Saur.us

Další příklad toho, že s malým kašpárkem (budkou) se dá zahrát velké divadlo. Vynikající konverzační jízda Colina Farrella sekundovaný hlasem K.S. funguje nejen díky výbornému scénáři ale především díky Farrellově parádnímu hereckému výkonu. P.S. Co takhle divadelní zpracování? ()

Dominol

Thriller přesně podle mého gusta. Žádná hluchá místa, žádné nudné a zdlouhavé pasáže, jen ryzí osmdesátiminutový psychologický nářez, během kterého se zapotíte snad stejně jako Stu v budce. Doplněno fantasticky hrajícím Colinem Farrellem a skvělou režií Joela Schumechera. Důkaz, že se i za krátkou dobu dá vytvořit jeden z nejlepších filmů ve svém žánru. ()

nessbeal

Napätie tej atmosféry, dej v ktorom telefónna búdka, dvaja chlapi a skvelé tempo. Čo viac dodať? Kto nevidel, má čo robiť. ()

El-Barto

Telefonní budka je zatím nejlepším filmem Joela Schumachera, který jsem viděl (o chlup lepší než Volný pád a 8 MM). Film díky kratší stopáži nemá hluchá místa, Colin Farrell je taky v pohodě, napětí solidně stoupá, ale ke konci mi přišlo, že hra na zdánlivě nevinou oběť a poloboha odstřelvače mele to samé dokola. Chci dvojku, kde by se dal využít celý potenciál Sutherlandova záporáka. Kdyby Schumacher dvakrát nezprznil Batmana, měl bych k němu větší úctu. ()

Aere

Napínavé, zábavné, strhující! A to vše zabaleno v 81 minutách! Tleskám výkonu Colina Farrella a tleskám hlasu Kiefera Sutherlanda, který se tak neskutečně krásně mazal, až z toho šel mráz po zádech, a tleskám Schumacherovi, že se nesnažil tento film uměle natahovat, ale ukončil ho přesně tam, kde měl. ()

zahadum

Učebnicový príklad ako filmovou rečou dosiahnuť : maximálny filmový zážitok na minimálnom priestore !!! film ktorý rád rozoberám a neustále sa divím a som fascinovaný jeho úspornou kvalitou. ()

jandula00

Wau, adrenalinový nářez od prvního až do posledního záběru, který díky své příjemné stopáži nepřestane bavit ani na vteřinu. Je až geniální, jak se dá z poměrně primitivní zápletky vytřískat maximum. Skvělá kamera, výborná hudba a můj oblíbený Forest Whitaker mi poskytli filmovový zážitek, který jsem při nedělním odpoledni opravdu nečekala. Wau.. ()

TheSpearCZ

Na svou dobu velice originální, dnes již kultovní film, který jasně potvrzuje, že jde vytvořit kvalitní thriller, odehrávající se na tak malém prostoru jako je telefonní budka s tak malým penízem. Colin Farrell tu svým výkonem podtrhává výborný, byť velice jednoduchý scénář, který ale rozhodně funguje. Potěšil také Forest Whitaker a především hlasový projev Kiefera Sutherlanda. Za žádnou cenu nekoukat s dabingem! Lepší 4* ()

Lucretius

Aby tato hříčka fungovala, muselo by chování postav být na stejné úrovni, nebo překračovat řešení napadající diváka. Momenty "proč neudělá tohle" brání možnosti brát film vážně a z potenciální psychologické roviny dělají jen samoučelné mučení. ()

Johnny

Celkom dobre som si nevedel predstaviť film, ktorý 80 sa min odohráva v tel. búdke. Našťastie scenáristi aj režisér si to predstaviť vedeli a tak vznikol tento strhujúci film... Ktorý sa točí okolo jednej osoby a tak vďaka Colinovi Farrellovi snaha scenáristov a režiséra nevyšla navnivoč a výsledok je výborný. ()

tragos

Well... Těžko bych si před Telefonní budkou představil film, který se ze 2/3 odehrává v telefonní budce, a přitom je určený širokému obecenstvu a ještě k tomu je vynikající. Vlastně je toho mnohem víc. Když se mi Telefonní budka dostala do ruky, jen jsem ji chtěl vrazit do přehrávače a zkontrolovat kvalitu obrazu... Po 80-ti minutách jsem musel uznat, že kvalita je výborná :) Teď jsem se k ní po dvou letech vrátil a ejhle - kouzlo Telefonní budky funguje stále. Pokud bych měl najít nějaký zápor, byl by to konec, který mi přišel v kontextu předchozího děje až příliš laciný - ale to je spíš jen takové moje vrozené hnidopišství. Není to čistých pět, ale v tomhle případě rád přidám. ()

jura-roy

One man show Colina Farrella. Drama muže, který zvedne v telefonní budce zvonící telefon a už jej nemůže zavěsit, jinak by byl zabit. Záhadný střelec se snaží pomoci Stuovi uvědomit si, jaký život žije a nutí ho ke změně. "Zvonící telefon přeci musí být zvednut". ()

Tom44zKA

Všechno co mě napadá napsat k tomuhle filmu už tady je... takže snad jen... je fascinující jak film odehrvávající se v telefonní budce dokáže diváka zaujmout a napnout na celých 81minut... ()

vojo

Z banálnej zápletky a obmedzujúceho prostredia dokázal Schumacher vyťažiť veľa. Jasné, že sú tam niekedy nelogičnosti, no pri prvom zhliadnutí vás príbeh prevalcuje a budete radi, že nemusíte volať z búdky. Schumacherovi proste netreba dať veľký rozpočet, ktorý ho zvyčajne nakopne ku gýčovej a nezmyselnej pompéznosti a dokáže príjemne prekvapiť... ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor