Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LiVentura
  ****

  ..tak děsivě jednoduše bych to neodsuzoval, jedná se o nejméně zvládnutý film celé úspěšné série, ale originalita scénáře tady je i navození děsivě temné atmosféry města Gotham. Co není dopracováno je však zvukové pozadí celého snímku, na čemž dosti padají akční scény, celkově vzato tím film velice ztrácí, ale nezatracujme, dobrý Clooney i Arnold ve svých rolích, hudba Elliota Goldenthala, skvělá a padnoucí. Celková "méněvýraznost" mi dává k činu čtyřhvězdí...(24.12.2006)

 • igi B.
  ***

  Sic s odřenýma ušima, ale přesto dám tři netopýří hvizďáky. Není to sice zdaleka tak dobré jako Batmani mistra Burtona nebo o něco slabší Ušatec Navždy, ale ač nejsem fanynek do komixů - natož Netopejrů - vcelku kvituji s povděkem a nemám důvod tenhle díl nějak zavrhovat. Prostě zase jen tak chvílemi zábavné, chvílemi efektní, chvílemi milé, chvílemi pitomé... Prostě hollywoodské... Nic víc. . . . No a co. Proč tolik hysterie? Poison Ivy je rozkošná a jasně že ta Batmanda tam nemusela za každou cenu být, ale... Blablabla... Průměrný americký zábavný komixový film. Průměrné hodnocení. S odpadem se musíte rochnit v jiné žumpě. Ach ty mindráky...(14.10.2005)

 • Nin
  **

  Šílenost. Nebudu to rozpitvávat, ale tohle je prostě šok, protože Batman navždy byl mizerný, ale ještě lehce připomínal předchozí dva vydařené Batmany. Jenže tohle je úplně jiný případ. Tady nejde tolik o bradavky na kostýmech, ale o to, že Batman a Robin je béčková pohádka pro děti. Opravdu. Kdyby to všechno bylo kreslený a dávali to na dětským kanálu, tak nikdo ani necekne, ale takhle navázat na slibně rozjetou filmovou sérii se prostě nedělá. Policajti padají na zem se "švist" a "žďuch", všichni příšerně přehrávají, triky a bojové scény jsou místy tragické. Přidám už jen dva postřehy - 1) Batman od George Clooneyho je první, který nemění hlas při přechodu do masky, takže místo klasického bručení má Batman kňouravej Clooneyho hlas. 2) Z jednoho z největších borců v Gothamu - komisaře Jima Gordona - tu Schumacher udělal tlustýho tupýho nadrženýho poldu. Schumacher už má v pekle rezervačku. Každopádně když se přepnete na mód "koukám na šílenou dětskou taškařici", tak to místy zábavný je. Jako pokračování Batmanů od Burtona je to ovšem tragédie (a dá se říci i urážka) epických rozměrů. Ale pro děti ok... (3/10)(24.12.2009)

 • Radyo
  odpad!

  Každý, kdo dal tomuhle filmu byť jen 1 hvězdičku, musel být pod vlivem sedativ. Tahle blitka je jedna z největších hovadin všech dob, a distributor by měl vracet peníze ze vstupného za to, že lidi včas nevaroval před případným poškozením mozku z přívalu krávovin. Arnolda tam mohli klidně domalovat, protože i jeho fotka by to zahrála líp. Uma Thurman byla sice sexy, ale vytáhla ten film pouze ze sub-odpadu do odpadu. O'Donnell v předchozím díle ještě alespoň naznačoval nějaké herectví, ale v tomhle hrál asi jako by byl dva roky po smrti. Ještě jakž takž dopadla Alicia Silverstone, ale opravdu musí mít Batman v každém dalším díle dalšího pomocníka ? To už je z něj taková troska, že si nevystačí sám ? Odpovím si - ano, je z něj troska a proboha, už netočte dalšího, protože při tom sestupném tempu (respektive pádu) úrovně by další díl nemuseli přežít ani pokusní šimpanzi při předpremiérové projekci. Říkám STOP jednou provždy !(22.7.2002)

 • Kaka
  **

  Oproti prvním dílům z toho režisér udělal jen směšnou frašku s dobrými triky a hvězdným obsazením. Atmosféra je pryč a temnost taky. Děj je pro smích, ale na druhou stranu George Clooney je ok, O'Donnell mě osobně v roli Robina sedí a je tam taky krásné ženské duo Thurman, Silverstone. Schumacher tuhle Batmanovskou serii nicméně téměř zabil.(6.11.2003)

 • - Na budově muzea je napsáno „Gotham Musem of Art“, te „Gothamské muzeum umění“. Součástí sbírky je však také patří dinosaurus. (Pepy)

 • - Během natáčení navštívil George Clooney svoje přátele ze seriálu Pohotovost (1994), oblečený do svého batmanovského kostýmu. (akisha)

 • - Když Joel Schumacher zjistil, že film na fanoušky neudělal kýžený dojem, natočil krátké video, ve kterém se za to fanouškům omlouvá. (x_silver)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace