poster

Kripozoidi

 • český

  Pomsta vetřelce

 • anglický

  Creepozoids

 • slovenský

  Pomsta votrelca

Horor / Sci-Fi

USA, 1987, 72 min

Režie:

David DeCoteau

Hudba:

Guy Moon

Scénografie:

Royce Mathew
(další profese)
 • MM_Ramone
  *

  Po zničujúcej jadrovej vojne sa svet zmenil na veľkú postapokalyptickú pustinu. Ľudstvo je zdecimované. Malá skupina preživších sa ukryje v starom vojenskom laboratóriu. Jedného po druhom ich tam začne likvidovať obrovské krvilačné monštrum. Tento americký sci-fi horror je totálna nízkorozpočtová, béčková sračka. Hlúpy scenár, mizerní herci, fušerská réžia a smiešna gumová príšera. "Kripozoidi"? Viac by tomu pristal názov "Kriplozoidi". *(18.3.2017)

 • Jino
  **

  Ještě, že to trvá jen něco málo přes hodinu, tato míra je ještě snesitelná, nedovedu si představit, že by to bylo natahováné ještě 10 či 15 minutama, to bych si z těch umělých krys, chlápka navlečeného v obleku příšery, chatrného scénáře a celkovou demencí hlavních hrdinů asi načůral do trenek :-))) 30 % za tu scénu ve sprše, zombie a creepozoidské mimino :-)(2.5.2009)

 • kaylin
  ***

  „Kripozoidi“ jsou akční béčko, které má něco trochu z „Vetřelce“, ale rozhodně ani v jednom ohledu nedosahuje jeho kvalit. Prostě je to odlehčená podívaná, kde nechybí sex, nebo spíš nahota, ale překvapivě se dostaví i napětí a sem tam možná i nějaká lehce děsivá scéna, která bude dána především hrou světla a stínu, respektive hlavně stínu, kdy toho moc neuvidíte, ale dost jen naznačeno.(12.8.2017)

 • ArdathBay
  odpad!

  Brutální kombinace Vetřelce a Věci (psáno na obale ). Dlouhé ticho..... Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. Etalon debility zhovadilého rádobyfilmu. Obsahuje možné spoilery, ale u tohoto je to jedno. Zmutované krysy jsou tak trapné, že bych je rád pohladil po kožíšku. Creepozoid se nám představí již v první minutě "díla", což je opět to o tom etalonu špatnosti. O hercích nemá cenu hovořit. To bych "zahrál" i já. Kontrolní otázka : Jakpak se dostaneme do sluje Creepozoida neboli vetřelce ? No přece skrz větrací šachtu která je umístěna přímo pod stolem u počítače. (hezky Vám bude táhnout na nohy) Vy tupci. P.S. O zničení monstra stačí najít nějakou krabičku s injekcí a bodnout. Ovšem pozor na potomka. Hahahahhahahahahahahahahahaha.(29.4.2009)

 • klerik
  ***

  VEC+VOTRLEC Roztomilý horor. Napriek svojej nechcenej úsmevnosti nenudí, má kopec mordov, ešte viac striekajúcich tekutín a takmer legendárne finále :-) A to som ešte nespomenul sex v sprche, prerastené plyšové krysy a povinné niekoľko krát zopakované "chcípni"... Z Votrelcom ako takým síce film nemá nič spoločné, ale obal DVD s Winstonovu kreatúrov má rozhodne svoje slizké čaro...(29.8.2009)

 • - Natočené len za 12 dní. (beso74)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace