poster

Zemřít mladý

 • USA

  Dying Young

 • slovenský

  Zomrieť mladý

Drama / Romantický

USA, 1991, 107 min

 • Petrus1
  **

  Další film, na kterej sem se dívala jen kvůli Vincentovi. A čekala sem na něj skoro hodinu (se divím, že sem to vůbec vydržela). Další film, ve kterým hraje s mojí neoblíbenkyní Roberstkou (doufám, že poslední). Další nudnej, romanickej film, kterej chce hrát na city diváků. Na moje teda ne. Mne to prostě nebaví - romantinka se zubící se Julií. Ještěže tady aspoň Vinc vypadá k světu - rifle, roztrhaný triko, mikina, opasek s nářadím - takový týpky mám ráda ;-) Toť vše pozitivní, co sem na tom shledala. Takže můžu si odfajfknout další film s Vincem, kterej už vidět nemusím (ještě štěstí, že to bylo v tv a já se nemusela zatěžovat stahováním :-D)(4.1.2011)

 • danielosbourne
  **

  Snad poprvé, kdy jsem měl lepší pocit z traileru než z filmu. To že jde už o ohrané téma je bez diskuzí...ale přesto se z tohoto filmu dalo vymáčknout mnohem víc. Mám rád když si film pohraje s emocemi diváka. Ale tady se nevystřídala ani jedna z emocí. Spíše jen pokukování po hodinách, kdy to úmorné natahování skončí.(9.7.2011)

 • blackrain
  ****

  Smrt si bohužel nevybírá a klidně si příjde pro mladého člověka, který má ještě celý život před sebou. Život je krátký a proto si ho musíme vážit. Neměli bychom ho jen tak promrhat. Člověk je schopen udělat cokoliv, aby mohl být s tím koho miluje a obětovat mu vše, i kdyby to bylo jen na krátkou dobu. Příběh vás zasáhne svou lidskostí.(9.6.2009)

 • baaaja
  ***

  Neřikám že to byla nějaká bomba, ale koukat se na to určitě dá. Už od začátku jsem měla takovej pocit, že to neskončí zrovna šťastně a tak mě docela překvapil ten otevřený konec.. určitě je lepší, že Viktor (Campbell S.) nezemřel, protože takhle je to průměrná komedie a kdyby to skončilo hůř, tak to bude jen podprůměrné drama..(14.2.2007)

 • kingik
  ***

  Hilary opustí nevěrného milence a uchází se o místo domácí ošetřovatelky v exkluzivní čtvrti. Bohatý obchodník ji sice odmítne, ale jeho 28 letý syn Viktor, léčící se na leukémii, chce, aby u něj dívka nastoupila. Hilary má jen chabé ošetřovatelské zkušenosti a prožívá chvíle nejistoty a strachu. Nakonec se s pacientem spřátelí, a když jí Viktor nabídne, aby s ním odjela na pár dní na venkov, souhlasí a zamiluje se do něho. Film to není špatný, ale nedá se mu upřít jistá povrchnost.(3.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace