Reklama

Reklama

Záhady temné džungle

(TV seriál)
  • Itálie Misteri della giungla nera, I (více)
Dobrodružný
Španělsko / Itálie / Francie / Německo / Rakousko, 1991, 300 min

Obsahy(1)

Natočeno podle literární předlohy Emilia Salgariho, autora populárního Sandokana.Odvážný bojovník Kammamuri v podání Kabira Bediho, slavného předtavitele Sandokana, zachrání z hořícího paláce, zapáleného nepřáteli, malého prince Tremala Naika. Žije s ním v džungli, učí ho znát základy přírody a vychovává ho jako obyčejného rybáře. Tremal Naik žije v harmonii s přírodou, jeho největším přítelem je tygří mládě Dharma. Osud však na mladého prince chystá další zkoušku - přivádí mu do cesty půvabnou mladou dívku Adu, dceru britského důstojníka. Kammamuri pro ni riskuje život a zachrání ji před hadím uštknutím. Adina rodina nešetří vděkem. pro místního Mahárádžu Chandru Singha je však tento čin podle staré legendy významným znamením - bílé dítě zachráněné před uštknutím se stává poslem Bohyně Kálí, která znovu uvede v život sektu Tágů. Mahárádža unáší Adu a vězní ji v tajemném chrámu uprostřed džungle. Po deseti letech již její rodina ztratila jakoukoli naději ma její nalezení. Jako zjevení se však dvacetiletá Ada objevuje jednoho dne v hloubi džungle před Tremalem Naikem. A opravdové dobrodružství teprve začíná... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

Gig 

všechny recenze uživatele

Co se vám vybaví, když se řekne Emilio Saligari? Autor dobrodružných knížek z Malajsie, Indie čí Karibiku. A tak se každému vybaví Černý korzár, Sandokan čí Kamamuri. Všechny tyto postavy mají jednoho jmenovatele - Kabir Bedi. A právě Kabir Bedi tentokrát opustil Sandokana a zahral si jeho přítele Kamamuriho. Opět tu máme Indii, opět tu máme džungli a vše co k tomu patří. Navíc napínavý příběh Kamamuriho, Tremalnaika a jedné blonďaté slečinky. ()

Tayen 

všechny recenze uživatele

Televizní dobrodružný seriál, který jsem viděla jednou a moc se mi líbil. Dobrá výprava, Kabir Bedi, indická příroda minulého století, pověry a obětování; příjemný koklejl, na televizi nadprůměrný. ()

Reklama

Galerie (11)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama