Celé USA je napadeno zabijáckými rajčaty a vláda se vše snaží udržet pod pokličkou. Najde lidstvo způsob, jak se této invazi ubránit, nebo bude rozdrceno zuřivou zeleninou? (Vitason)

Isherwood odpad!

V první chvíli mylně získaný pocit z nějakého neotřelého „guilty pleasure“ se vytratí hned ve chvíli, kdy tvůrci vyjdou s barvou ven a přiznají, že chtějí dělat cílenou parodii. Bohužel parodii trapnou spočívající ve vršení jednotlivých gagů (které navíc nejsou vtipné) na sebe bez řádné dějově souvislosti, takže výsledek je zoufale křečovitou snahou být za každou cenu vtipný, což režiséra, scénáristu, autora úvodního vlezlého songu a bůhví čeho ještě Johna DeBella staví do poněkud nezáviděníhodné pozice totálního babráka, který nemá o filmařském řemeslu ani zbla ponětí a o jeho humoru lze taky úspěšně pochybovat. Zbytečná nuda, která se ale pravda, jen tak nevidí. ()

May

Ono je velice zajimave pozorovat zenu, ktera dostava hystericky zachvat pri pohledu na mrnave rajce, ktere se jen tak s mrucenim prevaluje ve drezu a pomalu se k one hospodynce blizi pres celou kuchyn az se ji nakonec rozpatla po obleceni a tim ji zabije, ale.. to pocatecni nadseni cloveku vydrzi ani ne deset minut, protoze ten film je neuveritelne stupidni a sve kvality (netvrdim, ze jich je mnoho) okamzite utapi pod zasterkou "parodie". ()

Lima

Mno. Zkuste si představit situaci, že byste jednoho dne otevřeli svou ledničku, ze které by na vás vykouklo rajče a jednu Vám ubalilo. Asi byste byste měli divný pocit, stejně jako já po zhlédnutí téhle rádoby parodie. Navzdory mé oblibě špatných filmů jsem se totiž příliš nebavil. Přitom začátek sliboval mnohé. Občas se zde mihla nějaká zábavná reminiscence na slavné filmy (např.Čelisti s plavajícími rajčaty v moři a ohrožujícími poklidně se koupající občany). Ale zbytek? Hodně a hodně nuceného humoru na úrovni Troškova Kameňáku, spousta absurdních scén, které nejsou vtipné ale hlavně trapné. Holt tvůrce filmu John De Bello není David Zucker, to ani náhodou. Což o to, samotná zmutovaná obří rajčata jsou fajn i se svými mumlajícími pazvuky. Ovšem divák si jich moc neužije,spíše většinu děje zabírá jakási špionážní zápletka, kdy tým pověřený vládou pátrá po zločincích, kteří stojí za záhadným zmutováním rajčat. Onen tým se skládá z parašutisty, který neustále chodí s vytaženým padákem, z černocha, namaskovaného jako Hitler, z jakési sportovkyně, která se neustále cpe steroidy a potapěče, který nikdy nesundává dýchací přístroj a občas se dusí. Hahahaha. Jedna absurdnější, ale nudná scéna střídá ještě nudnější a valící rajčata to nezachrání. Ani ten tlemící se herec ve scéně, kdy má hrát panický strach. Víc takových momentů a mohl jsem se alespoň bavit na účet tvůrců. Takhle jsem se jenom nudil. ()

Radko

Takto to dopadne, ak sa ľudia bez humoru rozhodnú nakrútiť ultra/mega/vtipnú paródiu. A rovnaká partia ľudí bez vkusu a srandy si povie: buhaha, toto je kult jag sviňa! Nuž a odvtedy tróni kadejakým rebríčkom a knihám kultových filmov. Z ktorých je ale naozaj podarených a čímsi osobitých ako šafránu. Je to číročíry odpad, o ktorom nemá zmysel vôbec nič konkrétne písať. Preto opíšem len predstavu, ako na mňa zapôsobil a prečo si vyslúžil až jednu hviezdu: Kedysi dávno k nám zavítala rodinná návšteva. Mali dvoch chlapcov. Na raňajky dostali maslové chleby a nakrájané rajčiny. Na stole k nim mali soľ. Vtom obaja chalani zaprotestovali: "My nechceme soľ, ale cukor!". My sme sa začudovali, že oni si rajčiny nesolia, ale sladia. Oni zase, že my si ich solíme. A dodali: "Prosíme si práškový cukor!". Dostali. Výdatne si popráškovali rajčinové lodičky a schuti nimi zajedali maslové chleby. Pri predstave tej chuti sa mi obrátil žalúdok. Nuž a presne taký pocit som mal z filmu. Pri jeho sledovaní som si spomenul práve na túto príhodu. A nakoľko film aj príhoda z detstva boli o rajčinách, má film hviezdu. ()

Superpero

Na tomhle filmu je nejhorší, že opravdu zábavné to je asi jen prvních 5 minut (úvodní song mě fakt pobavil). Ona se totiž stala chyba v žánru, kdyby to nebyla parodie, ale čistokrevný horor, bylo by to tak blbé až by to bylo geniální. Takhle se bohužel dočkáme jen pár ale opravdu jen pár vtipných situací a skoro celej film je to fakt nuda. Vůbec největší přešlap je, že těch rajčat tam ani tolik není (na to že by měly zuby jako na plakátě rovnou zapomeňte) a film se spíš soustředí na rádoby vtipné figurky ala blbec s padákem atd. Na tenhle film jsem se těšil opravdu nehorázně ale po shlédnutí jsem zklamán. ()

• Vyvrcholení filmu na stadionu v San Diegu se natočilo za jediný den a všichni komparzisté nosili své vlastní oblečení. (HellFire)
  • Ve filmu si zahrálo mnoho rodinných příslušníků celého štábu, kteří taktéž do filmu vložili své peníze. (HellFire)
  • Obrovská rajčata byla vyrobena z molitanu. (HellFire)