Nevím, co je na Batman a Robin tak závadného, že se tady tolik nelíbil. Mně přišel v pohodě, a kdyby se přidalo více stylové akce, tak bych neváhal hodnocení zvednout. Clooney byl v té době relativně nepříliš známý a neokoukaný herec, s tehdy oblíbeným Chrisem O´Donnellem, vytvořili dobré duo. Herečky, jako Uma Thurman a Alicia Silverstone, nebyly také vůbec k zahození. A hlavní hvězda filmu Arnold Schwarzenegger se sice do filmu nehodil, ale bylo vidět, že ho role bavila. Zajímavě to režijně pojal veterán Joel Schumacher, který stavěl na velkolepé barevné stylizaci a bombastických akčních scénách. A stejně žádný filmový Batman nedosahuje kvalit comicsu.(9.11.2010)

V tomto filmu nastala někde chyba.Nyní se jí pokusím najít. Triky a akce jsou asi nejlepší z batmanů.Ledová atmosféra skvěle mrazí v zádech než se oběví herci.Tohle vše je v pořádku.A teď herci. Všichni herci aniž nepředvádějí oscarové výkony jsou celkem sympatičtí,ale režisér měl ubrat některé postavy.Takhle se děj rozvětvuje do několika linií a mnoho důležitých postav zde kvůli tomu není propracováno.Vždyť si to vemte.Čtyři padouši,tři hrdinové,Alfred,Gordon,doktoři z Waynovi továrny z batmana navždy,kteří tady jsou u toho teleskopu,Julia Madison(která zde hraje pouze v pozadí a to by měla být hodně výrazná,protože to má být budoucí Batwoman),drbna Gerta a dokonce i ten pes zde má svou miniroli. Co se týče Arnieho,ten zde střílí hlášky jako v klasickém Arniefilmu,hraje docela dobře,ale má to háček. Jakmile mu není vidět do obličeje,hraje ho dublér(hlavně v osobních soubojích)což nechápu proč.To neumí dělat jako že mlátí? Vždyť už se to musel za ta léta u filmu naučit! V osobních soubojích však selhávají všichni herci.Prostě je pokaždé vidět že nemlátí,nebo při ráně schválně odskočí-to je ten největší problém batmana a robina!Ale když pominu tyhle neschopnosti herců v bojích,dobře jsem se bavil a tak ho nebudu úplně zavrhovat.(27.5.2006)

• Nin

Šílenost. Nebudu to rozpitvávat, ale tohle je prostě šok, protože Batman navždy byl mizerný, ale ještě lehce připomínal předchozí dva vydařené Batmany. Jenže tohle je úplně jiný případ. Tady nejde tolik o bradavky na kostýmech, ale o to, že Batman a Robin je béčková pohádka pro děti. Opravdu. Kdyby to všechno bylo kreslený a dávali to na dětským kanálu, tak nikdo ani necekne, ale takhle navázat na slibně rozjetou filmovou sérii se prostě nedělá. Policajti padají na zem se "švist" a "žďuch", všichni příšerně přehrávají, triky a bojové scény jsou místy tragické. Přidám už jen dva postřehy - 1) Batman od George Clooneyho je první, který nemění hlas při přechodu do masky, takže místo klasického bručení má Batman kňouravej Clooneyho hlas. 2) Z jednoho z největších borců v Gothamu - komisaře Jima Gordona - tu Schumacher udělal tlustýho tupýho nadrženýho poldu. Schumacher už má v pekle rezervačku. Každopádně když se přepnete na mód "koukám na šílenou dětskou taškařici", tak to místy zábavný je. Jako pokračování Batmanů od Burtona je to ovšem tragédie (a dá se říci i urážka) epických rozměrů. Ale pro děti ok... (3/10)(24.12.2009)

• Enšpígl

To by mě zajímalo jestli já jako Batman bych byl trapnější než tenhle film? Chris O'Donnell je herec ? Ale ne to bude nejspíš apríl.Konec filmu je asi jen pro "skutečné fajnšmejkry" a to já nejsem. Spíše mám podezření, jestli Joel Schumacher neměl něco proti Batmanovi a nechtěl se mu takto pomstít, jinak nevím.(31.8.2006)

• Gemini

Ach jo, tady zjevně někdo nepochopil, že už to stačilo.....teda ono to stačilo i před Batman Forever, který už s comicsovým noir kouzlem prvních dvou Batmanů neměl společného takřka nic kromě trademarku:)....a ono je to i se svojí kýčovitou barevností zase zpátky, ten Schumacher je snad nepoučitelnej!!!! Snaží se uchopit legendu vlastním způsobem, ale výsledek je, mírně řečeno, ale co, řekněme si to na plnou hubu, k zblití....a nezachrání to ani superhvězdy...jediné opravdové klady tak představují holčičkovitost Aliciy Silverstone a s gustem sehraná "nerdy" aktivistka Uma Thurman. 40%, a to jen když mám lepší náladu.(20.2.2003)