Kripozoidi

Guy Moon

Scénografie:

Royce Mathew
  • MM_Ramone

Po zničujúcej jadrovej vojne sa svet zmenil na veľkú postapokalyptickú pustinu. Ľudstvo je zdecimované. Malá skupina preživších sa ukryje v starom vojenskom laboratóriu. Jedného po druhom ich tam začne likvidovať obrovské krvilačné monštrum. Tento americký sci-fi horror je totálna nízkorozpočtová, béčková sračka. Hlúpy scenár, mizerní herci, fušerská réžia a smiešna gumová príšera. "Kripozoidi"? Viac by tomu pristal názov "Kriplozoidi". *(18.3.2017)

• Jino

Ještě, že to trvá jen něco málo přes hodinu, tato míra je ještě snesitelná, nedovedu si představit, že by to bylo natahováné ještě 10 či 15 minutama, to bych si z těch umělých krys, chlápka navlečeného v obleku příšery, chatrného scénáře a celkovou demencí hlavních hrdinů asi načůral do trenek :-))) 30 % za tu scénu ve sprše, zombie a creepozoidské mimino :-)(2.5.2009)

„Kripozoidi“ jsou akční béčko, které má něco trochu z „Vetřelce“, ale rozhodně ani v jednom ohledu nedosahuje jeho kvalit. Prostě je to odlehčená podívaná, kde nechybí sex, nebo spíš nahota, ale překvapivě se dostaví i napětí a sem tam možná i nějaká lehce děsivá scéna, která bude dána především hrou světla a stínu, respektive hlavně stínu, kdy toho moc neuvidíte, ale dost jen naznačeno.(12.8.2017)

• ArdathBay

Brutální kombinace Vetřelce a Věci (psáno na obale ). Dlouhé ticho..... Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. Etalon debility zhovadilého rádobyfilmu. Obsahuje možné spoilery, ale u tohoto je to jedno. Zmutované krysy jsou tak trapné, že bych je rád pohladil po kožíšku. Creepozoid se nám představí již v první minutě "díla", což je opět to o tom etalonu špatnosti. O hercích nemá cenu hovořit. To bych "zahrál" i já. Kontrolní otázka : Jakpak se dostaneme do sluje Creepozoida neboli vetřelce ? No přece skrz větrací šachtu která je umístěna přímo pod stolem u počítače. (hezky Vám bude táhnout na nohy) Vy tupci. P.S. O zničení monstra stačí najít nějakou krabičku s injekcí a bodnout. Ovšem pozor na potomka. Hahahahhahahahahahahahahahaha.(29.4.2009)

VEC+VOTRLEC Roztomilý horor. Napriek svojej nechcenej úsmevnosti nenudí, má kopec mordov, ešte viac striekajúcich tekutín a takmer legendárne finále :-) A to som ešte nespomenul sex v sprche, prerastené plyšové krysy a povinné niekoľko krát zopakované "chcípni"... Z Votrelcom ako takým síce film nemá nič spoločné, ale obal DVD s Winstonovu kreatúrov má rozhodne svoje slizké čaro...(29.8.2009)

• - Natočené len za 12 dní. (beso74)