Nastala chyba při přehrávání videa.
 • igi B.
  ***

  Sic s odřenýma ušima, ale přesto dám tři netopýří hvizďáky. Není to sice zdaleka tak dobré jako Batmani mistra Burtona nebo o něco slabší Ušatec Navždy, ale ač nejsem fanynek do komixů - natož Netopejrů - vcelku kvituji s povděkem a nemám důvod tenhle díl nějak zavrhovat. Prostě zase jen tak chvílemi zábavné, chvílemi efektní, chvílemi milé, chvílemi pitomé... Prostě hollywoodské... Nic víc. . . . No a co. Proč tolik hysterie? Poison Ivy je rozkošná a jasně že ta Batmanda tam nemusela za každou cenu být, ale... Blablabla... Průměrný americký zábavný komixový film. Průměrné hodnocení. S odpadem se musíte rochnit v jiné žumpě. Ach ty mindráky...(14.10.2005)

 • klerik
  **

  Joel Schumacher a jeho zvrátený zmysel pre štýl a akciu. Temnota je dávno preč a ostáva popcorn... Nezvládnuté parodovanie nahlodávalo už predošlý BATMAN NAVŽDY, ale tu už tvorcovia prestrelili a vôbec nepochoili temnú stránku netepierieho muža... Clooney ako hláškujúci a usmievavý hrdina vôbec nefunguje...(13.1.2006)

 • Legas
  **

  Jednoznačná guilty pleasure záležitost!! Nevím, jak se to Schumacherovi povedlo, ale první půle Batman Forever šlape jako hodinky, což lze říci i o Batman a Robin, ale s tím, že zatímco lze první půli Forever brát s velkou porcí komiksové nadsázky relativně vážně a jsou tu velice fajnové hlášky a akce, tak prvních 40 minut Robina naopak funguje jako nechtěný nášup směšných scén. Schumacher se dostává až k poetice Batmana ze šedesátých let, kdy jednotlivé věci (kromě Batbomby) raději nepojmenovává, ale jsou tu. Takže když jsou potřeba Batbrusle, tak je prostě ten latexový chlapík rázem má. Myslím, že film velice dobře zachycuje sešitovou komiksovou poetiku od přemrštěné akce, šílených kulis přes veršující Poisen Ivy, až po velice nevtipně hláškujícího a správně sešitově střeleného Mr. Freeze v podání neodolatelně modrého Arnolda Schwarzeneggera. Je zvláštní, že tenhle rakouský svalovec se poprvé v životě snaží hrát. Je absolutně zjevné, že mu to nejde, ale kupodivu je na tom lépe, než hašteřící Uma Thurman. Nedával bych to ani za vinu hercům - ti se zřejmě velice přesně drželi pokynů pana režiséra a udělali tak svou celoživotní chybu. I když spojení dvou padouchů - Poison Ivy a Mr. Freeze - je docela kostrbaté, na jejich šílenství je příjemnější pohled než na Riddlera a Two-Face v předchozím Batmanovi. O to hůř se dívá na George Clooneyho. Jak Bruce Wayne, tak jeho nezvykle civilně hovořící Batman - obě tváře vypadají značně nevěrohodně a nudně. Pak tu máme do gulášku Batgirl. Ta přichází na řadu až v té druhé, tragické půli filmu, která je už tak špatná, že ani není zábavná. Opět přichází na řadu stříbrné disco-kostými, opět je závěr nijaký, ovšem jak Batman moralizuje Mr. Freeze, to byla docela síla. Čekal jsem, že se BatClooney otočí na kameru a vzkáže něco dětem. A pro ty je také celý tenhle cirkus zřejmě určen. Je dobře, že Nolan Batmana pojal jako Temného rytíře, Schumacher totiž dělá z Batmana sešitového Spider-mana, což mu jde sice skvěle, ale náš ušatý mstitel se tak ocitá trochu jinde, než bychom jej chtěli mít.(27.8.2008)

 • GilEstel
  *

  Tohle není nic než Američany vykradený Mrazík. Pozor SPOILER: Jde takhle Árnie domu z nákupu. Má novou uniformu od Cyberdyne Systems, tak si v dobré náladě prozpěvuje. „Vyrostla krásná jedlička tam mezi modříny, zelená byla celičká od jara do zimi….Zelená byla celičká……Ale ale. Co je to tu za nepořádek??“ prrrrrr A mrakodrap je krásně zasněženej……Pak za rohem na Broadway potká Umu. „ Drž hubu dědku!!! Nevidíš, že mrznu?“ Zařve Puma necitlivě. A spustí svým koloraturním sopránem. „Róóóóózvíjej se poupááátkoóó. Néééjkrásnější z květůůůů…..“ Je jasný, že tenhle střet nedopadne dobře. Doporučuji všem milovníkům pláštíkových komiků. 20%(22.9.2016)

 • Shakers
  **

  Keby to bola komédia pre deti tak by to bolo dobré. Čo je toto za Batmana? Kde je ta Batmanovská temná atmosféra? Jednoznačne najhorší z Batmanov, vždy krútim hlavom keď si spomeniem na BatClooneyho a jeho Batkartu, či Mr. Freezenegnera. O O'Donnellovi a Silverstone ani nehovorím. Keď už s toho spravili takú komédiu aspoň to tak mohli aj dokončiť. 30% - 2*(30.7.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace