Kripozoidi

Guy Moon

Scénografie:

Royce Mathew
  • Jino

Ještě, že to trvá jen něco málo přes hodinu, tato míra je ještě snesitelná, nedovedu si představit, že by to bylo natahováné ještě 10 či 15 minutama, to bych si z těch umělých krys, chlápka navlečeného v obleku příšery, chatrného scénáře a celkovou demencí hlavních hrdinů asi načůral do trenek :-))) 30 % za tu scénu ve sprše, zombie a creepozoidské mimino :-)(2.5.2009)

• prf.grass

U Creepozoidů jsem se hodně nasmál. Je to hrozná blbost, ale pobaví. Navíc hudební doprovod nemá chybu a i nějaký ten gore se tu najde. Děj se odehrává ve vzdálené budoucnosti, v roce 1998, takže počítejte s tím, že se střílí leserovýmy puškami a krysy dorůstají mutantních rozměrů. Samotná maska příšery musela i v roce výroby filmu (1987) působit směšně a mnohé scény vás svou demencí budou přivádět k šílenství. Herci jsou příšerní, scénář nemá logiku a střihač byl evidentně pod vlivem nějakých drog. Přesto jsem rád, že jsem toto srandovní béčko mohl vidět.(17.8.2011)

• Slimak

Film skupiny C který nás překvapí tím jaká praštěná zákoutí může světová kinematografie mít.....myslím že mne začalo bavit hrabat trochu ve šrotišti...najdou se tu opravdu komické snímky.Rád bych podotkl že osobní výlevy uživatele choze k filmu nemají co dělat v obsahu...máš dost místa v komentářích a psaním svejch názorů si tu třeba zlámej prsty!(3.12.2008)

„Kripozoidi“ jsou akční béčko, které má něco trochu z „Vetřelce“, ale rozhodně ani v jednom ohledu nedosahuje jeho kvalit. Prostě je to odlehčená podívaná, kde nechybí sex, nebo spíš nahota, ale překvapivě se dostaví i napětí a sem tam možná i nějaká lehce děsivá scéna, která bude dána především hrou světla a stínu, respektive hlavně stínu, kdy toho moc neuvidíte, ale dost jen naznačeno.(12.8.2017)

• darkrobyk

Ani se nedivím, že jsem si téměř nic nepamatoval. Děsivé céčko s televizní kamerou a gumovou parodií na vetřelce. Jak mám mechanické efekty rád, tak zde se nepovedly. Nemluvě o přerostlé plyšové kryse... Otřesná hudba, děsivé herecké výkony, hovadské chování postav. Mám rád i amaterský trash, jenže tohle je nuda. Alespoň díky za pár mutací a černých smrtí, ovšem erotika projela kolem v rychlíku. Chvílemi komedie, hlavně při závěrečném souboji ve skladu, celkově však mizerie. Ubírám jednu hvězdu a sám sobě se i za ty dvě divím.(26.3.2017)

• - Natočené len za 12 dní. (beso74)