poster

Hráči se smrtí

 • USA

  Flatliners

 • Slovensko

  Hráči so smrťou

Horor / Thriller / Sci-Fi

USA, 1990, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Nehodlám umírat. Zaklepu na smrt, dostanu odpověď." Na téma klinické smrti jsem velkým odborníkem, neboť klinicky umírám každý měsíc a občas zemřu i opravdově. Přesto se mi nikdy před očima nepromítl celý můj život, nikdy jsem neviděl světlo na konci tunelu a dokonce tam nestojí ani ten tunel. Jsou tam jen hříchy minulosti a kdyby se mě na to experimentující medici zeptali, tak bych jim to za dva klystýry řekl. Jenže oni se nezeptali, takže jsem si s nimi mohl užít to odcházení a vracení do života, občas nechat vstát nějaký ten chloupek na zádech a dumat o tom, jestli mi má nesmrtelnost nebrání v nějakém adrenalinovém zážitku.(6.1.2017)

 • Bubble74
  *****

  Miluju temné, mrazivé thrillery z lékařského prostředí a miluju Kevina Bacona. Tato kombinace už sama o sobě bohatě stačí na mé subjektivní, vysoké hodnocení. Když je tu navíc originální příběh, opravdu hustá, působivá atmosféra, zmáknutá režie a hlavně bombasticky nadupané obsazení, je jasné, že přestože Flatliners už přicházejí pomalu do let, tak já se vždycky ráda s nimi vydám do té tajemné propasti mezi životem a smrtí, kde naše duše splácí nevyřízené účty.(13.12.2010)

 • Anderton
  ****

  Veľmi originálny námet v sugestívnom spracovaní začínajúceho Schumachera. Mysteriózny príbeh sa odohráva v nereálnych gotických priestoroch univerzity, čo ale dodáva filmu náboj ako z resuscitátora. Páčilo sa mi, že sa režisér pohral aj s vizuálnou stránkou stavu klinickej smrti. Taktiež výborne zvláda hororové pasáže, určite sa budete všetci báť. Scenáristicky mierne nedotiahnuté, ale to sa dá po takom intenzívnom zážitku prepáčiť.(1.6.2012)

 • Tommassi3
  ****

  "Natáhni brka jako hrdina, ne aby ses proslavil !! To je trapný.." Docela by mě zajímalo, o čem se asi celé měsíce zdálo Joelovu jmenovci, který si taky tak rád hrával se smrtí.. Ačkoli tady ani tak nejde o to, co na té druhé straně jeden najde, ale spíš o to, jak a zda vůbec se vrátí.. Prvnímu dojmu a zdejším štěkům navzdory velmi chytrý, výtečně obsazený a zrežírovaný biják s novogotickým vizuálem dalšího jezdce Formule 1 Jana de Bonta.. Ostatně de Bont.. Kam vlastně jde Bont ?? Vstříc děsivým haluškám.. Nebo je to realita ??(4.1.2017)

 • AlistairMir
  ***

  Herecké i režijní obsazení dost silné na to, abych čekal, že mě to totálně posadí na zadek a bude mi u toho minimálně cukat v oku...Jenže vono néé. Špatné to není, doktůrci se nám vrhají do tajů smrti a pak mají lehké halušky, nebo se jim to fakt děje, každopádně u těchto scén, kdy se něco děje, je ten zásadní problém (alespoň u mě). NEDĚSÍ TO !! A to je sakra škoda, protože jinak je film natočen dobře a herci hrají také pěkně (za mě nej Kevin a těsně za ním Kiefer) . Jenže k čemu to všechno, když v "napínavých" momentech necítíte víc napětí než když koukáte na pořad o hubení housenek, nebo závody želv. Do hororu to má daleko, ale jako film to má dobrou myšlenku, takže to neodstřelím. Já se však chtěl bát a to fakt nehrozilo takže za mě 3*(7.2.2015)

 • - Val Kilmer odmietol stvárniť hlavnú úlohu Nelsona Wrighta (Kiefer Sutherland) a do úlohy Rachel (Julia Roberts) bola zvažovaná Nicole Kidman. (Raccoon.city)

 • - Dave Stewart so skupinou Spiritual Cowboys použil vo svojom videoklipe "Party Town" zábery z filmu, zmienenú skladbu môžeme taktiež počuť aj vo filme. (Raccoon.city)

 • - Film bol v roku 1991 nominovaný na cenu Oscara za špeciálne efekty a tiež na ocenenie najlepší sci-fi film od akadémie sci-fi, fantasy a hororových filmov Saturn Award. Na túto cenu tiež bola nominovaná Julia Roberts ako najlepšia herečka vo vedľajšej úlohe. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace