Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hellstruck
  **

  Barvičkami hýřící fraška pro děti. Když film pojmete takhle, je to koukatelné. Na tomhle filmu mne nejvíc mrzí, že herci působili, jako kdyby se dohodli, že to bude propadák a předem to vzdali. Clooneymu právem náleží nálepka "nejhorší Batman", celou dobu koukal do země a ani se nesnažil. Vypadal, že své účasti litoval už od začátku. Uma Thurman šíleně přehrávala, až z toho bolely oči. Alicia Silverstone jako Batgirl? Příšernost a kýč v čele s neherečkou. Ta bloncka prostě hrát neumí. Paradoxně překvapil Arnold, který si svoji šílenou roli viditelně užíval. Ovšem jediný skutečně kvalitní výkon podal Michael Gough jako Alfred, dvě hvězdičky hlavně pro něj!(23.2.2019)

 • SeBig
  *****

  Pro mě naprostá nostalgická klasika, barevný neonový město, Švarcík jako záporák co chce všechno zmrazit, Thurman co dává polibky smrti, Robin a sexy batgirl a jak je Batman aka Clooney dobrej, super 90s soundtrack a parádní vtipný hlášky jako ,,zdravíčko jsem batman". Miluju tohohle Batmana a nikdo mi to nezkazí ani neveme. Schumacher dělal nejlepší a nejzábavnější Batmany...ta pohádková barevnost.. ty kostýmy (až na ty bradavky) noaco.. prostě komiks.(30.3.2012)

 • Kaka
  **

  Oproti prvním dílům z toho režisér udělal jen směšnou frašku s dobrými triky a hvězdným obsazením. Atmosféra je pryč a temnost taky. Děj je pro smích, ale na druhou stranu George Clooney je ok, O'Donnell mě osobně v roli Robina sedí a je tam taky krásné ženské duo Thurman, Silverstone. Schumacher tuhle Batmanovskou serii nicméně téměř zabil.(6.11.2003)

 • igi B.
  ***

  Sic s odřenýma ušima, ale přesto dám tři netopýří hvizďáky. Není to sice zdaleka tak dobré jako Batmani mistra Burtona nebo o něco slabší Ušatec Navždy, ale ač nejsem fanynek do komixů - natož Netopejrů - vcelku kvituji s povděkem a nemám důvod tenhle díl nějak zavrhovat. Prostě zase jen tak chvílemi zábavné, chvílemi efektní, chvílemi milé, chvílemi pitomé... Prostě hollywoodské... Nic víc. . . . No a co. Proč tolik hysterie? Poison Ivy je rozkošná a jasně že ta Batmanda tam nemusela za každou cenu být, ale... Blablabla... Průměrný americký zábavný komixový film. Průměrné hodnocení. S odpadem se musíte rochnit v jiné žumpě. Ach ty mindráky...(14.10.2005)

 • SNCIS
  *****

  George Clooney jako postarší Batman, Arnold Schwarzenegger jako chladný Mr. Freeze, Uma Thurman jako mrška Travička Ivy, Chris O'Donnell jako mladý Robin a Alicia Silverstone jako sexy Batgirl. Skvělé herecké obsazení, slušná režie a znovu výborně napsaný scénář. Hlášky: Mr. Freeze: "Ledový muž přichází." / (Batman po vstupu do vykrádaného muzea.) "Ahoj, jsem Batman." / Robin: "Chci taky auťák. Na ty holky letěj." Batman: "Už vím, proč je Superman sám." / (Batman s Robinem zjistí, že Travička Ivy není tak hodná holka, jak se zdálo.) Robin: "Takže jsme se zamilovali do zloducha?" Batman: "Zlá možná je, ale duch rozhodně ne." - 90%.(9.4.2017)

 • - Natáčelo se od 12. září 1996 do 27. ledna 1997 v Kalifornii, Vermontu, Texasu, Kanadě a ve Vídni. (Varan)

 • - Během honičky v Gothamu si lze všimnout, že jedna z oněch velkých soch ve městě náramně připomíná sovětskou plastiku zvanou Matka vlast volá. Jde o sochu ženy v rozevlátém rouchu a se zdviženým mečem v ruce. Skutečná socha stojí od roku 1959 nad Volgogradem jako památník bitvy o Stalingrad. (fifox)

 • - Julia Roberts, Sharon Stone a Demi Moore byly zvažovány pro roli Poison Ivy. (Karlos80)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace