Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dobytek
  ***

  Tak sice mi to celý připadalo takový moc šablonovitý. Černoši tam jsou všichni takový slušný, pohodový lidi a běloši banda dementních rasistickejch buranů a ten Ku-klux-klan mi připadal jak nějaký bratrstvo kočičí pracky. Závěrečná řeč obhájce, kdy se celá soudní síň rozbrečela, mi přišla spíš k smíchu, ale tak celkově to nebyl špatnej film.(30.11.2008)

 • Real Tom Hardy
  ****

  "DO YOU THINK THE JURY SHOULD CONVICT CARL LEE?" -------- Nadpriemerný film z prostredia súdnej siene. Grisham je v tejto oblasti nekompromisný expert. Schumacher zase macher v atmosfére. To všetko spolu v balení s vynikajúcimi hereckými výkonmi. McConaughey išiel úplne na doraz.(15.9.2017)

 • poz3n
  ****

  Schumacher nabízí divákovi přesně ten koncept, který jsem od takového filmu očekával. Neboli, příběh je celkem očekávaný, přítomnost určitých dějových okamžiků nutná. Je tu ale velká kupa známých a skvělých herců a film má především tu schopnost vtáhnout diváka do děje a dát mu to, co od něj očekává. Škoda jen toho přeslazeného konce, ten můj dojem trochu zhoršil. 7/10(20.7.2016)

 • malylada
  ****

  Asi jeden z nejlepších thrillerů ze soudní síně, které jsem viděl. Dobrá tématika kolem rasového podtextu a silně jižanské nevraživosti proti černochům. Skvělé výkony herců, kde nejvíce vyniká McConaughey a Spacey, kteří jdou po sobě jako žraloci. Docela mě překvapil ten bohatě nabitý casting, včetně vedlejších postav. Zápletka podsouvá tématiku morálky, kam sahá hranice viny a neviny. Hledání důkazů, kdy každá strana tasí jedno překvapení za druhým, dokáže strhnout na maximum. Některé pasáže jsou někdy příliš vyhroceny, možná i zbytečně, neboť tempo opravu šlape. Když pronáší McConaughey závěrečný projev, člověka mrazí......8/10(10.12.2017)

 • kingik
  ***

  Rozvláčné drama, kterému na jeho působivosti ubírá přepálená stopáž. Z hlediska hereckých výkonů nikdo nevybočuje z průměru, akorát Sandra Bullock se sem nehodila. Víc než jednou se film vidět nedá. Standardní kousek o síle Kuklux klanu, pomstě a americké spravedlnosti v soudní síni, tolik typické pro snímky druhé poloviny devadesátých let. Odpovědným vedoucím se stal veterán mezi režiséry a zkušený řemeslník Joel Schumacher. Díky jeho režii jsem se neunudil k smrti. 50%(25.10.2011)