• Nin

Šílenost. Nebudu to rozpitvávat, ale tohle je prostě šok, protože Batman navždy byl mizerný, ale ještě lehce připomínal předchozí dva vydařené Batmany. Jenže tohle je úplně jiný případ. Tady nejde tolik o bradavky na kostýmech, ale o to, že Batman a Robin je béčková pohádka pro děti. Opravdu. Kdyby to všechno bylo kreslený a dávali to na dětským kanálu, tak nikdo ani necekne, ale takhle navázat na slibně rozjetou filmovou sérii se prostě nedělá. Policajti padají na zem se "švist" a "žďuch", všichni příšerně přehrávají, triky a bojové scény jsou místy tragické. Přidám už jen dva postřehy - 1) Batman od George Clooneyho je první, který nemění hlas při přechodu do masky, takže místo klasického bručení má Batman kňouravej Clooneyho hlas. 2) Z jednoho z největších borců v Gothamu - komisaře Jima Gordona - tu Schumacher udělal tlustýho tupýho nadrženýho poldu. Schumacher už má v pekle rezervačku. Každopádně když se přepnete na mód "koukám na šílenou dětskou taškařici", tak to místy zábavný je. Jako pokračování Batmanů od Burtona je to ovšem tragédie (a dá se říci i urážka) epických rozměrů. Ale pro děti ok... (3/10)(24.12.2009)

• Enšpígl

To by mě zajímalo jestli já jako Batman bych byl trapnější než tenhle film? Chris O'Donnell je herec ? Ale ne to bude nejspíš apríl.Konec filmu je asi jen pro "skutečné fajnšmejkry" a to já nejsem. Spíše mám podezření, jestli Joel Schumacher neměl něco proti Batmanovi a nechtěl se mu takto pomstít, jinak nevím.(31.8.2006)

"UDĚLÁM Z TEBE KOMPOST." Stejná fraška se zuřivě přehrávajícími herci, okázale blbými hláškami a krásně komiksovými akčními scénami (honička po obří soše, boj o teleskop) jako BATMAN NAVŽDY. Komu se už minule nelíbil neonový vizuál, toho definitivně dorazí Arnoldovy ve tmě světélkující zuby. Clooney je v roli Bruce Waynea totálně bezradný, ale záporácké duo je tentokrát o poznání zábavnější (Umu Thurman nemusím, ale tady je božská) a jako třešnička na dortu sladká Alicia Silverstone. Ke štěstí mi chybí jen polibek mezi Poison Ivy a Batgirl.(9.1.2003)

• dr.horrible

Aby som tak zacitoval z filmu Fanboys: "...toto je najväčšia blbosť,akú som videl,odkedy má Batman na kostýme bradavky!" Tento film tu už zdrbal asi každý a pôvodne som ani nechcel nejako výrazne hateovať,ale proste si nepomôžem; Tak dobrý režisér a takúto sračku natočí?!On nepotrebuje iba zopár producentov,čo by mu dýchalo na chrbát;on potrebuje minimálne nožík pod krk!A keď ani to nie,aspoň nech spraví službu sebe aj nám a už nikdy nerieši projekty s rozpočtom na 40-50 miliónov dolárov!Prosííím!(23.8.2012)

• Kordus

Kvůli školní studii jsem se na tuhle hrůzu odhodlal podruhé podívat a musím změnit názor. Původně jsem filmu dával jednu hvězdičku, protože v mých 14 letech mi některé scény přišly celkem zábavné, ale teď už je to čistý odpad. Je to hodně špatné, což by zase tak nevadilo, kdyby ruku v ruce nešla i nuda.(18.10.2004)