Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Lesní inženýr Ivan (Lukáš Vaculík) se zamiloval do vědkyně Julie (Jitka Ježková). Po svatbě si pořídili penzion v samotném srdci malebné Šumavy, kam se nastěhovali s Juliinou šestnáctiletou dcerou Kačkou (Veronika Divišová) a jejím psem, jezevčíkem Hugem. Ivan s Julií se však snaží především o potomka a provozování penzionu zanedbávají. Julie propadne zoufalství a začne navštěvovat šarlatána Kallvíniho (Milan Šteindler), který ji má pomoci otěhotnět. Proto není divu, že zástupy hostů se do jejich penzionu nehrnou, když o tomhle krásném místě nikdo neví. Navíc se o provoz starají dvě neschopné báby (Vlasta Žehrová, Martina Hudečková), které si najala na výpomoc Julie. Naštěstí její dcera Kačka, která měla jako malá ADHD a od té doby naslouchá svému Hugovi, se svým čtyřnohým kamarádem vymyslí, že budou provozovat "Penzion pro psy… a jejich páníčky". Nápad se všem zamlouvá a krátce na to do penzionu přijíždí kohorta pejskařů (Roman Skamene, Martin Maxa, Vendula Křížová a další). Ti reprezentují celou škálu charakterů i psích plemen. Jejich výcvikem jsou pověřeni dle plánu místní hajný Burda (Petr Buba) s dcerou Lenkou (Klára Jandová). Dříve než oba málem ze všech hostů zešílí, nešťastnou náhodou děda Kačky, plukovník ve výslužbě Mojmír (Pavel Nový) postřelí při lovu Julii, která upadne do bezvědomí... Podaří se uzdravit Julii? Vybojuje si Hugo srdce nafoukané jezevčice Aishi? Jak to dopadne s láskou Kuby (Štěpán Tuček) a Kačenky? Co se stane s partnerkou Mojmíra Lídou (Nela Boudová) obviněnou z výroby drog? A podaří se Ivanovi zplodit vytouženého potomka? Kačka s Hugem musí vybojovat svůj prozatím nejtěžší boj. (ČSFD.cz)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (42)

Va3sek_here odpad!

všechny recenze uživatele

1/10. Co k tomu mám víc dodávat? U tohoto filmu s celkem fajn obsazením (Vaculík, Ježková, Šteindler a Nový) jsem se spíše bavil, jak někdo dokáže doslova posr*at pokračování tak fajn rodinného filmu. Jeden bod dávám za roztomilého Huga a tam to tak končí. Maxa nebo Skamene tady předvádí tak příšerný herecký výkon, že si říkám, proč jsem se na to koukl. ()

Alden_Larson odpad!

všechny recenze uživatele

Vůbec bych to nečekal, ale je to horší než původní film. A ten je mimochoedm taky úplná kravina. Toto pokračování chybuje ve všech stejných aspektech jako předchozí film, někdy ještě víc než předchozí film. Děj je naprosto nesmyslný, film pořád odbočuje na nové dějové line, celkově jich má film asi deset, z toho čtyři nejsou s hlavním dějem nijak spojené. Postavy nejsou zajímavé, nemají mezi sebou žádnou chemii, herecké výkony jsou slabé a hudba taky není nic moc. Nejhůř je na tom ale prezentace, hlavně její technické aspekty. Spousta dialogů je předabovaných v postprodukci, spousta kamerových pohybů je přidaných v posprodukci, film je zkrátka vizuální noční můra. Barevná korekce je taky úplně nesmyslná, některé scény jsou hezky barevné, ale jiné jsou takové šedivé, někdy to jsou jednotlivé záběry, které mezi sebou takhle mění bervnou korekci. Film taky často používá barevné filtry, a ty nikdy nevypadají dobře. Taky nechápu, jestli to má být film pro děti nebo pro dospělé, pejsci jsou bez pochyby určené pro děti, ale pak tam některé postavy začnou mluvit sprostě, jiné se pokusí mít sex na Klatovské radniční věži a jiná postava pěstuje drogy, vůbec nechápu, koho se filmaři snažili oslovit. 0/10 ()

Reklama

Trixinka 

všechny recenze uživatele

Dějově to skáče od jedné linky ke druhé a pak ke třetí - "práce" na miminku a pak rozjíždění penzionu, první hosté, cvičení pejsků a pak bác zranění hlavní hrdinky, kóma, probuzení, přeměna chování a zase bum noví pejskaři, staří pejskaři, výstava. Chtělo to držet se jednoho tématu, jedné linky a trochu na ní zapracovat a domyslet. Výběr herců slušný (Veronika Divišová od prvního filmu, kde mi byla strašně nesympatická, dospěla do celkem pohodové slečny), Hugovy poznámky tak nějak dobré, ale to je na rodinnou komedii zatraceně málo. ()

angel74 

všechny recenze uživatele

Volné pokračování rodinného snímku Tady hlídám já, který mě docela bavil, se zrovna dvakrát nepovedlo. Neobstojí už ani jako film pro děti kvůli častým (mimochodem dost trapným) snahám Lukáše Vaculíka s Jitkou Ježkovou o početí. Dějově jde o jeden velký mišmaš a přitom skoro nic není pořádně dotaženo do konce. Snad jen ti dva mluvící jezevčíci a krásné přírodní scenérie Šumavy trochu zachraňují celkový dojem. (35%) ()

Fingon 

všechny recenze uživatele

5/10. Tady hlídáme my se po kino premiéře pohybovalo v černých číslech. První díl se mi líbil o maličko víc, ale není to žádná tragédie. Naštěstí to není jen o dvou jezevčích, lidské postavy mě zajímaly víc, pro většinu zde vystupujících herců mám slabost a bylo fajn, je zase vidět. První hvězda za sympatickou Veroniku Divišovou. Druhá hvězda za Jitku Ježkovou s flintou. Třetí hvězda za běžící kameru "pohledy z očí běžícího hafana". ()

Galerie (81)

Zajímavosti (16)

  • Ve scéně z výstavy jezevčíků bylo asi sto padesát lidí komparsu a k tomu jednou tolik psů. [Zdroj: iDnes.cz] (rakovnik)
  • Slavnostní předpremiéra filmu se uskutečnila na 53. Filmovém a televizním festivalu Oty Hofmana. (ČSFD.cz)
  • Dva hlavní psí hrdinové jsou jezevčíci, je to pes a fena a oba prožijí „milostný románek“. (ČSFD.cz)

Reklama

Reklama