Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Student medicíny na chicagské universitě Nelson Wright se podrobí odvážnému pokusu. Přivede se do stavu klinické smrti, aby zjistil, zda existuje něco jako posmrtný život. Na pokusu s ním spolupracují jeho přátelé, výzkumnice Rachel, student David, notorický sukničkář Joe a kronikář Randy. Nelsonovi se po úspěšném pokusu, který má za následek noční můry, zbystří smysly. Ostatní následují jeho příkladu. Klinická smrt v nich vyvolává dávné vzpomínky a viny a nutí je korigovat vlastní život i za cenu jeho ohrožení. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (359)

Bachy 

všechny recenze uživatele

Tak a teď jděte a chovejte se dobře ke všem, protože svědomí si vás nakonec najde. Hrozně moc se mi líbil nápad, ale nesedla mi Julia a zpracování. Hudbu jsem skoro nevnímal a všechno bylo až moc tmavé. Tím myslím i podružné scény, které s příběhem moc nehýbaly. Naopak Sutherland a Bacon byli úžasní. Přemýšlel jsem o 4řech hvězdách, ale přeci jen to chvílema nudilo dost. ()

classic 

všechny recenze uživatele

Jestvuje ďalší život po živote ? Posmrtnosť ? Klinická smrť ? Všetko samé otázky, ktoré by radi zodpovedali mladí ľudia, študujúci medicínu, kde traja páni a jedna slečna - + dopisovateľ, čo sa aktívne nezúčastňuje tohto EXPERIMENTU, skôr pasívne, síce je svedkom prebiehajúcich, nebezpečných udalostí, ale dá sa povedať, že keď vidí, čo s nimi robia tieto „hokusy - pokusy“ , tak už ani nezostane voľný čas - vyskúšať to, tak prvý pán na holenie, Nelson, to celé vymyslel, a tak pôjde ako prvý, pričom pár kandidátov, sa už hlási - zakúsia určitú zástavu s-r-d-c-a, aby sa behom pár minút ocitli v “tuneli” , pomocou ktorého vkročia do raja, hm... , tak by to malo byť vo väčšine reálnych prípadov, ktoré sa stali, čo ich prezentovali hlavní zúčastnení, hrdinovia tohto filmu, budú mať trošku iné starosti, ako leňošenie, kdesi na krásnej pláži, namiesto toho sa budú musieť, zväčša, najmä, pekne - krásne popasovať s minulosťou, „alebo pri sledovaní jednej z postáv, som si predstavil - príklad typického sukničkára Jacka Nicholsona, čo ho bude neskôr očakávať, keď skončí účinkovanie v pozemskom svete” ... Hráči so smrťou, sú de - facto, prvým väčším hollywoodskym filmom Joela Schumachera, vtedajšieho špecialistu na vytváranie dobrých filmových thrillerov ! Alebo lepšie povedané - do budúcna. Zahrali si v ňom, vtedy dobrí herci, na čele so SEXY 23 ročnou Júliou Roberts, ktorá mala za sebou už Pretty Woman, a pred sebou sľubnú kariéru. Sutherland a Bacon, sú štandardní, slaninka, o čosi lepší a výraznejší, Baldwin, v podstate o ničom ! Najviac chcem, ale aj tak vychváliť kameru - holandského profesionála Jana de Bonta, ktorý je lepší kameraman, ako režisér ! Určite si pozrite originál FLATLINERS, ako nových, čo sa vrátili po 27. rokoch, kde si veľmi myslím, že to nestojí, ani za fajku z dymu !!! ? ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Nehodlám umírat. Zaklepu na smrt, dostanu odpověď." Na téma klinické smrti jsem velkým odborníkem, neboť klinicky umírám každý měsíc a občas zemřu i opravdově. Přesto se mi nikdy před očima nepromítl celý můj život, nikdy jsem neviděl světlo na konci tunelu a dokonce tam nestojí ani ten tunel. Jsou tam jen hříchy minulosti a kdyby se mě na to experimentující medici zeptali, tak bych jim to za dva klystýry řekl. Jenže oni se nezeptali, takže jsem si s nimi mohl užít to odcházení a vracení do života, občas nechat vstát nějaký ten chloupek na zádech a dumat o tom, jestli mi má nesmrtelnost nebrání v nějakém adrenalinovém zážitku. ()

viperblade 

všechny recenze uživatele

Jedním slovem - skvělé! Podle mého tento film moc nezestárnul, protože mě dokázal i dnes, (to je 19 let od jeho vzniku), pohltit, trochu i vystrašit a hlavně přibít do křesla na celé 2 hodiny. Myslím, že Joel Schumacher se za tenhle film nemusí vůbec stydět, protože pro mě je to spolu s 8 MM a Telefonní budkou vrchol jeho režijní kariéry. ()

Ivoshek 

všechny recenze uživatele

Mysteriózní film se zajímavým námětem, napínavou první půlkou a místy nelogickým dějem. Je fakt škoda, že si scénáristi nedali víc práce, protože při tomhle obsazení by asi nebyl problém to zahrát. Ze začátku se mi film hodně líbil, a říkal jsem si, že by to mohlo být něco jako 6. smysl. Jenže čím dál víc se začaly ty vidiny a útoky ze záhrobí vyjasňovat, tím blbější mi to celé připadalo. No a pak pozor !!! tohle je asi spoiler !!! ten konec byl tak hloupý, že mi to celý film skoro otrávilo. ()

Galerie (82)

Zajímavosti (17)

  • Dave Stewart so skupinou Spiritual Cowboys použil vo svojom videoklipe "Party Town" zábery z filmu, zmienenú skladbu môžeme taktiež počuť aj vo filme. (Raccoon.city)
  • Natáčelo se od 23. října 1989 do 22. ledna 1990 v Illinois a v Kalifornii. (Varan)

Související novinky

Zemřel režisér Joel Schumacher

Zemřel režisér Joel Schumacher

23.06.2020

Ve věku 80 let zemřel slavný scenárista a režisér Joel Schumacher. Tvůrce poslední rok zápolil s rakovinou, nakonec však tento boj prohrál. Schumacher, jenž svoji homosexualitu od počátku kariéry… (více)

PF 2017

PF 2017

31.12.2016

Zažili jsme i lepší roky než 2016. Nejen co do počtu ztráty lidí, kteří přinesli světu něco hezké a hodnotné, či do počtu překvapivých a znejisťujících politických událostí. On ten rok s šestkou na… (více)

Sutherland a noví Hráči se smrtí

Sutherland a noví Hráči se smrtí

09.07.2016

24ka se na podzim vrátí na obrazovky bez Jacka Bauera. Kiefer Sutherland seriál předal novému hrdinovi, který bude mít tvář Coreyho Hawkinse (Straight Outta Compton), a hodlá se věnovat filmové… (více)

Hráči se smrtí, kteří nenávidí ženy

Hráči se smrtí, kteří nenávidí ženy

01.03.2013

Dánský režisér Niels Arden Oplev má bohatou filmografii, ale u nás jej známe zejména díky původní verzi Mužů, kteří nenávidí ženy. A když natočíte film, který mnozí považují za lepší, než je… (více)

Reklama

Reklama