Já teda nevidím nijaký extra rozdíl v tomhle díle a v těch předcházejících. Proto se divím takovému propadu v hodnocení. Chvílemi se člověk opravdu pobaví, nesmí se samozřejmě dívat na logičnost. Ta by se tam hledala marně. Jediný problém bych viděl v dosazení Clooneyho do role Batmana, na ní se totiž vůbec nehodí.(17.1.2014)

• Phobia

Skvělý příklad hollywoodské demence. Hercům museli asi hodně, HODNĚ zaplatit, aby se k něčemu tak trapnému propůjčili, jinak to nechápu - tolik slavných jmen a takový ostudný filmový průser. Kdyby za ten rozpočet radši odchytili a kastrovali toulavé kočky celého světa nebo udělali něco podobně užitečného pro lidstvo... Joeli, Joeli, Tvé filmy sice mají kolísavou úroveň, ale obvykle oscilují mezi průměrem a skvělými kousky. Tak proč taková hnusná, smrdutá kaňka ve Tvé jinak přijatelné filmografii? Hvězdičku za to, že jsem tu hovadinu viděla celou a nepozvracela se (to jsem byla mladší a hloupější - dnes už bych si postavila kýbl vedle křesla). Možná jsem si trochu ucvrnkla smíchy - hlavně při kreacích pana guvernéra:-). 19%(13.1.2009)

• Rominator

Zajímavost: Batman a Robin je jedním ze čtyř filmů, kde spolu hráli Ralf Moeller a Sven-Ole Thorsen, kteří jsou dobří přátelé. Dalšími snímky jsou Statečný bojovník (1995), Ostrá parta (1997) a Gladiátor (2000).(17.4.2011)

• GilEstel

Tohle není nic než Američany vykradený Mrazík. Pozor SPOILER: Jde takhle Árnie domu z nákupu. Má novou uniformu od Cyberdyne Systems, tak si v dobré náladě prozpěvuje. „Vyrostla krásná jedlička tam mezi modříny, zelená byla celičká od jara do zimi….Zelená byla celičká……Ale ale. Co je to tu za nepořádek??“ prrrrrr A mrakodrap je krásně zasněženej……Pak za rohem na Broadway potká Umu. „ Drž hubu dědku!!! Nevidíš, že mrznu?“ Zařve Puma necitlivě. A spustí svým koloraturním sopránem. „Róóóóózvíjej se poupááátkoóó. Néééjkrásnější z květůůůů…..“ Je jasný, že tenhle střet nedopadne dobře. Doporučuji všem milovníkům pláštíkových komiků. 20%(22.9.2016)

Dalo se to cekat, Schumacher proste neni Burton a ctvrta variace na podobne tema, tj. hrdina vs. zloduch, nemohla prinest nic moc noveho a to co bylo na predchozich dilech fajn, se tu povedlo zmrsit. Ale presto musim rict, ze az zas takovej prusvih to neni, jak to podle hodnoceni vypada. George Clooney hraje Batmana asi ze vsech nejhur, ale presto si ho pamatuju vic nez Kilmera. Bohuzel tenhle dil uz zacina bejt preplacanej, hlavne co se hrdinu tyce. Beru jeste Robina, i kdyz, cim min je videt, tim lip, ale dat sem jeste Batgirl, to je neco strasnyho. Opet se projevila Schumacherovo uchylka, takze se muzeme "tesit" na zabery na zadky a bradavky na oblecich. Triky se sice zlepsily, ale mozna to je spis na skodu, protoze je tu od vsemoznejch zablesku a neonu vse az moc barevne. Aspon, ze zaporaci nejsou nejhorsi. Thurman je jako vzdy sexy a Arnold vypada cool, i kdyz udelat ho vic ve stylu Robocopa, bylo by to lepsi a byl by mozna vypadal vic zle. Ale ty jeho poskoci byli k smichu. Navic mi prislo, ze tohle je spis trochu komedie a to by se v pripade temneho rytire Batmana stat nemelo. Jednoznacne nejhorsi dil serie, kterej je sice zabavnej, ale uz nema moc spolecnyho s Batmanem a jde spis o veselej dobrodruznej film pro celou rodinu. Slabsi 4*.(1.2.2005)