Hráči se smrtí

Flatliners

Hráči so smrťou

Horor / Thriller / Sci-Fi

USA, 1990, 115 min

Mysteriózní film se zajímavým námětem, napínavou první půlkou a místy nelogickým dějem. Je fakt škoda, že si scénáristi nedali víc práce, protože při tomhle obsazení by asi nebyl problém to zahrát. Ze začátku se mi film hodně líbil, a říkal jsem si, že by to mohlo být něco jako 6. smysl. Jenže čím dál víc se začaly ty vidiny a útoky ze záhrobí vyjasňovat, tím blbější mi to celé připadalo. No a pak pozor !!! tohle je asi spoiler !!! ten konec byl tak hloupý, že mi to celý film skoro otrávilo.(20.4.2008)

Klepat na dvířka pánu bohů se nemá, ale tahle myšlenka pro film je velmi působivá. Velký plus vidím v castingu, všechny postavy jsou stvořeny pro tenhle film, každý obličej naprosto pasuje. Výborný námět, průměrná režie Joela Schumachera, ale špatná nebyla. Výborný thriller 90. let, kde jsou patrné nedostatky, ponoření do jiného světa je v režijním podání drobná satira. Námět za milion, ale šlo z toho vytěžit mnohem více. Velká škoda(7.3.2012)

Hezky mysteriózní thriller, místy skoro jako Šestý Smysl:) Tak zas trochu vážně - Joel Schumacher se čas od času ukáže jako hodně dobrý režisér, herecké výkony jsou ucházející a překvapivě se tu i na Willa Baldwina dá dívat:) Když si to spojíte se skvělou hudbou Jamese Newtona Howarda, dá se klidně uvažovat o osmdesátce.(31.8.2003)

RETRO ,,DNES JE DOBREJ DEN NA UMÍRÁNÍ…“ /// U příležitosti novejch Hráčů se smrtí jsem neodolal a šáhnul po osvědčený klasice. I tady totiž (parádní!) parta mediků hledá světlo na konci tunelu. Překvapilo mě, že i po letech má film parádní atmosféru, o kterou se staraj hříchy minulosti, volající po pomstě. Hraje se na sílu odpuštění a přísahám, že mě to baví. Teď jen bacha, aby se nesetmělo… PROČ JSI PŘIŠEL?... a kurva… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Joel Schumacher, Kiefer Sutherland, Julia Roberts, Kevin Bacon, William Baldwin, Oliver Platt. 2.) Věřím, že tam někde něco je! 3.) Thx za titule „ThooR13“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ **(21.12.2017)

Pomerne originálny, skvele obsadený a zahraný, napínavý a miestami aj veľmi sugestívny horor o tom, že s niektorými vecami nie je radno sa zahrávať, a so smrťou už vôbec nie. Hlavným ťahákom bola pre mňa ososbne dvojica Sutherland - Bacon, a trio Roberts, Baldwin a Platt bolo len čerešničkou na torte.(23.7.2013)