Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Lesní inženýr Ivan (Lukáš Vaculík) se zamiloval do vědkyně Julie (Jitka Ježková). Po svatbě si pořídili penzion v samotném srdci malebné Šumavy, kam se nastěhovali s Juliinou šestnáctiletou dcerou Kačkou (Veronika Divišová) a jejím psem, jezevčíkem Hugem. Ivan s Julií se však snaží především o potomka a provozování penzionu zanedbávají. Julie propadne zoufalství a začne navštěvovat šarlatána Kallvíniho (Milan Šteindler), který ji má pomoci otěhotnět. Proto není divu, že zástupy hostů se do jejich penzionu nehrnou, když o tomhle krásném místě nikdo neví. Navíc se o provoz starají dvě neschopné báby (Vlasta Žehrová, Martina Hudečková), které si najala na výpomoc Julie. Naštěstí její dcera Kačka, která měla jako malá ADHD a od té doby naslouchá svému Hugovi, se svým čtyřnohým kamarádem vymyslí, že budou provozovat "Penzion pro psy… a jejich páníčky". Nápad se všem zamlouvá a krátce na to do penzionu přijíždí kohorta pejskařů (Roman Skamene, Martin Maxa, Vendula Křížová a další). Ti reprezentují celou škálu charakterů i psích plemen. Jejich výcvikem jsou pověřeni dle plánu místní hajný Burda (Petr Buba) s dcerou Lenkou (Klára Jandová). Dříve než oba málem ze všech hostů zešílí, nešťastnou náhodou děda Kačky, plukovník ve výslužbě Mojmír (Pavel Nový) postřelí při lovu Julii, která upadne do bezvědomí... Podaří se uzdravit Julii? Vybojuje si Hugo srdce nafoukané jezevčice Aishi? Jak to dopadne s láskou Kuby (Štěpán Tuček) a Kačenky? Co se stane s partnerkou Mojmíra Lídou (Nela Boudová) obviněnou z výroby drog? A podaří se Ivanovi zplodit vytouženého potomka? Kačka s Hugem musí vybojovat svůj prozatím nejtěžší boj. (ČSFD.cz)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (42)

dopitak odpad!

všechny recenze uživatele

Lze jen smutně konstatovat, že bych se chtěl živit psaním takovým scénářů. Jednička byla marná, ale ještě možná i roztomilá. Když si ale na plac dovezete Maxu, Zešutřu, Boudovou a kraťase Novýho, a necháte je hrát podle scénáře úrovně Babovřesk, je to na přesdržku. Fajn lokace na Šumavě. Jako film pro děti nelze, jako komedie tuplem ne. Vzhledem k hodnocení co mám u film Šajmoviče si řekněme rovnou, lepší by bylo, kdyby už netočil. ()

Djoker 

všechny recenze uživatele

Pokračování si sice nikdo nežádal, ale nevadí. Z původně rodinného filmu o telepaticky mluvícím psovi se stala perverzní komedie o přirážení zezadu a snaze otěhotnět v pokročilém věku. Byly také pokořeny další rekordy v rámci mistrovství světa nelogického párování. Skoro šedesátním Vaculík a čerstvá čtyřicítka Ježková jsou jako rodiče toužící po dítěti jen komičtí, spárování důchodce Nového a vesnické milf Boudové je však už za hranou dobrého vkusu. Na hereckou exhibici Maxy snad ani neexistují sprostá slova a to ještě v závěru režisér vytáhne na plac televizní mrtvolu jménem Hron. Jedna za němé tváře. Škoda, že se ostatní neinspirovali. ()

Reklama

Va3sek_here odpad!

všechny recenze uživatele

1/10. Co k tomu mám víc dodávat? U tohoto filmu s celkem fajn obsazením (Vaculík, Ježková, Šteindler a Nový) jsem se spíše bavil, jak někdo dokáže doslova posr*at pokračování tak fajn rodinného filmu. Jeden bod dávám za roztomilého Huga a tam to tak končí. Maxa nebo Skamene tady předvádí tak příšerný herecký výkon, že si říkám, proč jsem se na to koukl. ()

angel74 

všechny recenze uživatele

Volné pokračování rodinného snímku Tady hlídám já, který mě docela bavil, se zrovna dvakrát nepovedlo. Neobstojí už ani jako film pro děti kvůli častým (mimochodem dost trapným) snahám Lukáše Vaculíka s Jitkou Ježkovou o početí. Dějově jde o jeden velký mišmaš a přitom skoro nic není pořádně dotaženo do konce. Snad jen ti dva mluvící jezevčíci a krásné přírodní scenérie Šumavy trochu zachraňují celkový dojem. (35%) ()

Fingon 

všechny recenze uživatele

5/10. Tady hlídáme my se po kino premiéře pohybovalo v černých číslech. První díl se mi líbil o maličko víc, ale není to žádná tragédie. Naštěstí to není jen o dvou jezevčích, lidské postavy mě zajímaly víc, pro většinu zde vystupujících herců mám slabost a bylo fajn, je zase vidět. První hvězda za sympatickou Veroniku Divišovou. Druhá hvězda za Jitku Ježkovou s flintou. Třetí hvězda za běžící kameru "pohledy z očí běžícího hafana". ()

Galerie (81)

Zajímavosti (16)

  • Ve scéně z výstavy jezevčíků bylo asi sto padesát lidí komparsu a k tomu jednou tolik psů. [Zdroj: iDnes.cz] (rakovnik)
  • Slavnostní předpremiéra filmu se uskutečnila na 53. Filmovém a televizním festivalu Oty Hofmana. (ČSFD.cz)
  • Tadeáš Říha přiznal, že se v roli Nicolase vidí, jelikož sám je milovníkem psů, ale vůbec to s nimi neumí. (Tadeasss)

Reklama

Reklama