honajz2

Bál jsem se, že se unudím, naštěstí se to nekonalo. Napínavé to je dost, atmosféru to má hutnou, ale je tam jedna obrovská nelogičnost (na kterou už teda naráží flanker.27 a nebude jediný) - opravdu by zburcovali tolik policistů na jednoho údajného vraha v telefonní budce? Ale vzhledem k tomu, že je to funkční po celou dobu a režisér neměl potřebu to natáhnout na 110 minut, takže to jakž takž odpustím a dám slabých 5*. Ale jinak - na co Jigsaw a všechny ty jeho pasti, stačí jeden magor a jedna telefonní budka a je o zábavu postaráno, aspoň v rukou zručného režiséra. Což Schumacher, aspoň tady, byl. ()

Streeper

Super krátký thriller, který se zabývá opravdu jen jednou napínavou scénou, která provází celý film. Žádné další dějové linky kolem jako to bývá u jiných odobných žánrů. Celou dobu filmu vidíme jen Colina Farrella, jak se blíží k telefonní budce, ve které nakonec po celou dobu zůstane. Má to atmosféru, má to super příběh, je to napínavé a plus skvělý herci k tomu. Jediné, co mě zklamalo byl konec, ale na druhou stranu dal režisér prostor možnému pokračování. ()

ad

Ono to pravidlo s rozpočty u Schumacherových filmů má asi pravdu... co myslíte, dělá nám to schválně? ()

Crawler-D

Hoďka a půl příjemně napínavého thrilleru, který mi svým konceptem připomněl Nebezpečnou rychlost. Narozdíl od ní je ale Telefonní budka realisticky přítomnější a herecky vybroušenější. ()

cubajz

jedinečný film dokazující, že k natočení kvalitního thrilleru může postačit jen telefonní budka osazená vynikajícím hercem a démonický hlas na druhém konci linky. ()

starbrejkr

Další z mých oblíbených thrillerů s těžce originální zápletkou. Jsem rád, že jsem to mohl vidět v kině s titulky a vychutnat si tak krásně slizký hlas Kiefera Sutherlanda, který nemá chybu. Ač Farrella zrovna nemusím, do role frajírka, který je postaven do takovéto situace se hodil. Kdo by snad neviděl, nelze než doporučit. Špičková práce. ()

DruidKarel

607. hodnocený film: Tak tenhle film jsem tak dlouho míjel, až jsem se k němu dostal. A jsem rád, že jsem si na něj vyhradil čas. Upříměn řečeno mi tenhle film přišel hodně krátkej, ale je fakt, že to nemá cenu dneska dlouho filmy natahovat. S výjimkou Kmotrů a Pánů prstenů... V tomhle filmu bylo všechno: napětí, dobrý herecký výkony a hlavně tenhle film měl spád. Nabíral na dramatičnosti, pak gradoval a konec zůstal otevřený. Tak takhle se, pánové, dělají filmy... Na 81 minut (bez titulků 75), fakticky výkon jako hrom. Ale už dost o té délce, na té to nestojí :-)... 5* je proto samozřejmostí. 5* ()

C0r0ner

To je tak, když se hlavní hrdina většinu filmu nehne z místa metr krát metr a stejně máte oči vyvalené dokořán a hltáte každou minutu. Proč? Protože si někdo sedl a dal si záležet na scénáři, který je promyšlený od první do poslední scény. Pro Farrella to muselo být dost klaustrofobické natáčení, ale zase za to nejspíš dostal pěkně zaplaceno. Schumacher je machr. Minimálně na režisérské stoličce. 100% ()

Wormboy

ORIGINALNE A ZAROVEN INTELIGENTNE NONSTOP NAPATIE S VYBORNYM COLINOM FARRELLOM...co este v dnesnej dobe chceme viac od podobneho snimku? ()

carly

toto bol film na jeden nádych. Kiefer Sutherland to porozprával úžasne no a Colin... Colina ja môžem - "I love you so f*cking much" :) ()

darm

Jedna telefonní budka, Colin Farrell, hlas Kiefera Sutherlanda a na světě je film, který si mě svým dechberoucím napětím naprosto podmanil a po cca 80 minut mě nenechal vydechnout! Super! _____ Nedalo mi to a druhý den ráno jsem se na Phone Booth prostě musel podívat znovu. A výsledek opět vynikající! Znovu 80 minut plných nervydrásajícího napětí i přesto, že už jsem věděl o co běží. Jednoduše skvělé. ()

lakikaki

Colin Farrel odvádza naozaj vynikajúci (možno až životný) výkon a ten koniec ma prvýkrát naozaj dostal. Jeden z najlepších thrillerov, aké som kedy videl, fakt skvelý film, ale žiaľ nemám taký pocit, žeby si zaslúžil až 5 hviezdičiek... ()

Flynn

Telefonní budka je podle mě unikát, tak skvěle vybudované napětí a celý děj se odehrává vpodstatě na jedné ulici. Vyborně hutná atmosféra, kdy doslova prožíváte to napětí s hlavním hrdinou, který je uvězněn v budce. Prostě tohle se musí vidět. ()

zette

Vyborny film. Kdo by si pomyslel, ze temer po celou dobu sledovani chlapika v telefonni budce bude tak dynamicke a napinave... Vyborna atmosfera, herecke vykony, kamera, namet a scenar. Dukaz toho, ze velky film ne vzdy potrebuje drahou vypravu, tri dejove linie a nataceni na dvou kontinentech. ()

campix

Jisté uznání si u mě Joel Schumacher zajistil již tím, že natočil brilantní drama odehrávající se pouze na několika metrech čtverečních. Po celou dobu jsem byl napjatý jak struna, občas jsem se přistihl jak stěží oddychuji. Kouzlo filmu je v tom, že ani na konci nevíte, jak se to vlastně všechno událo, jen je škoda, že vás konec morálně naprosto nedodělá a místo toho tu máme tak trošku happy-end, jediná malá výtka k jinak výbornému filmu. Nelze opomenout ani skvělý herecký koncert Colina Farella. ()

Andre3000

Všu de jsem slýchal, cože ty jsi ještě neviděl telefonní budku? No, tak jsem se k tomu konečně dostal. A nelituju, jak jinak. Naprosto odlišný film od všeho co znám. Pořád se něco děje a to je hlavní věc, na kterou sem si kladl otázku. Nikdy nevíte zda nevyletí další střela, netušíte kdo to můžu být. Colin to zahrál skvěle, na Forestovi mě překvapilo, že jeho role bylo abych pravdu řekl zcela normální. Pro mě tak nezvyklé, ne že bych byl zklamán, alespoň je to něco jiného. ()

Pajky3

Už na poprvé jsem byl nadšený z toho jak ten film odsýpá a zbytečně se ničím nezdržuje. I po druhé projekci jsem spokojený, telefonní budka stojí za podívání. ()

PROCESOR

Perfektní! Tak to má vypadat! Napětí se dá krájet, něco není jasný? Zkuste se vžít do jeho situace a být v budce sniperovi na mušce. Jak by jste se zachovali? Ale no tak! Až budete mít na čele malou červenou tečku tak vyměkne každej... ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor