemá ani jedno. Příběh je idiotský a vyjadřuje zřejmě scénáristovo IQ houpacího koně, jelikož takhle hloupý příběh a blbé dialogy jsem snad ještě neviděl. K tomu obsazení je taky nic moc. Clooney vypadá jak úchyl, Uma mě taky zrovna nedostává, O´Donnel hraje ještě hůř než minule a to jsem si myslel, že hůř už to ani nejde a k tomu uřvaný Arnold... Bože chraň nás před takovými filmy. Jediným světlým bodem je Alicia Silverstone, na kterou se dobře dívá a i když nechápu proč Batman dostává nové parťáky, tak ji vítám s otevřenou náručí. Stylizace je pořád stejná, neonová, akorát asi přibylo ještě více colorizace, což vytváří absolutní paskvil, kterému nedám odpad jen proto, že mám rád Batmana a chci ho před takovou potupou ušetřit. Takže moc děkuju Joeli, že si zničil skvělý komix.(17.6.2006)